Güncel Mazda Haberleri

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Tabii ki abi orası apayrı :)

Ufacık bir kaza yapsan bekle babam bekle çamurluk gelsin de arabaya bineyim :D:D
O paraya sahip olup bu arabayı alan için bunlar sorun bile değil... :hhhhhh:

Geçen gün kırmızı ışıkta iki tane kırmızı (C 30 Du sanırım) volvo gördüm sadece plaka ve sürücüleri farklı... Yan yana durmuşlar, sahipleri bir birine bakmamak için çeşitli kılıklara girdi... Mazda sahipleri olsa birbirine bakar, gülümser konuşmaya çalışır herhalde... :rolleyes:

O kadar para verip o durumda olmak istemem, isteyenlere, olanlara da sonsuz saygı duyarım.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Mazda 3'ün renk seçenekleri paylaşıldı...

59611

1- Soul Kırmızı Kristal
2- Kar Tanesi İnci Beyazı
3- Premium Makine Grisi
4- Polimetal Gri
5- Derin Kristal Mavi
6- Platin Kuvars
7- Sonik Gümüş
8- Jet Siyah

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Dün yeni CX-60 test yapılırken kamuflajsız halde hatayla trafiğe açık yola çıkınca objektiflere takılmış. Kısa bir video Youtube'a yüklenmiş ve resimler sosyal medyaya dağılmış. Paylaşımı yapan sosyal medya kullanıcısı bugün yaptığı açıklamada Mazda'nın kendisine ulaştığını ve bundan dolayı paylaşımları sildiğini söyledi.

YouTube linki buydu
59630

- YouTube https://t.co/hDXAIjhStf

Silinmiş görülüyor.

Ama resimler bizde kaldı..

59628

59629

59631

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
alıntı yapamadım @ezmocesteri abi hatırlar ama eniştemde dacia vardı modelini hatırlayamadım kaza yaptı ankarada @ezmocesteri abi ile görüşüp bi yetkili servise yönlendirmiştik sonra ne mi oldu.

eniştem aradı senin yönlendireceğin servise dedi
hayırdır enişte ne oldu.

çamurluk 1.5 ayda geldi dedi

valla mevzuyu şimdi hatırladım :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide accord vardı 3 ayda stopu gelmeyen :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
Voswos gibi sürekli yeni araba yapmaya başladı bunlarda :) el atmışken bana da yapsınlar bari model patenti de bnim MY69 :D

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Mazda'nın dünkü resmi duyurusundan bu yana büyük ilgi gören Kuzey Amerika için yeni SUV "CX-50"sinin ardından dikkatler bir süredir aynı fabrikada üretilen Corolla Cross ile olan ilişkiye de odaklanmıştı ve Mazda Kuzey Amerikalı yetkililer bunu yanıtladı.

Mazda Kuzey Amerika'nın geliştirme müdürü Dave Coleman ile Toyota ile olan ilişkisi hakkında yapılan röportajda, Coleman;

Mazda platformu ve Skyactiv benzinli motorlar kullanan hibrit olmayan CX-50'nin , yine orada üretilen Toyota Corolla Cross ile hiçbir parçayı paylaşmadığını dolayısıyla ortak bir parçasının bulunmadığını söyledi.

Toyota'nın parça ve sistemleri sadece üretilecek hibrit CX-50'nin teknik özelliklerinde kullanılacak dedi.

Mazda , CX-50 için Toyota'dan bir hibrit sistem tedariği alacağını zaten duyurmuştu.

Toyota'nın hibrit sistemiyle donatılmış CX-50'nin teknik özellikleri Mazda tarafından geçen yıl Kasım ayında açıklanmıştı , yani her şey beklendiği gibi ilerliyor

59643

Toyota Corolla Cross, Mazda ile ortak girişim tesisinde üretildi. Ekim ayında ABD'de piyasaya sürülecek.

Ekli dosyayı görüntüle 58442Ekli dosyayı görüntüle 58443Ekli dosyayı görüntüle 58444Ekli dosyayı görüntüle 58445

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Dün yeni CX-60 test yapılırken kamuflajsız halde hatayla trafiğe açık yola çıkınca objektiflere takılmış. Kısa bir video Youtube'a yüklenmiş ve resimler sosyal medyaya dağılmış. Paylaşımı yapan sosyal medya kullanıcısı bugün yaptığı açıklamada Mazda'nın kendisine ulaştığını ve bundan dolayı paylaşımları sildiğini söyledi.

YouTube linki buyduEkli dosyayı görüntüle 59630

- YouTube https://t.co/hDXAIjhStf

Silinmiş görülüyor.

Ama resimler bizde kaldı..

Ekli dosyayı görüntüle 59628
Ekli dosyayı görüntüle 59629
Ekli dosyayı görüntüle 59631
İtalyan otomobil medyası "Quattroruote" tarafından tahmini CX-60 tasarımı yayınlandı..

59734

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Aralık 1980'de Japonya'da ilk kez yılın otomobili ünvanı verildi, bu ödülü Mazda 323/Familia kazandı..

20211201_205807.jpg

Mazda ayrıca; 1982'de Mazda626/Capella ile

20211201_205809.jpg

2005'te MX-5 ile

20211201_205811.jpg

ve 2012'de CX-5 ile bu ödülleri kazandı..

20211201_205814.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Aralık 1980'de Japonya'da ilk kez yılın otomobili ünvanı verildi, bu ödülü Mazda 323/Familia kazandı..

Ekli dosyayı görüntüle 59848

Mazda ayrıca; 1982'de Mazda626/Capella ile

Ekli dosyayı görüntüle 59849

2005'te MX-5 ile

Ekli dosyayı görüntüle 59850

ve 2012'de CX-5 ile bu ödülleri kazandı..

Ekli dosyayı görüntüle 59851
Düşünüyorum, düşünüyorum çamurluk üzerine konulan aynaların mantığını çözemiyorum... :rolleyes:

O dönemde, selfie çubuğu da yoktu ayar onunla yapılıyor desek... :koptum:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Aralık ayının ortalarında resmi olarak duyurulması planlanan makyajlı MX-5 in görüntüsü sızdı.. Daha önce mavi tente ve alüminyum jant olacağı dillendirilmişti, görüntü sanki sızan fotoğrafı doğruluyor..

20211102182640.png

Üst Alt