Alınık Otomatik Araç

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan

Misal bu bunu düşünüyorum
Bu fiyatlarda ne alırsan al güzel baktırmak gerekir. Motor,şanzuman kusursuz ise iç kozmetikte tamam ise çok kıla tüye takılmamak gerekir.Bu yazdıklarım genel her araç için geçerli.
Yalnız Naim Babanın attığı 323 de güzel duruyor.Tabi bziim yazıp çizdiklerimiz ilan fotolarından ibaret.Gidip canlı görüp baktırmak lazım hepsini.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@incirinaltı üstat bak incelemesinide buldum.Geçer not almış.Amma Sonata shilledim. Üçkağıtçılar araçları satılmadıkça fiyatları daha da yükseltiyorlar.300 bin bandına yerleştik artık.Alın la şunların araçlarınıda fiyatları düşsün.Yoksa yakında 400-500 diye gidecek :)

Son düzenleme:

alijo

Sessiz
Bu fiyatlarda ne alırsan al güzel baktırmak gerekir. Motor,şanzuman kusursuz ise iç kozmetikte tamam ise çok kıla tüye takılmamak gerekir.Bu yazdıklarım genel her araç için geçerli.
Yalnız Naim Babanın attığı 323 de güzel duruyor.Tabi bziim yazıp çizdiklerimiz ilan fotolarından ibaret.Gidip canlı görüp baktırmak lazım hepsini.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@incirinaltı üstat bak incelemesinide buldum.Geçer not almış.Amma Sonata shilledim. Üçkağıtçılar araçları satılmadıkça fiyatları daha da yükseltiyorlar.300 bin bandına yerleştik artık.Alın la şunların araçlarınıda fiyatları düşsün.Yoksa yakında 400-500 diye gidecek :)
Haklısın hocam valla

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Sonata hanımdan veto yedi,fiyat donanım olarak alınabilir aslında, aynı temizlikta Mazda6ya 320 yazıyorlar.
Bende de aynısı olduğu için Lacetti almıştım. O zaman da kafaya iyi takmıştım. Ama aracın yolda gidişi,iç hacim ferahlığı çok güzel. İçimde ukte olarak kaldı. Belki ilerde yolumuz kesişir.
Birde üst modelleri kasa değişikliği yaptı. Onlarda da bazen uygun fiyata dusebiliyor. Onlar çok daha yakışıklı.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bende de aynısı olduğu için Lacetti almıştım. O zaman da kafaya iyi takmıştım. Ama aracın yolda gidişi,iç hacim ferahlığı çok güzel. İçimde ukte olarak kaldı. Belki ilerde yolumuz kesişir.
Birde üst modelleri kasa değişikliği yaptı. Onlarda da bazen uygun fiyata dusebiliyor. Onlar çok daha yakışıklı.
Len bu yakışıklı değil ki üst kasaları daha yakışıklı olsun...

:p

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sonato'dan yakışıklı bence :kedicik:

Altının da ötesinde.
Aman diyim hocam dikkat. Lpg ile sorunu iflah olmaz boyutlara varabiliyor.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Bu kasaları güzel bence.
Epica dün gece eve giderken önümüzdeydi,yolda gidişinden belliydi D segment araç olduğu. Yanından geçerken marka ve modeli gördük.
Evet, sözümü geri alıyorum, bu kasa olmuş. :harika:

Orijinal kilometre ise bu araç alınır.

Üst Alt