Mazda 6 Kullanıcıları

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Buralardayız :D
Mazda 6 ile anlaşıyoruz çok şükür arabaya binip yol almaya başlayınca ve sonra başka arabalara binince anlaşılıyor farkı :)
Geçen sol arka fren ampulu patladı çıkaralım derken birde içine kaçırdık :D biraz uğraştım yok olmayacak gibi bende farı dökeyim dedim farı sökmek için bagajın yarısını sökmek lazımmış yaw :)
Bagaj fitili, pantizot, pantizotun dayandığı kısım onun için kapı içinde bakalitler falan ama neyseki klips gücüne alışınca çabuk haloluyor hem arabayı tanımış oldum.
Bayramdan önce de bir periyodik bakım yapmaya ve ilk defa liftte göreceğiz guzuyu :)
Bir kaç foto ;

Ekli dosyalar

• IMG_20190423_144516.jpg
    IMG_20190423_144516.jpg
    307 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_20190423_141319.jpg
    IMG_20190423_141319.jpg
    220.3 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_20190423_142648.jpg
    IMG_20190423_142648.jpg
    190.3 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20190423_142652.jpg
    IMG_20190423_142652.jpg
    195.3 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Buralardayız :D
Mazda 6 ile anlaşıyoruz çok şükür arabaya binip yol almaya başlayınca ve sonra başka arabalara binince anlaşılıyor farkı :)
Geçen sol arka fren ampulu patladı çıkaralım derken birde içine kaçırdık :D biraz uğraştım yok olmayacak gibi bende farı dökeyim dedim farı sökmek için bagajın yarısını sökmek lazımmış yaw :)
Bagaj fitili, pantizot, pantizotun dayandığı kısım onun için kapı içinde bakalitler falan ama neyseki klips gücüne alışınca çabuk haloluyor hem arabayı tanımış oldum.
Bayramdan önce de bir periyodik bakım yapmaya ve ilk defa liftte göreceğiz guzuyu :)
Bir kaç foto ;
Üstad hazır bu kadar açmışken piston göynek neyim de değişeydin:koptum::koptum::koptum: Astinanın arka amortisörlerinin sökülmesi de böyle, ne varsa indiriyorsun.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Üstad hazır bu kadar açmışken piston göynek neyim de değişeydin:koptum::koptum::koptum: Astinanın arka amortisörlerinin sökülmesi de böyle, ne varsa indiriyorsun.
atleti de değiştirelim terlemiştir :koptum::koptum:
astina da toplam 3 kez amortisörlerim söküldü(1 yeni amortisörler,2 spor yay denemesi,3spor yaydan normale dönüş ) ama benim arkalarda hep işim çıktı hiç göremedim :komik:
yapacak bir şey yok sökmeye bir alışınca bağımlılık yapıyor dükkanda herkes alıştı artık daha az tamirciye gidiyorlar :D

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Merhabalar. Uzun süredir ortalıkta yoktum. Evlilik çoluk çocuk derken bir türlü fırsat bulamadım. 2011 model Mazda 6 sport kullanıcısıyım artık. Geri dönüşü bu başlık altında yapayım istedim.
Hoş geldin Niyazi, hayatındaki yeniliklerin hepsine birden hayırlı olsun diyorum. Seni en son hata veren RVM ile hatırlıyorum :D

naziii

Katılımcı
Araç Markası
2011 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Hoş geldin Niyazi, hayatındaki yeniliklerin hepsine birden hayırlı olsun diyorum. Seni en son hata veren RVM ile hatırlıyorum :D
Ona çözüm bulamamıştık kah yandı kah söndü. Satarken de söyledim alan arkadaşa, Arada arayıp soruyorum sıkıntı var mı diye yok diyor. Garezi banaymış herhalde :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Davul'u unutmadım bende... :komik:
Her şeyin hayırlısını temenni ederim Niyazi, level atlayarak gelmen ayrı bir güzellik olmuş sevindim.

mesutkaya44

Sessiz
Araç Markası
Mazda 6 Skyactiv
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
acil yardım lütfen. Mazda 6 2015 skyactive aracım var. Multimedya da problem yaşıyorum. youtube dan video izlerken görüntü ses senkronu bozuk. ses geç geliyor. müzik veri tabanı güncel gösteriyor. bir çözümü var mıdır? bluetooth ile bağlanıyorum. diğer 6 lar da böyle mi yoksa bende mi sorun var. nasıl çözebilirim desteğinizi rica ediyorum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
acil yardım lütfen. Mazda 6 2015 skyactive aracım var. Multimedya da problem yaşıyorum. youtube dan video izlerken görüntü ses senkronu bozuk. ses geç geliyor. müzik veri tabanı güncel gösteriyor. bir çözümü var mıdır? bluetooth ile bağlanıyorum. diğer 6 lar da böyle mi yoksa bende mi sorun var. nasıl çözebilirim desteğinizi rica ediyorum.
Tüm sistemlerde Bluetooth ile bağlantı yapıldığında aynı durum yaşanıyor, endişe edecek bir şey yok. Rahat olun.

Bateri videoları izlerken keşfettim.

:hhhhhh:

Üst Alt