Lastik ve Jant- Fikir Alışverişi

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Dün hazır sanayiye gitmisken lastik fiyatlarını inceledim. Reel piyasanın daha düşük olmasını beklerken daha pahalı çıktı. En azından benim ebatlarda. Dunloplar 150 TL ye alinabilirken gerçek satıcılarda 160-170 arası fiyatlandırma mevcut. İyisimi N11 in dağıttığı kuponların birini kapıp net üzerinden sipariş vermek galiba. @incirinaltı

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Dün hazır sanayiye gitmisken lastik fiyatlarını inceledim. Reel piyasanın daha düşük olmasını beklerken daha pahalı çıktı. En azından benim ebatlarda. Dunloplar 150 TL ye alinabilirken gerçek satıcılarda 160-170 arası fiyatlandırma mevcut. İyisimi N11 in dağıttığı kuponların birini kapıp net üzerinden sipariş vermek galiba. @incirinaltı
İnternet her zaman daha ucuz oluyor.
Bu arada benim arka lastiklerin diş derinliği iyi durumda, ön lastiklerin azalmış, ne yapsam ki

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@incirinaltı aslında uygun fiyatlı satıcılar da var, mesela bu hafta aldığık nokianı n11.com fiyatıyla aldım, sökme takma bedavaya geldi :D

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
@incirinaltı aslında uygun fiyatlı satıcılar da var, mesela bu hafta aldığık nokianı n11.com fiyatıyla aldım, sökme takma bedavaya geldi :D
Arka lastikler iyi durumda belki de 15 bin daha gider,önlerin diş derinliği azalmış, arkayı öne alıp bir de balans mı yaptırsam...

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
image.jpg
image.jpg

image.jpg

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
245 40 18 alsam 215 45 18 olan orjinali ne gibi değişiklikler olur acaba, matematiksel fark 0.31 gibi çok küçük bir fark...
Görüntü güzel mi olur abes mi durur..

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Etiket değerleri aynı sayılır, hamur olarak bir tık daha yumuşak olduğundan, 1 db fark ve 10 tl fiyat farkıyla tercihim Falken olurdu.

Yokohama hem fiyat hem desibelden elerdim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Fiyat odaklı düşünürsek Falken, fiyatı göz ardı edersek de, en son linkteki lastik... (deseni hoşuma gitti) :D

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Kaşıntı almış seni Mustafa hocam :p hiç önemli değil lakin o fiyatlara çıkarsan seçenekler çoğalır desem kafan karışacak ve lastik alma süreci 15 gün daha uzayacak, al onu al :D
O fiyatlara Yok,aradım bayağı bi.
Bülent sırf senin hatrına falken alıyorum,salı ilk siparişi veririm, muronun taktikle her hafta bi tane almayı düşünüyorum...

Yalnız, stok sordum cevap gelmedi daha...

Üst Alt