Alınık Otomatik Araç

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hükümet değişimi olur, ÖTV matrahlar cartlar curtlar aşağı çekilir, ekonomi güven verir TL değer kazanır, Fed faiz artırımlarını sonlandırır dolar global olarak düşüşe geçer.. bizdeki fiyatlar aşağı doğru boşta serbest atlayış yapar...

Bugünlük pollyanna dozunu almayanlar için ortaya bulaştırayım dediydim.. :islik:
Bu dediklerin oluncaya kadar, sistem yeni haramilerini mantar gibi çıkarmış olur, vatandaşa bu sefer daha acı reçete yazılır hocam.

:bsmagryr:

Acı ve meşakkatli günler geride kaldıkça yenileri beliriyor ufukta maalesef.

Coğrafya kadermiş.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Bu dediklerin oluncaya kadar, sistem yeni haramilerini mantar gibi çıkarmış olur, vatandaşa bu sefer daha acı reçete yazılır hocam.

:bsmagryr:

Acı ve meşakkatli günler geride kaldıkça yenileri beliriyor ufukta maalesef.

Coğrafya kadermiş.
@universitely76 yatirimdaşımdir kendisi. Biz coinciler gayet hakimiz olaya. Pollyanna modunu açayım bunu kast etmiş. İroni yapmış coindaşım :)
Yoksa Yozgatlı 100 dollar ile bu işe başlamış amcam Yelleni Poweli nerde doğduğuna kadar bilir:) Buda bizim kaderimiz anasını satayım

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Şunu bir görelim :):):)

Abi fiyatlar aynı hangisini alırsın.
6 da bir resim dikkatimi çekti 170 bin kmde iken çekilmiş.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İçim altı
Dışım üstü diyor... :aglyrmngaa:

Zor seçim hakikaten.

Hazır cesaret gelmişken buyur... :krsn:

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
170 binde o direksiyon öyle aşınmaz , benim km yaklaşık 320 bine geldi aşınmalar yeni başladı. Ben Maksima derim , Jaguar da ise X Type modelinde arka diz mesafesi az onun yerine tercih edilirse S Type alınmalı da o da görsel olarak ya seversin ya nefret edersin :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
170 binde o direksiyon öyle aşınmaz , benim km yaklaşık 320 bine geldi aşınmalar yeni başladı. Ben Maksima derim , Jaguar da ise X Type modelinde arka diz mesafesi az onun yerine tercih edilirse S Type alınmalı da o da görsel olarak ya seversin ya nefret edersin :)

Abi yapma bunu yapma lütfen.
Bununla trafiğe mi çıkılır yahu?

Evlat olsa sevilmez... Töbe töbee.

gececi

Katılımcı
Araç Markası
2011 M3 A/T Pikaçu
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Ben severim o kasayı ama hanım beğenmedi. Jaguar nedir bilmiyor tabii...

@incirinaltı hocam Nissan Almera(tekna) da bakabilirsin...

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
İçim altı
Dışım üstü diyor... :aglyrmngaa:

Zor seçim hakikaten.

Hazır cesaret gelmişken buyur... :krsn:

Siz olayı çok yanlış anladınız , girecek borç miktarı yönünden bı cesaret geldiydi :) :)
Xedos alırım onları alacağıma :) :)
En iyisi Mazda 6 , 2004-2007 önceliğim.
Genel kriterler 2.0 motor otomatik kozmetik olarak temiz,motor , şanzıman iyi, bu kadar kafi :) :)
Bir de rakam 300 son diyelim. Daraltmış olalım arama alanını.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Çeşit olsun hocam,galiba 6 dan başka bakmıyorsun ama.

Sonatalara baktım,güzel araba, ama 6 daha güzel.
Neden 6 , aynı model,özellik ,temizlikte araba alacaksam fiyat da aynı ise 6 alırım.
Aslında birçok markaya bakıyorum ama d segmentde 6 ağır basıyor. Accord baktım 6 ya göre pahalı, sonata fiyat aynı 6 daha kaliteli. Mondeolar kozmetik olarak kötü, Avensisin albenisi yok.
Arkadaşlar daldan dala atlıyor gibi görünüyorum ,kusura bakmayın kafam allak bullak. Mesele sadece araba değil, ama sevdiğim bir söz var "bu da geçer yahu" :) :)

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Sonatalara baktım,güzel araba, ama 6 daha güzel.
Neden 6 , aynı model,özellik ,temizlikte araba alacaksam fiyat da aynı ise 6 alırım.
Aslında birçok markaya bakıyorum ama d segmentde 6 ağır basıyor. Accord baktım 6 ya göre pahalı, sonata fiyat aynı 6 daha kaliteli. Mondeolar kozmetik olarak kötü, Avensisin albenisi yok.
Arkadaşlar daldan dala atlıyor gibi görünüyorum ,kusura bakmayın kafam allak bullak. Mesele sadece araba değil, ama sevdiğim bir söz var "bu da geçer yahu" :) :)
Biliyoruz hocam araç almanın ne denli gıcık bir şey olduğunu. Bende alırken ne diye çıkmıştım yola ne almıştım. Yalnız Lacettilerde D segment ha.
Birde Sonatalarda pazarlık payı her zaman olur hocam.Yeter ki sahibi satmak istesin. 6 da diretebilirler ama Sonatoyu satmak isteyen pamuk eli cebe götürecek :)
Lacettiyide otomatiğini bilmiyorum ama manuelini kullanan biri olarak tavsiye ederim. Köye her hafta sonu giderim ve yolu ezbere bilirim.Aynı rampada 626 dan çok daha seri ve rahat gidiyor. Bu iki modelide günlük takip edip uygun fiyata güzel bir araç düşerse ben olsam tercih ederdim.Tabi ki fiyat cazibesi olması en önemli kriter.Misal geçen hafta benim favorimde de olan beyaz,boyasız ve 180 bin km de Sonata 290 bin fiyatla ilanda iken satılmış.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Biliyoruz hocam araç almanın ne denli gıcık bir şey olduğunu. Bende alırken ne diye çıkmıştım yola ne almıştım. Yalnız Lacettilerde D segment ha.
Birde Sonatalarda pazarlık payı her zaman olur hocam.Yeter ki sahibi satmak istesin. 6 da diretebilirler ama Sonatoyu satmak isteyen pamuk eli cebe götürecek :)
Lacettiyide otomatiğini bilmiyorum ama manuelini kullanan biri olarak tavsiye ederim. Köye her hafta sonu giderim ve yolu ezbere bilirim.Aynı rampada 626 dan çok daha seri ve rahat gidiyor. Bu iki modelide günlük takip edip uygun fiyata güzel bir araç düşerse ben olsam tercih ederdim.Tabi ki fiyat cazibesi olması en önemli kriter.Misal geçen hafta benim favorimde de olan beyaz,boyasız ve 180 bin km de Sonata 290 bin fiyatla ilanda iken satılmış.
Pazarlık olayı sıfır bende, araçla ilgili bilgi alırken çok zorlanıyorum, adam bı ters laf eder canımı sıkar diye :) :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Ben 6'yı alır çıkarım bu cendereden

ÖzgürSeyyar

Katılımcı
Araç Markası
1998 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - HB
Ben 6'yı alır çıkarım bu cendereden

2.0 180HP dadından yenmez haa:rolleyes:

Üst Alt