Alınık Otomatik Araç

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Alınık Tamam Otomatik tamam, araç o da tamam herşey çok güzel, 250 bandında diyor konu kapanıyor. @Domestos veli abim 450 bin altında alınık ilan açılmasını yasakla sana zahmet, fakir fukarayı doldurma foruma. Buram buram elitimiz koksun forum bu nedir, şikayetçiyim :D

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hayırlı olsun hocam. Tarık Ustayı duymuştum. Gönlünüze göre olsun inşallah.
Ben sizin Mazda 6 alacağınızı daha önce yazmıştım. @alijo için ekliyorum ilanları aslında ama onunda aradığı fiyat bandına denk gelmiyor. Ama bu ilanları gidiklayaraak ne kadar pazarlık payı olur bakmak lazım. Bir kaçına mesaj attım, şaka gibi yüzde 3 indirim ile son olur diyorlar. De get diyorum tabi. Bunlardan birini 230 gibi baglansa çok süper olacak.
Aslında attığın ilanlarin özellikle ikisi çok güzel görünüyor.
Bilindik yerden almayı tercih ettim, arabayı didik didik sormadım da, ilerde ne olacağı belli olmaz kul yapısı sonuçta ama satan kişi gerçekten güvenilir,artık kismetimizde ne varsa o.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Alınık Tamam Otomatik tamam, araç o da tamam herşey çok güzel, 250 bandında diyor konu kapanıyor. @Domestos veli abim 450 bin altında alınık ilan açılmasını yasakla sana zahmet, fakir fukarayı doldurma foruma. Buram buram elitimiz koksun forum bu nedir, şikayetçiyim :D
Çok haklısın... :kedicik:
Biri gitmiş. Kim aldı la söyleyin:)
Sonata piyasasını canlandırıyorum galiba.
Erçay bu kadar goy goy yapınca alan kişi de fakirliğim belli olmasın diye ses çıkaramıyor galüba sanırsam.

:kptmya:

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Sonata ben de çok baktiydim vakti zamanında ama maxima aldiydim. O dönemki bütçe ile almak istediğim araç ise Amerikan kasa Accord'tu. 99-00 3.0

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

-Ön tampon alt orta plakadaki 073 rakamlarının 0 ın altında kırılmış ve onarım var,
-Farların alt kısmında gereksiz boşluklar var
-Yine ön tampon sol ön köşe sürtme kaynaklı iz ve sağ ön çamurlukta tekerlek üstünde bariz taş izleri var gibi (su damlası da olabilir net değil )
-Sağ arka kapıda çizik mevcut,
-Sağ ve sol arka çamurluk bitiminde kapılara doğru olan kısımlardaki galvaniz tarzı vidalı parçalar görüntü amaçlı mı yoksa o kısımda oluşan paslanmayı gizlemek için mi detaylı bakılmalı,
-Sağ arka stop alt kısmında sıkıntı var yine sol arka stop da çatlak mevcut
-Şoför kapısı b sütunu birleşim yerinde çizgiye bakılırsa cam bitimindeki boşluk ile marşpiyele inen boşluk aynı değil daralarak aşağıya iniyor.
-Sol arka kapı iç kaplamasında deformasyon var, aynı aşınma sağ arka kapıda da var.
-Sol arka kapı marşpiyeline üstten bakıldığında inanılmaz renk tonu ve koltuk kenarı kapının kapandığı çamurluk kenarı gövde de inanılmaz çizik ve taş izi mevcut, sanki kapıyı sökmüşsün dağ taş gezip o kısma bütün taşları vurdurmuşsun gibi,
-Vites kolunun gösterge kısmı kırık ve yerinde yok,
-

alijo

Sessiz
-Ön tampon alt orta plakadaki 073 rakamlarının 0 ın altında kırılmış ve onarım var,
-Yine ön tampon sol ön köşe sürtme kaynaklı iz ve sağ ön çamurlukta tekerlek üstünde bariz taş izleri var gibi (su damlası da olabilir net değil )
-Sağ ve sol arka çamurluk bitiminde kapılara doğru olan kısımlardaki galvaniz tarzı vidalı parçalar görüntü amaçlı mı yoksa o kısımda oluşan paslanmayı gizlemek için mi detaylı bakılmalı,
-Şoför kapısı b sütunu birleşim yerinde çizgiye bakılırsa cam bitimindeki boşluk ile marşpiyele inen boşluk aynı değil daralarak aşağıya iniyor.
-Sol arka kapı iç kaplamasında deformasyon var, aynı aşınma sağ arka kapıda da var.
-Sol arka kapı marşpiyeline üstten bakıldığında inanılmaz renk tonu ve koltuk kenarı kapının kapandığı çamurluk kenarı gövde de inanılmaz çizik ve taş izi mevcut, sanki kapıyı sökmüşsün dağ taş gezip o kısma bütün taşları vurdurmuşsun gibi,
-
Hey maşallah be hocam çok iyi yorumlamışsınız gerçekten her detay mevcut

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
-
Naim abi, Mazda 6da yağmur ve far sensörü var mı?

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Naim abi, Mazda 6da yağmur ve far sensörü var mı?

Senin araba olayı Bülentin xiaomi olayından da beter olmuş :D

m6'da far sensörü yağmur sensörü hepsi var...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uğraşma ihtiyar araçlarıyla al şöyle bir şey bak keyfine;

ss.JPG

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

alijo

Sessiz
Senin araba olayı Bülentin xiaomi olayından da beter olmuş :D

m6'da far sensörü yağmur sensörü hepsi var...

Uğraşma ihtiyar araçlarıyla al şöyle bir şey bak keyfine;

Ekli dosyayı görüntüle 64542
Hocam bütce çıkışmıyor fjdjjfk

TAM OTOMATİK VİTES KLİMALI MASRAFSIZ ACCENT 1.5GLS LPGLİ İlan No: 1084157220 https://www.sahibinden.com/ilan/vas...asrafsiz-accent-1.5gls-lpgli-1084157220/detay

Üst Alt