Pasta Cila, Boya Koruma ve Yıkama

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Benzin istasyonlarında elektrikli süpürge var. 1tl = 5 dakika

Ben gidip içini süpürüyorum, sonra başka bir benzincide self servis yıkama var, orada yıkayıp kurulayıp çıkıyorum :) Toplam maliyet 3 TL
Umraniyede self servis yikama varmi bilen varmi ?

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
İlk linkini verdiğiniz ürünün 3. kutusunu kullanıyorum oldukça memnunum. Yıkama sonrası parlıyor araç. Köpürmeside güzel. 2 kapak yeterli oluyor.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
İlk linkini verdiğiniz ürünün 3. kutusunu kullanıyorum oldukça memnunum. Yıkama sonrası parlıyor araç. Köpürmeside güzel. 2 kapak yeterli oluyor.

Teşekkür ederim öneri için. Koçtaş'ta varmış. Yarın müsait bir zamanda uğrayıp alacağım. Daha bugün yıkadım aracı ama muhtemelen dayanamam denemek için 1-2 gün içerisinde yıkarım tekrar. :D

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Guzunun bugün içini temizledim.
Dyson V6 Total Clean Dikey Şarjlı Süpürge Fiyatı
Param boşa gitsin istemedim,çünkü şarjlı süpürgelerden memnun olanını görmedim.
Sırf guzu için bu ürünü aldım :D
Şaka bi yana ben böyle bir süpürge olduğunu bilsem,evlendiğim gün alırdım,anam ağladı valla ev süpürmekten,dünyanın kavgası da cabası :D
Eğer evi kendiniz süpürüyorsanız kesinlikle alın,ben artık süpürmüyorum çünkü bununla çok basit.
Pahalı ama müthiş bir alet.
Guzunun temizliğine mutlu aile formülünü de ekledikten sonra;
tabanı ve koltuları zerre kıl toz bırakmadan süpürdüm
fırcalı ucuyla plastik aksamları da alabiliyorsun
arsından nemli bez ile silinmesi gereken yerleri de sildim

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
ıhlasın bu aura mı neydı oyle bişey ben ona hasta olmustum harıka bi supurge .

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Ben de önce tazyikli su sonra köpük(mikrofiberli köpürtme süngeri ile iyice kiri cözdürürüm) sonra tekrar tazyikli su ile yıkarım. Kurulamadan olmaz elbette. Muhabbetim olan bir yikamaciyi iyi takip ettim. Kullandığı bez harika. Gercek mikrofiber, adam sıkıyor tekrar kullanıyor. Ondan bir tane de ben aldım. Tavsiye ederim. Süpürge de bimde denk geldi 90 liraya aldım
Black And Decker 12v Siklon Araç Süpürgesi GittiGidiyor'da 232711684
Şarjlı değil ve iyi iş görüyor. Denk gelirsiniz kaçırmayın bence ;)

alpulusoglu

Sessiz
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Başlamadan önce ilk suyla bir durulama yaparım. sonra çift kova yöntemi ile ( bir kovaya sadece saf su digerinin ortasına kirleri asağıda tutması için süzgeç ve meguiars sarı şampuan koyarım.sonra mikrofiber eldiven ile arabayı yıkar , jantlar için all purpose cleaner yoksa tuz ruhu ve sprey ile balata tozlarından güzelce arındırırım. camlar su kaydırmaz ama camlar için ayrı araba için ayrı mikrofiber bez ile güzelce kurular 6 ayda bir kil, senede bir defaya mahsus swiss wax cila eğer maddi durumum yoksa her ay nxt cila olarak guzelce parlatır bır gece kürleşmesi için bekletirim kısaca bir yıkamam yaklaşık 3 saat :D

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Abc nin arap sabunu ile aracı yıkayabiliyormuyuz,Veli abi arap sabunundan bahsetmişti sanki ama neresi için hatıırlamıyorum :D

Üst Alt