Alınık Otomatik Araç

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
İkinci araci düşünmen bile ortalama bir gelirin üstünde olduğunu gösteriyor, bütçe var ama uygun değil, var olması ölümüne kanka olmamız için yeterli, yani cümlenin gerisiyle ilgilenmiyorum kanki
Dün sen yazınca Nissan grubuna tekrar üye oldum.Yine bir kaç kişi araç arıyorum yazmış altına tonlarca araç satışı yapan arkadaş.Grubun yarısı satılık yani :) Yani hal böyleyken bu araçlara neden aşırı para istiyorlar anlayamıyorum.Eli,ayağı düzgün,hor kullanılmamış bir Maxiye 150 verilir.Lakin 200 den aşağı satan yok.
Ben sana yazdığım burdaki aracı o zaman 27 ye ya da senin baktığın Gölbaşındaki aracı alacakmışım,hata etmişim.

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Öyle o zamanlar alıp kenara koyulacak zamanlardi, Mustafa'ya 24'e verdim yeşil devi. 1 ay sonra 26'ya da sattım onu, Mustafaya İnfiniti aldım 34'e, onu da birkaç ay sonra 44'e felan sattık. Bugün Mustafa Mazdagaraja girmiyorsa, garip gurabayla yüzgöz olmak istemediği içindir

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bugün Mustafa Mazdagaraja girmiyorsa, garip gurabayla yüzgöz olmak istemediği içindir
Tevekkeli (ne demekse) telefonumu ilk arayınca açmadııııı :komik:

(olumsuz eylemlerde) boş yere, boşuna, amaçsız, nedensiz, rasgele.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Geçen paylaştığın Maxima gitmiş hocam. Demek ki yazılanlar doğruymuş. Benim paylaştığım Sonatalardan da Trabzon daki kalmış sadece.
Ben mi haksızlık ediyorum adamlara yoksa,gayet güzel gidiyor araçlar. Gerçi çoğu çok temiz duruyordu.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ben de bir guncelleme yapayım limit 250 :) :)
Laguna ve Mondeo arasındayım, uygun mazda6 bulacağımizi sanmıyorum.
M3 ün 6 dan, focusun mondeodan pahalı olmasını anlayamıyorum, ama bu benim gibi donanımlı araç sevenler için daha iyi.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
M3 ün 6 dan, focusun mondeodan pahalı olmasını anlayamıyorum, ama bu benim gibi donanımlı araç sevenler için daha iyi.
Büyük hacimli motor çok yakar (evet şehir içinde) vergisi yüksek olur (böyle bir vergi cennetinde) gerçeklerinin halkın hücrelerine kadar nüfuz etmiş olması sebebiyle küçükleri büyüklerinden pahalı hocam.

Bizim gibi aklı mantığı doğru yönde olanlar için bu durum çok iyi tabi.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Büyük hacimli motor çok yakar (evet şehir içinde) vergisi yüksek olur (böyle bir vergi cennetinde) gerçeklerinin halkın hücrelerine kadar nüfuz etmiş olması sebebiyle küçükleri büyüklerinden pahalı hocam.

Bizim gibi aklı mantığı doğru yönde olanlar için bu durum çok iyi tabi.
Vergi 15 yıllık araçta çok birşey farketmiyor. Asıl abes olan büyük hacimli motorların sıfır alınması,zenginin parası züğürdün çenesi oluyor o da.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Şimdi göz attım işte bu diyeceğim temiz kalmış araba yok ilanda, ama eh işte diyerek alınabilir olanlar var, onlardan birine çökeceksin artık.

Fiyatları kafa kafaya sayılır, madem öyle öncelik Mondeo olmalı. İkisinde de donanımlı olanlara baktım diğerlerine bakmadım, yani Ghia ve Privilege

Çek bi Ghia Mondeo madem GG6 bulamıyoruz

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Şimdi göz attım işte bu diyeceğim temiz kalmış araba yok ilanda, ama eh işte diyerek alınabilir olanlar var, onlardan birine çökeceksin artık.

Fiyatları kafa kafaya sayılır, madem öyle öncelik Mondeo olmalı. İkisinde de donanımlı olanlara baktım diğerlerine bakmadım, yani Ghia ve Privilege

Çek bi Ghia Mondeo madem GG6 bulamıyoruz
Mondeo bana çok cazip gelmeye başladı, motor şanzıman sağlam bulabilirsek on numara olur.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Mondeo bana çok cazip gelmeye başladı, motor şanzıman sağlam bulabilirsek on numara olur.
2006-07 bulsak daha iyi olurdu ama

Motor şanzıman yapılmış diyor faturaları var diyor

Boya olsun sorun değil de hem boyayıp hem nasıl renk birbirini tutmuyor ki

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
2006-07 bulsak daha iyi olurdu ama

Motor şanzıman yapılmış diyor faturaları var diyor

Boya olsun sorun değil de hem boyayıp hem nasıl renk birbirini tutmuyor ki

Sonuncusu favorilerimde, beyaz olan güzel ,motor şanzıman olarak da mantıklı.

Üst Alt