Lastik ve Jant- Fikir Alışverişi

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Screenshot_2022-03-22-13-53-02-134_com.pozitron.hepsiburada.jpg

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
En çok kullandığım marka, şu an 55.000 kmde ve hala en az 15 bin götürür. Tabi ben her ihtimale karşı yaza değiştirecem. Good year eagle sport almıştım 530 liraya , 170 lira artmış onların da fiyatı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış yere koydun süpermen :D
Sen doğru anla :) :)

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Bu tarz şeyleri internetten almak istemiyorum görerek almak istiyorum. Ağır malzeme iadesi de zor olur. Ama kazık yiyoruz orası da kesin.
Ben de bizim ulkemizin esnafiyla yuzyuze muhatap olmaktansa lastikleri tek tek sırtımda taşıyıp iade etmeye razıyım:) bir kere en büyük lastikcimizden tek lastik almak zorunda kaldım lastiklerden biri yarilmisti 4-5 yillik lastik takmış sonradan fark ettim ama iş işten gecti tabii :)

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Ben de bizim ulkemizin esnafiyla yuzyuze muhatap olmaktansa lastikleri tek tek sırtımda taşıyıp iade etmeye razıyım:) bir kere en büyük lastikcimizden tek lastik almak zorunda kaldım lastiklerden biri yarilmisti 4-5 yillik lastik takmış sonradan fark ettim ama iş işten gecti tabii :)
Anlıyorum ama lastikleri kargo ile gönderen de aynı esnaf yani hiç bir farkı yok. Biraz dikkatli olmak gerekiyor sanırım lastikleri takarken çünkü sökme takma için her halükarda muhattap olunacak o esnafla. Bana kalsa ben aracı sanayiye götürmem her şeyi kendim hallederim :)

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Anlıyorum ama lastikleri kargo ile gönderen de aynı esnaf yani hiç bir farkı yok. Biraz dikkatli olmak gerekiyor sanırım lastikleri takarken çünkü sökme takma için her halükarda muhattap olunacak o esnafla. Bana kalsa ben aracı sanayiye götürmem her şeyi kendim hallederim :)
Oyle aynı esnaf ama iade etmek kargo şubesine götürmek kadar kolay klasik: :Bundan bir şey olmaz abi!" Muhabbeti olmuyor. Bugune kadar internetten söylenen neyse o geldi( cogu zaman daha yeni talihlisi) 4 lastikte 800 lira civarı bir fark az değil diye söyledim saygı duymak lazım tabii :) hayirli olsun diyelim.

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Oyle aynı esnaf ama iade etmek kargo şubesine götürmek kadar kolay klasik: :Bundan bir şey olmaz abi!" Muhabbeti olmuyor. Bugune kadar internetten söylenen neyse o geldi( cogu zaman daha yeni talihlisi) 4 lastikte 800 lira civarı bir fark az değil diye söyledim saygı duymak lazım tabii :) hayirli olsun diy2

2022 alacağım 4 lastikte 400 lira farkediyor 100 liraya da taktırsam 300 lira kalıyor. 300 lira da az para değil orası ayrı :) 2021 leri de 750 lira olmuş sen attıktan sonra.

Üst Alt