Mazda 3 Modifiye Önerileri

limpony

Katılımcı
Takip ettim Lakin düz çıta şeklinde var servislerde satilandan biraz daha yüksek bir şeyle daha çok yakışır di diye düşünüyorum..

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Ben almıştım lakin spoileri satıcı Mazda 6 için olanı göndermiş yanlışlık yaparak, 1 hafta önce yenisini gönderdi gelince paylaşırım. Sadece boya işlemi yapılacak, ürün boyamaya hazır halde geliyor.
Takip ettim Lakin düz çıta şeklinde var servislerde satilandan biraz daha yüksek bir şeyle daha çok yakışır di diye düşünüyorum..

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Aldığım yerin linki;
http://www.aliexpress.com/item/For-Mazda-3-ATENZA-Car-Styling-Spoiler-ABS-Spoilers-Stable-without-Paint-Free-Drilling-installation-Free/2036566213.html

Daha ucuz ürünlerde vardı fakat bu arkadaşın ki kaliteli. Sadece ben aldığımda free shipping'di ve indirim vardı birde ben indirim kodu kullanmıştım. Toplamda 57 dolar ödemiştim ben. Şimdi kargo ile birlikte 95 dolar olmuş. İsteyen olursa satıcı arkadaşla görüşebilirim iyice kanka olduk yanlış spoiler göndermesinden dolayı :)

limpony

Katılımcı
Aldığım yerin linki;
http://www.aliexpress.com/item/For-Mazda-3-ATENZA-Car-Styling-Spoiler-ABS-Spoilers-Stable-without-Paint-Free-Drilling-installation-Free/2036566213.html

Daha ucuz ürünlerde vardı fakat bu arkadaşın ki kaliteli. Sadece ben aldığımda free shipping'di ve indirim vardı birde ben indirim kodu kullanmıştım. Toplamda 57 dolar ödemiştim ben. Şimdi kargo ile birlikte 95 dolar olmuş. İsteyen olursa satıcı arkadaşla görüşebilirim iyice kanka olduk yanlış spoiler göndermesinden dolayı :)

Kardeş 57 dolar gerçekten iyi fiyat... Temas etsende. bizede aynı fiyattan verse :D

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Bugün yaptığım bir diğer uygulama..ön cam önündeki havalandırma ızgaraları için krom uygulaması..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ayrıntılar gerçekten fark yaratıyor... Çok güzel olmuş... :nazar:

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Krom uygulaması güzel olmuş O0

maytalman52

Katılımcı
Yeni 5 kol jantlarım :)

Ekli dosyalar

• PicsArt_1421344237876.jpg
    PicsArt_1421344237876.jpg
    196.1 KB · Görüntüleme: 70

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Beş kol çok kolludan daha güzel oluyor her zaman, yaza doğru inşallah maddiyatı ayatlarsam ben de değiştireceğim, güle güle kullan

maytalman52

Katılımcı
Beş kol çok kolludan daha güzel oluyor her zaman, yaza doğru inşallah maddiyatı ayatlarsam ben de değiştireceğim, güle güle kullan

Tesekkur ederim abi sağol. Kesinlikle katılıyorum 5 kol çok güzel duruyor kaliperler ortaya çıkıyor ve jantin temizliği çok basit. Ben orijinal olduğu için alıp degistirdim sekil oldu sizin kasada uygulayan yok bildiğim kadarıyla yaparsan görmüş oluruz :)

limpony

Katılımcı
Kardeşlerim merhaba.. uzun araştırmalar sonucu (2014 mazda 3 arka spoiler) Türkiye de uygun fiyatlı bir yer buldum. Paylaşıldımı bilmiyorum lakin arka spoiler + boya + montaj için (İstanbul da) 250 tl fiyat aldım.

Adres: Bayraktar bulvarı Hattat Sok. No:4Yukarı Dudullu / Ümraniye / İSTANBUL

Site adresi:http://www.spoylercenter.com/detay/304/2015-mazda-3.html

Umarım yardımcı olmuşumdur.. iyi sürüşler...

Üst Alt