Alınık Otomatik Araç

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Mondeo forumuna bir göz attım da Mazda gerçekten sorunsuzluk olarak farklı.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mondeo forumuna bir göz attım da Mazda gerçekten sorunsuzluk olarak farklı.
Dolaşımdaki araç sayısıyla da ilgili bu sorunsuzluk şeysi hocam...

Mondeo 1000 tane satmıştır %5 sorun çıkmıştır 50 araç yapar.

Mazda 50 tane satmıştır %10 sorun çıkmıştır 5 araç yapar.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Maximalar 626 dan epey üstün araçlar. Lakin temizini bulmak gerekir. Ustası zor bulunur ama şanslı sayılırsın Anadolu yakasında Zeki Usta diye biri var. Bayağı ovuyorlar. Ben burda kayışı değiştirecek adam bulamam.
626 da cidden çok temiz duruyor. Klimasida varsa Veli Babanin dediği gibi bulabileceğin en temiz araç gibi.

alijo

Sessiz
Maximalar 626 dan epey üstün araçlar. Lakin temizini bulmak gerekir. Ustası zor bulunur ama şanslı sayılırsın Anadolu yakasında Zeki Usta diye biri var. Bayağı ovuyorlar. Ben burda kayışı değiştirecek adam bulamam.
626 da cidden çok temiz duruyor. Klimasida varsa Veli Babanin dediği gibi bulabileceğin en temiz araç gibi.
626 Sordum kliması var aktifmiş. dışında boya çatlagı varmış arabanın başka birşeyi yokmuş.
Maxsima yeni muayneli temiz duruyor dayım hafta içi bakıcak araca maxsima doluluk konusunda benimde hoşuma gitti yaş itibariyle ondan birazdaha genç :) valla ikiside gayet güzel ama maxsimanın tipi daha çok hoşuma gidiyor

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
626 Sordum kliması var aktifmiş. dışında boya çatlagı varmış arabanın başka birşeyi yokmuş.
Maxsima yeni muayneli temiz duruyor dayım hafta içi bakıcak araca maxsima doluluk konusunda benimde hoşuma gitti yaş itibariyle ondan birazdaha genç :) valla ikiside gayet güzel ama maxsimanın tipi daha çok hoşuma gidiyor
O zaman maksima al ve diğerini aklından çıkar yoksa Erçay konuyu cımere kadar şikayet edecek. :huhuu:

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Markayı belirlemede 11 sayfa oldu, daha marka belirlendikten sonrası var. Dear God, bless us Şer of the automatic transmission

Üst Alt