Alınık Otomatik Araç

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Araç kozmetik olarak hoşuma gitmedi. AY vardı 99 model 325 bin km'de ,çok güzeldi ama bilmediğim için cesaret edemedim.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Adamı araştırdım arabayı değil de :) gerçekten üniversite hocası.Müzikciymiş. Mesaj attım son ne olur diye 265 bin diyor.Ev için satıyormuş.Bence 250 bin ceptede dahada iner mi benim marifetim dışında kalıyor.Araçta içi falan düzgün duruyor,yazdıkları haricinde bir şey yoksa değerlendirilebilir. Yer uzak işte :(
Bu çok güzel duruyor,en hoşuma giden bu oldu.Komple boyalı.Ciddi kazadan değilse alınabilir.Fotolardan içide gayet temiz gözüküyor.Fiyatı biraz fazla.
Gruplarından da bakıyorum,bir ikisine mesaj attım görmediler.
Ama bence sen bir Sonata bulup binip baksan daha yerinde olur.Belki hiç için atmayacak.Görücü usulu atsın bari :) Sonra sen ettin deme :)

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
@incirinaltı hayırlısı olsun araba bulmak zor iş valla.

Benimki de satışa çıkacak ama önümde bir iki önemli iş var onları halletmem lazım.Sonrasında tabi almamış olur iseniz ve aklınıza yatar ise bakabiliriz.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@incirinaltı hayırlısı olsun araba bulmak zor iş valla.

Benimki de satışa çıkacak ama önümde bir iki önemli iş var onları halletmem lazım.Sonrasında tabi almamış olur iseniz ve aklınıza yatar ise bakabiliriz.
Kısmet , iyi olur garajdan bulursam. Acelem yok ama fiyatlar yerinde durmuyor ki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bugünkü baktığım 6 nın düzelme ihtimali olsa vallahi alırdım,neresini anlatayım size...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Kısmet , iyi olur garajdan bulursam. Acelem yok ama fiyatlar yerinde durmuyor ki.

Bugünkü baktığım 6 nın düzelme ihtimali olsa vallahi alırdım,neresini anlatayım size...
Senin gibi üzüldüm ben de, vardır bir hayır, daha iyisi olacaktır inşallah, makyajlı bak madem.

Bağcılar olmasa belki bakılırdı :p

olmezozan

Sessiz
Araç Markası
323 Practica
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Coupe
Ben de garajdan temiz bir GD kasa 626 bulsam bendeki otomatik GE' yi satacağım ama kısmet...

alijo

Sessiz
@alijo bak istersen.
Tipi hoşuma gitmedi hocamın dedigi gibi Accent yumurta kasa güzel duruyor bakıyorum ona :)

Tabii ki ama benim satmak zorunda kaldığım bi yadigar vardı, onu telafi etmeye çalışıyorum..
Yoksa dediğiniz gibi balon kasanın GD'ye göre artısı çok
Anladım hocam inşallah herşey gönlünüzce olur

Screenshot_2023-03-23-13-34-42-515_com.sahibinden.jpg
ilana bakıyorum hoşuma gitti hızlı hızlı geçtim açıklamaya baktım evet güzel temiz bi sıkıntı yok favlayıp müsait zamanda tektar bakıyım dedim torpidosu kırık ama bariz kırık yani bunu neden açıklamada belirtmezsin anlamıyorum bi de tepkisine bak :)

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Tipi hoşuma gitmedi hocamın dedigi gibi Accent yumurta kasa güzel duruyor bakıyorum ona :)

Ekli dosyayı görüntüle 64569ilana bakıyorum hoşuma gitti hızlı hızlı geçtim açıklamaya baktım evet güzel temiz bi sıkıntı yok favlayıp müsait zamanda tektar bakıyım dedim torpidosu kırık ama bariz kırık yani bunu neden açıklamada belirtmezsin anlamıyorum bi de tepkisine bak :)
İnsanoğlu kendini aşalı çok oldu.

olmezozan

Sessiz
Araç Markası
323 Practica
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Coupe

Ekli dosyayı görüntüle 64569ilana bakıyorum hoşuma gitti hızlı hızlı geçtim açıklamaya baktım evet güzel temiz bi sıkıntı yok favlayıp müsait zamanda tektar bakıyım dedim torpidosu kırık ama bariz kırık yani bunu neden açıklamada belirtmezsin anlamıyorum bi de tepkisine bak :)

yumurta kasanın kronik göğüs çatlağı için sökmeden geçirmeli kaplama yapıldığını görmüştüm, herşey OK tek sıkıntı o derseniz nacizane aklınızda bulunsun
bu arada ilan sahibi ile alışveriş etmek ister misiniz bilemem tabii :)

Üst Alt