Alınık Otomatik Araç

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
100 km LPG li 150 yakıyor benzinli 1.6 Civic den az yakıyor
Her donanım var
Sağlam İstanbul trafiğinde kışın 20 litreyi rahatlıkla görürsün. :islik:

Fabrika verisi 13,5 litre zaten.

:huhuu:

alijo

Sessiz
Sağlam İstanbul trafiğinde kışın 20 litreyi rahatlıkla görürsün. :islik:

Fabrika verisi 13,5 litre zaten.

:huhuu:
Ahahah almayalım hocam ya ozman :) bi araç bulamadık bana :)

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
"Maximalarin devri bitti,devir orclarin devri" Yüzüklerin efendisi repliği bu.
Ben bir ara çok iyi niyetlenmistim. Lakin gerek parça gerekse usta sıkıntısı üzerine birde araçların yaşının epey yukarda oluşu vazgecirmisti beni. Şu an hele ki kimseye tavsiye etmem.Keske tek sorunu yakıt olsaydı.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Ayrıca @alijo , bunun gibi piyasası hiç olmayan sadece kendi eski kullanıcılar arasında el değiştiren araçlarda ilk bakılması gereken aracın temizliğine göre istenilen fiyat olmalıdır. Yani çok temiz denk gelir ve fiyatı cazip ise o zaman değerlendirilir. Şöyle bir baktım 96-99 arası modellerine 200-300 arası gibi fahiş fiyat istemişler. Neden 30 yaşındaki Maxima ya o parayı verelim ki? Aynı paralara belki E değil ama bize yetecek kadar D segment,daha genç daha temiz,masrafsız araç buluruz. Hiç mantıklı değil.
Bunların,Sonataların piyasası ölü. Adam ilana koymuş,3-5 ay geçmiş,mesaj atıyorum duruyor mu diye duruyor diyor. Durur tabi,o fiyatları isterseniz.
Olmaıs gereken fiyatları,Maximalar(96-99) 130-170 arası,Sonatalar(2004-2006) 200-250tl...

Son düzenleme:

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Vavv ,hepsi çok güzel ,jilet gibi.
Dün akşam Antep'teki Tarık usta ile bir Mazda 6 için anlaştım, eksiklikleri yapılıyor,bı aksilik olmazsa haftaya Perşembe,cuma gider alırım.
Hayırlı olsun hocam. Tarık Ustayı duymuştum. Gönlünüze göre olsun inşallah.
Ben sizin Mazda 6 alacağınızı daha önce yazmıştım. @alijo için ekliyorum ilanları aslında ama onunda aradığı fiyat bandına denk gelmiyor. Ama bu ilanları gidiklayaraak ne kadar pazarlık payı olur bakmak lazım. Bir kaçına mesaj attım, şaka gibi yüzde 3 indirim ile son olur diyorlar. De get diyorum tabi. Bunlardan birini 230 gibi baglansa çok süper olacak.

Üst Alt