Mazda 3 Modifiye Önerileri

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Kardeşlerim merhaba.. uzun araştırmalar sonucu (2014 mazda 3 arka spoiler) Türkiye de uygun fiyatlı bir yer buldum. Paylaşıldımı bilmiyorum lakin arka spoiler + boya + montaj için (İstanbul da) 250 tl fiyat aldım.

Adres: Bayraktar bulvarı Hattat Sok. No:4Yukarı Dudullu / Ümraniye / İSTANBUL

Site adresi:http://www.spoylercenter.com/detay/304/2015-mazda-3.html

Umarım yardımcı olmuşumdur.. iyi sürüşler...
Birebir uyumluysa [member=97]ktaskan[/member] ınki gibi bence fiyat çok iyi orjinalın fiyatıyla kıyaslayınca

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Kardeşlerim merhaba.. uzun araştırmalar sonucu (2014 mazda 3 arka spoiler) Türkiye de uygun fiyatlı bir yer buldum. Paylaşıldımı bilmiyorum lakin arka spoiler + boya + montaj için (İstanbul da) 250 tl fiyat aldım.

Adres: Bayraktar bulvarı Hattat Sok. No:4Yukarı Dudullu / Ümraniye / İSTANBUL

Site adresi:http://www.spoylercenter.com/detay/304/2015-mazda-3.html

Umarım yardımcı olmuşumdur.. iyi sürüşler...
Resimdeki orjinaliyle ayni gozukuyor..yani benim taktirdigimla ayni ama fiyat ucuzda olsa yurtdisindan getirmek daha ucuza mal oluyor tabi benim gibi boyatma kismini da ucuza halledebilirseniz..

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Bende toplamda 130 TL ödemiştim. Herşey dahil.

limpony

Katılımcı
Resimdeki orjinaliyle ayni gozukuyor..yani benim taktirdigimla ayni ama fiyat ucuzda olsa yurtdisindan getirmek daha ucuza mal oluyor tabi benim gibi boyatma kismini da ucuza halledebilirseniz..
Sen çok ucuza getirdin kardeşim :D lakin kaç gündür bakıyorum kargo dahil 69 $ aşağıya yok. O da boyasız. 175 çıplak fiyatı o yüzden 250 boya + montaj olunca daha uyguna geliyor. Telefonla konuştum kalıp olarak orjinali ile aynı dediler..

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Sen çok ucuza getirdin kardeşim :D lakin kaç gündür bakıyorum kargo dahil 69 $ aşağıya yok. O da boyasız. 175 çıplak fiyatı o yüzden 250 boya + montaj olunca daha uyguna geliyor. Telefonla konuştum kalıp olarak orjinali ile aynı dediler..
Tek önemli olan soru bence bunu bir sor..fiber mi yoksa abs plastik mi? Çünkü fiber daha ucuz kırılma çatlama yapabiliyor esneme yapamadığı için

limpony

Katılımcı
Tek önemli olan soru bence bunu bir sor..fiber mi yoksa abs plastik mi? Çünkü fiber daha ucuz kırılma çatlama yapabiliyor esneme yapamadığı için

Bu arada senin elemandan bilgi alacaktın. malum onun fiyatıda sitede 70 $üstünde bize indirim yapacaksa senin seçenekte düşünülebilir.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Karar senin..Fiber yaptırıp daha sonra sorun yaşayan arkadaşlar olduğu için söyledim bilgin olması açısından. Hatta çift egzozu yaptırırken tamponu kesen fiberci arkadaşa da sormuştum spoiler alıcam fiber mi abs mi dedim. Tabiki abs demişti. Ve benim yaptığım açıklamanın aynısını söylemişti.
kaliteli fiber miş bilgi... Bir sıkıntı olursa ürünlerimizin arkasındayız dedi yetkili arkadaş...

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Benim satıcıda 63 dolar şu anda. İndirim sordum cevap yazınca bilgi veririm ama şu anda indirimde bilgin olsun..
Bu arada senin elemandan bilgi alacaktın. malum onun fiyatıda sitede 70 $üstünde bize indirim yapacaksa senin seçenekte düşünülebilir.

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
[member=56]ezmocesteri[/member] bulent ya...benım arabanın resmı aşağıda ....kaç kollu benım arabamın jantı...bu kol olayını anlayamadım yorumlarınızı okudum da :-\

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Jantlarınız beş kollu..
[member=56]ezmocesteri[/member] bulent ya...benım arabanın resmı aşağıda ....kaç kollu benım arabamın jantı...bu kol olayını anlayamadım yorumlarınızı okudum da :-\

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Senin araba 5 kol jantlı jantın göbeğinden çembere doğru uzanan birbirinden ayrı her parçaya kol diyoruz

Üst Alt