Mazda 6 Kullanıcıları

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Buralardayız :D
Mazda 6 ile anlaşıyoruz çok şükür arabaya binip yol almaya başlayınca ve sonra başka arabalara binince anlaşılıyor farkı :)
Geçen sol arka fren ampulu patladı çıkaralım derken birde içine kaçırdık :D biraz uğraştım yok olmayacak gibi bende farı dökeyim dedim farı sökmek için bagajın yarısını sökmek lazımmış yaw :)
Bagaj fitili, pantizot, pantizotun dayandığı kısım onun için kapı içinde bakalitler falan ama neyseki klips gücüne alışınca çabuk haloluyor hem arabayı tanımış oldum.
Bayramdan önce de bir periyodik bakım yapmaya ve ilk defa liftte göreceğiz guzuyu :)
Bir kaç foto ;

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Buralardayız :D
Mazda 6 ile anlaşıyoruz çok şükür arabaya binip yol almaya başlayınca ve sonra başka arabalara binince anlaşılıyor farkı :)
Geçen sol arka fren ampulu patladı çıkaralım derken birde içine kaçırdık :D biraz uğraştım yok olmayacak gibi bende farı dökeyim dedim farı sökmek için bagajın yarısını sökmek lazımmış yaw :)
Bagaj fitili, pantizot, pantizotun dayandığı kısım onun için kapı içinde bakalitler falan ama neyseki klips gücüne alışınca çabuk haloluyor hem arabayı tanımış oldum.
Bayramdan önce de bir periyodik bakım yapmaya ve ilk defa liftte göreceğiz guzuyu :)
Bir kaç foto ;
Üstad hazır bu kadar açmışken piston göynek neyim de değişeydin:koptum::koptum::koptum: Astinanın arka amortisörlerinin sökülmesi de böyle, ne varsa indiriyorsun.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Üstad hazır bu kadar açmışken piston göynek neyim de değişeydin:koptum::koptum::koptum: Astinanın arka amortisörlerinin sökülmesi de böyle, ne varsa indiriyorsun.
atleti de değiştirelim terlemiştir :koptum::koptum:
astina da toplam 3 kez amortisörlerim söküldü(1 yeni amortisörler,2 spor yay denemesi,3spor yaydan normale dönüş ) ama benim arkalarda hep işim çıktı hiç göremedim :komik:
yapacak bir şey yok sökmeye bir alışınca bağımlılık yapıyor dükkanda herkes alıştı artık daha az tamirciye gidiyorlar :D