Mazda Usta Tavsiyeleri

BEY Otomotiv

Mazda Ankara Servisi
Hüseyin Usta'yı biliyorum. Nerede açmış abi dükkânı.

www.beyotomotiv.com/iletisim adresinden ulaşabilirsiniz. Yerimiz Şaşmaz'da Opet' 50 metre uzaklıkta. Görüşmek dileğiyle.

İyi günler dileriz.
Hüseyin usta halihazırda REM de Ekrem ustanın yanındaki usta mı? Onun ismini de çıkaramadım ondan sorayım dedim

Hüseyin BAŞER ustamız evet. İyi günler dileriz. Görüşmek dileğiyle.

Ankarada yeni bir özel servis açılmış. Herterin eski ustası Hüseyin usta. Daha önceleri ismi geçmişti, herterden ayrıldı diye üzülenler olmuştu diye hatırlıyorum. Tanıyan, bilen, tavsiye eden olur belki

Çok teşekkür ederiz bilgi verdiğiniz için. İyi günler dileriz. Görüşmek dileğiyle.

Serhater

81FK559❤️
Araç Markası
2007-mazda3
Araç Renk ve Tip
Siyah-sedan
Düzcede yaşıyorum ama adam akıllı mazda ustası yok sakaryada tavsiye edebileceğiniz usta var mı ?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Düzcede yaşıyorum ama adam akıllı mazda ustası yok sakaryada tavsiye edebileceğiniz usta var mı ?
Yanlış bölüme açtığın Mesajının taşındığı bu konuyu incelemekte fayda var.

(yanlış yere açılan konu tekrarında, taşıma işlemi yapılmayacaktır)

mehmet_spb

Buzlar Ülkesi
Araç Markası
2018-Mazda Cx9,
Araç Renk ve Tip
Siyah
İşini hakkıyla yapanlara lafımız yok
54293

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Mazdacı Ayhan ustanın ustası Fatih usta vardı.
Oltu Oto Ahmet usta vardı.
Acar Oto Fuat usta vardı. Elleri Mazdaya bolca sürmüş ustalar. Son durumları nedir bilmiyorum 5-6 yıl önce bu ustalara iş yaptırmıştım ben

Murti01

Sessiz
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Füme Sedan
Merhaba forma yeni üye oldum ilk mesajım.
Adım Murat Memurum Ankara'da ikamet ediyorum. Aracım 2010 mazda 3 impressive.
Motor hikayem,
Mazdagaraj dan ve Google yorumlarından bulduğum ve memnun kaldığım Ankara şaşmaz daki BEY OTOMOTİV teşekkürler. Mazda 3 aracımda bir süredir motor arıza ışığı yanıyordu. Bey Otomotiv Bekir ve Hüseyin ustayla görüştüm. (Daha önce çok bilinen mazda yetkili servisinde çalışmışlar. Ayrıca meşhur mazda özel servisin eski ortakları 4-5 ay önce yeni bir yer açmışlar.) Aracın subab yaktığını ve gömleklerin çizildiğini öğrendim.Aracımın tüm yapım aşamaların da fotoğraf gönderdiler bu şekilde takip ettim 5gün içinde aracımı teslim ettiler. Ne yaptıklarını bilen ustalar. Özellikle Hüseyin usta tam bir mazda ustası. Aracınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Ne yaptıklarını çok iyi biliyorlar. Teşekkürler.
Aracım arızalanınca hangi ustaya götüreceğimi bilemiyordum.
Bu form bana çok fikir verdi. Teşekkürler.

BEY Otomotiv

Mazda Ankara Servisi
Merhaba forma yeni üye oldum ilk mesajım.
Adım Murat Memurum Ankara'da ikamet ediyorum. Aracım 2010 mazda 3 impressive.
Motor hikayem,
Mazdagaraj dan ve Google yorumlarından bulduğum ve memnun kaldığım Ankara şaşmaz daki BEY OTOMOTİV teşekkürler. Mazda 3 aracımda bir süredir motor arıza ışığı yanıyordu. Bey Otomotiv Bekir ve Hüseyin ustayla görüştüm. (Daha önce çok bilinen mazda yetkili servisinde çalışmışlar. Ayrıca meşhur mazda özel servisin eski ortakları 4-5 ay önce yeni bir yer açmışlar.) Aracın subab yaktığını ve gömleklerin çizildiğini öğrendim.Aracımın tüm yapım aşamaların da fotoğraf gönderdiler bu şekilde takip ettim 5gün içinde aracımı teslim ettiler. Ne yaptıklarını bilen ustalar. Özellikle Hüseyin usta tam bir mazda ustası. Aracınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Ne yaptıklarını çok iyi biliyorlar. Teşekkürler.
Aracım arızalanınca hangi ustaya götüreceğimi bilemiyordum.
Bu form bana çok fikir verdi. Teşekkürler.

Merhaba Murat Bey. Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek üzere, kazasız sürüşler dileriz.

Engineer2015

Sessiz
Araç Markası
1994 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo HB
Dün 626HB aracımla Eskişehir'den Ankara'daki Bey Otomotive gittim. Tertemiz bir dükkanları var. Isine saygısı olan insanlar. Klasik sanayi dukkanlari gibi kir pas içinde değil. Aks kafası değişimi yapıldı. Ayrıca debriyaj bırakınca küt diye gelen bir ses vardı. Usta motora bakınca anında tespit etti sorunu. İlgili parçayı çıkarınca hakikaten içinin yırtık olduğunu gördük. Yani nokta atışıyla sorunu doğru tespit etti ustamız. Başka bir yerde olsa neredeyse motoru indirmeye kalkışırlar. Eskişehir'deki mazda sahiplerine tavsiye ederim. Mesafeyi sorun etmesinler. Eskişehir'de birkaç yerden aldığım fiyattan çok daha uyguna tamir ettiler. Hatta yol masrafını bile hesaba katsak yine Eskişehir'den daha uyguna geliyor. En önemli detay da yaptiklari işin tarihini ve aracın km sini yazarak makbuz vermeleri. Bunu Eskişehir'de hiçbir yerde göremezsiniz. Kendilerine teşekkür ediyorum.

BEY Otomotiv

Mazda Ankara Servisi
Dün 626HB aracımla Eskişehir'den Ankara'daki Bey Otomotive gittim. Tertemiz bir dükkanları var. Isine saygısı olan insanlar. Klasik sanayi dukkanlari gibi kir pas içinde değil. Aks kafası değişimi yapıldı. Ayrıca debriyaj bırakınca küt diye gelen bir ses vardı. Usta motora bakınca anında tespit etti sorunu. İlgili parçayı çıkarınca hakikaten içinin yırtık olduğunu gördük. Yani nokta atışıyla sorunu doğru tespit etti ustamız. Başka bir yerde olsa neredeyse motoru indirmeye kalkışırlar. Eskişehir'deki mazda sahiplerine tavsiye ederim. Mesafeyi sorun etmesinler. Eskişehir'de birkaç yerden aldığım fiyattan çok daha uyguna tamir ettiler. Hatta yol masrafını bile hesaba katsak yine Eskişehir'den daha uyguna geliyor. En önemli detay da yaptiklari işin tarihini ve aracın km sini yazarak makbuz vermeleri. Bunu Eskişehir'de hiçbir yerde göremezsiniz. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Çok teşekkür ederiz güzel yorumlarınız için. Kazasız sürüşler dileriz.

bravebold

Sessiz
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Siyah-Sedan
İyi forumlar arkadaşlar 2009 model Mazda 3 BK manuel vites benzinli Mazdam var ve ağır bakımları geldi yani 100 bin bakımını yaptıracağım daha öncede aracım oldu fakat hiç ağır bakım yaptırmadım zaten çok binmekte nasip olmadı ağır bakımda araca neler yaptırmalıyım Isparta ve çevresinde bildiğiniz işinin ehli Mazda ustası var mı Antalya yetkili servis ile görüştüm ucuk bir rakam istedi ama eğer işinin ehli bir usta bulamazsam mecburen oraya gideceğim şimdiden teşekkür ederim

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
İyi forumlar arkadaşlar 2009 model Mazda 3 BK manuel vites benzinli Mazdam var ve ağır bakımları geldi yani 100 bin bakımını yaptıracağım daha öncede aracım oldu fakat hiç ağır bakım yaptırmadım zaten çok binmekte nasip olmadı ağır bakımda araca neler yaptırmalıyım Isparta ve çevresinde bildiğiniz işinin ehli Mazda ustası var mı Antalya yetkili servis ile görüştüm ucuk bir rakam istedi ama eğer işinin ehli bir usta bulamazsam mecburen oraya gideceğim şimdiden teşekkür ederim
Mesajının taşındığı bu konunun ilk sayfasını incelemekte fayda var.

Antalya'ya gitmeyi göze alıyorsan hiç düşünmeden Ömer Alıncak ustaya gidebilirsin... Olumlu geri dönüşü çok var.

bravebold

Sessiz
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Siyah-Sedan
Ağır bakımda neler yaptırmalıyım acaba ilk defa ağır bakım yaptıracağım bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim

Üst Alt