Mazda 3 Modifiye Önerileri

limpony

Katılımcı
Kargo dahil evet o fiyat..Demek ki ben ciddi ciddi bedavaya almışım :)
Dedim ya kardeş bedavadan biraz pahalı aldın diye kaç aydır bakıyorum 70 den aşağıya yok. O yüzden boya montajı da düşünürsek riske girip buradan alacağız. Aslında toptan fiyatı 22 dolar lakin ithalat yapabilen biri alacak bize dagitacak o zaman 40 dolara filan mal olur o da min 20 sipariste...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Dedim ya kardeş bedavadan biraz pahalı aldın diye kaç aydır bakıyorum 70 den aşağıya yok. O yüzden boya montajı da düşünürsek riske girip buradan alacağız. Aslında toptan fiyatı 22 dolar lakin ithalat yapabilen biri alacak bize dagitacak o zaman 40 dolara filan mal olur o da min 20 sipariste...
O fiyatlara çıkıyorsa yurt dışı gereksiz boya dahil 250 Tr de var ki ebat aynı görünüyor, muhtemelen kalıbı almışlardır aynısını yapmışlardır, bence buradan almak mantıklı

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Bütün mesele zaten o 20 kişiyi bir araya getirebilmekte...

limpony

Katılımcı
Aldığım aksesuarlar:

Klima düğmeleri... Kırmızı kapak(renk tam kırmızı değil vişne çürüğü gibi lakin ışıkla renk açılıyor ve şuan daha ucuzu var) 23$

http://www.aliexpress.com/snapshot/6444805651.html?orderId=65391976553070

Slikon Ped ler... Kaliteli ve renk tam kırmızı...En ucuzu tavsiye ederim...9$

http://www.aliexpress.com/snapshot/6444600878.html?orderId=65386482773070

Sibop kapakları... Kaliteli ve ucuz ben indirimdeyken almıştım.. Tavsiye ederim..7$

http://www.aliexpress.com/snapshot/6446462669.html?orderId=65403750923070

http://www.aliexpress.com/snapshot/6446462668.html?orderId=65403750913070

Metal pedal seti.. Çok kaliteli ve tam uyumlu bugün montaj yaptım çok şık durdu fiyatıda en ucuzlarından. Tavsiye ederim 24$

http://www.aliexpress.com/snapshot/6399094405.html?orderId=65024155883070

Kapı eşikleri.. Bu üründe hem ucuz hem kaliteli ilave aldığım 3m bant ile montaj yaptım.. Tavsiye ederim... 21$

http://www.aliexpress.com/snapshot/6399094405.html?orderId=65024155883070

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Kapı eskileri linkinde alüminyum pedal seti çıkıyor hocam. Ürünlerin hepsi güzel güle güle kullanın. Kapı eşikleri ışıklı mı yoksa ışıksız mı

limpony

Katılımcı
Yeri burası değil lakin hazır güncel konu varken paylaşayım dedim...

2 aydır araştırmadığım yer/ülke kalmadı sonunda alibaba.com da bir satıcı buldum... Yeni Mazda 3 için bodykit, bence görünüm olarakta iyi fiyatta aldım lakin sıkıntı min 25 siparis vermemiz gerekiyor...

adres: http://euroair.trustpass.alibaba.com/product/50000710240-101471497/NEW_Body_Kit_for_2014_MAZDA_3_in_high_quality_ABS_Material.html

fiyat talebimden sonra aldığım teklif :

Hi Mr Engin Sisman,

Thank you for your enquiry.

Our MINIMUM ORDER at least 25 Sets Per Order For OUR NEW MAZDA 3 BODKIT @ USD 375/SET WICH INCLUDE (FRONT/SIDE SKIRT/REAR LIP & SPOILER- EX-WORK TERM. Please write to my E-mail & come back to me should u still interested. Waiting For Your Soonest Reply.

fiyat bence çok iyide 25 adet siparis ve gümrük işini nasıl çözeriz? var mı bu işe el atacak biri/birileri [:D] ?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
25 kişi çok hocam... Servis olsa belki bi organizasyon yapardı veya kendisi alabilirdi ama son kullanıcı olarak bu iş zor...

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Buradan devam edelim forumda her konu içi başlıklarımız mevcut. İlgili yerlere yazarsak sevinirim.

limpony

Katılımcı
Hi Mr Engin Sisman,

Thank you for your interests in Our MAZDA Kit. .

We suggest you take 10 Sets Per Order For OUR NEW MAZDA 3 BODKIT @ USD 375/SET then we do it for you. If u insists 5 Sets, then we have to sell you at USD 450/Set. INCLUDE (FRONT/SIDE SKIRT/REAR LIP & SPOILER- EX-WORK TERM. Please write to my E-mail & come back to me should u still interested. Waiting For Your Soonest Reply.

Son aldiğım teklif 10 set için 375 $ 5 set için 450$... bu işi nasıl hallederiz var mı yardımcı olabilecek biri?

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Hi Mr Engin Sisman,

Thank you for your interests in Our MAZDA Kit. .

We suggest you take 10 Sets Per Order For OUR NEW MAZDA 3 BODKIT @ USD 375/SET then we do it for you. If u insists 5 Sets, then we have to sell you at USD 450/Set. INCLUDE (FRONT/SIDE SKIRT/REAR LIP & SPOILER- EX-WORK TERM. Please write to my E-mail & come back to me should u still interested. Waiting For Your Soonest Reply.

Son aldiğım teklif 10 set için 375 $ 5 set için 450$... bu işi nasıl hallederiz var mı yardımcı olabilecek biri?
Hocam bu konuda yardımlık bir şey yok gibi geldi bana parayı verirsiniz malı alırsınız ama gümrükte illaki vergi ödenir ona göre hesap yapmak lazım.

limpony

Katılımcı
Hocam bu konuda yardımlık bir şey yok gibi geldi bana parayı verirsiniz malı alırsınız ama gümrükte illaki vergi ödenir ona göre hesap yapmak lazım.

İşte gümrükte nasıl çözülür? ne kadar vergi ödenir? Nasıl halledilir? Bu konuda yardım ve bilgi lazım.. Kısaca bu işleri bilen biri lazım...

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
İşte gümrükte nasıl çözülür? ne kadar vergi ödenir? Nasıl halledilir? Bu konuda yardım ve bilgi lazım.. Kısaca bu işleri bilen biri lazım...
Web de çeşitli bilgiler var.

"- 75 euronun üstünde bir mal alımındaki durum nedir?
75 euronun üstünde 1.500 euroya kadar olan mal eğer Avrupa Birliği ülkelerinden geliyorsa yüzde 18'lik tek bir maktu vergi veriliyor. Faturası ve kıymeti üzerinden.
Avrupa Birliği'nin dışındaki ülkelerden gelirse, örneğin ABD'den, yüzde 20'lik vergi ödeniyor. Orada da bir tahdit var, ticari mal olmuyor. Örneğin, 200 tane hesap makinası getiremiyorsun. Eşyanın ağırlığı 30 kiloyu geçmemeli.
Bir de tahdite tabi eşyalar var. Yani yurda girişi yasak olan eşyalardan olmayacak. Örneğin cep telefonu getirmek yine mümkün değil.
1.500 Euronun üstüne çıkarsa normal ithalat rejimine tabi oluyor. Yani vergisi varsa vergisini verecek, tahditi varsa buna uyacak, KDV'si veya ÖTV'sini ödeyecek.
75 Euroya kadar olan ödemelerde kredi kartından tahsilat yaptırılabiliyor. 1.500 euroya kadar olanları da belki kredi kartı ile ödemek mümkün olur. İthalat rejimine giren 1.500 euronun üstündeki malların getirilmesi sırasında mutlaka banka dekontunun eklenmesi gerekiyor."

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Abi zaten bu soruların yanıtını çözebilsek sektöre el atmayı düşünüyorum...

;D

akif can

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 (2010) Touring
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Arkadaşlar orijinal egzoz uzatması aracın performansında ya da yakıtında herhangi bir değişikliğe sebep olur mu ?

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Olmaz olmasi icin kesip bicmek falan gerek sizin takacaginiz uzatma orjinal cikis borusu ustune takilacak

Üst Alt