Lastik ve Jant- Fikir Alışverişi

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bi de faşo ağaya...
Ben canlısını deneyecektim ama bugün yarın derken kaldı. Yakışacağından Eminim ama önce görmek daha iyi olur tabi ki...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Jant almak mesele değil lastik bulmak sıkıntı...

Sikinti yok 225/40/18 lazım bana, o da her markada var ;) seçme olayı ise çok kolay :D orta halli markalardan hangisini cüzdana uyarsa ;)

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Yok ya ben beğenmedım. Ben de düşündüm kampanya zamanı alıyım dedım 4 tanesı 1600 e gelıyor gerek yok bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
225 55 18 lastik tavsiyesi olan var mı arkadaşlar? subi nin üzerinde fabrika çıkışı bridgestone dueler var 30 bin km olmuş, hiç güven vermiyor geçen hafta ufak bi kaza geçirdim sebepsiz yere sola önümdeki arabayla benim arama aniden girmeye çalışan bi davara (ford fiesta) hafif değdirdim. lastikler hiç iyi yol tutmuyor, falkenler aklıma yatıyor hem fiyat uygun opelde kullanıyorum, çok memnundum. özellikle yurt dışı yorumlarıda hep olumlu bilinen bir çok markadan daha iyi puanları var. alternatif olarak 225 60 18 de olabilir yanak bi tık kalın olursa daha bi konforlu olur mu?

Ekli dosyalar

• DSC_0103.JPG
    DSC_0103.JPG
    338.7 KB · Görüntüleme: 42
  • DSC_0102.JPG
    DSC_0102.JPG
    412.9 KB · Görüntüleme: 42

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
@kemal1963 abi öncelikle geçmiş olsun. Bu araca bence fiyat odaklı değil de en güven veren lastik alabilirsin. Ben önceki aracımda michelin kullanıyordum şimdiki aracımda da, hiç sıkıntı yaşamadım çok şükür, falken lastikler biraz sert olur.

Üst Alt