Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (III)

drakyuz

Katılımcı
Araç Markası
2000 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Facebook ta gruplara bakıyorum, her markada değişik sorunlar var, eski araba mazda Toyota subaru dışında risk, ama yeğenim ford yedek parça satıcısı, mondeo o yüzden ve sizin önerinizle radarımda.. Primera ya niyetlendim, adam çukura sert girmiş beyin yanmış arabada.. Direk eledim

drakyuz

Katılımcı
Araç Markası
2000 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Dün konuştuk bu araç sahibiyle, araçta değişen yok, sök tak yok, ama şase uçlarında ezik var, neden olduğunu ikimiz de anlamadık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden olur böyle bişey

ÖzgürSeyyar

Katılımcı
Araç Markası
1998 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - HB
Demek ki bakan adam işinin ehli değil belki de.. Ezik nasıl bir ezik acaba? Sadece düzeltme varsa kabul edilebilir bence. Benim aracın sağ şase ucunda da var ezik ben takmamıştım. Tabi ben 75 bine aldım aracı :rolleyes:

drakyuz

Katılımcı
Araç Markası
2000 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Ne zaman aldınız, sadece ezik kaynak vs yok, düzeltme yok, altını çarpmış olabilir mi

ÖzgürSeyyar

Katılımcı
Araç Markası
1998 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - HB
Ben 5. ayda aldım ama benim aracın boyası böyle değil. O zaman boyası düzgün olanlar 100-120 arası filandı.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Kapı çıtalarında dalgalanma var gibi,
Yolcu tarafı marşpiyelin arka kapı ucu ayrilmıs ,gibi ölçüsüz duruyor,
Ön göğüsün sürücü ön cam birleşimine yakın zemine sanki bir şey vidalanmış sökülmüş gibi delikler var,
Yine ön göğüs yolcu tarafı torpido üstü havalandırma kenarı bir şey yapıştırılıp sökülmüs veya tamir edilmis gibi zemini bozuk
Eksper raporu ağustos ayında yaklaşık 470 bin km de yapılmış. Daha dikkatli incelenmeli.

ÖzgürSeyyar

Katılımcı
Araç Markası
1998 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - HB
Kapı çıtalarında dalgalanma var gibi,
Yolcu tarafı marşpiyelin arka kapı ucu ayrilmıs ,gibi ölçüsüz duruyor,
Ön göğüsün sürücü ön cam birleşimine yakın zemine sanki bir şey vidalanmış sökülmüş gibi delikler var,
Yine ön göğüs yolcu tarafı torpido üstü havalandırma kenarı bir şey yapıştırılıp sökülmüs veya tamir edilmis gibi zemini bozuk
Eksper raporu ağustos ayında yaklaşık 470 bin km de yapılmış. Daha dikkatli incelenmeli.
Bu detayların hiç birine dikkat etmemiştim :oops: tabi ki gidip körü körüne bende almazdım bu arada. Kendi ekspertizimi yaptırırdım ki kendi aracıma yaptırdım. Dediğin gibi kapı çıtalarında dalgalanma var. Bu da aracı benim gözümden 150 bin liradan daha aşağı bir rakama düşürmeye en büyük etken olur.@drakyuz yanlış tavsiye için kusura bakma..

drakyuz

Katılımcı
Araç Markası
2000 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Yok rica ederim, midem bulandı

Vazgeçtim, satıcıya daha önce mazda satmıştım, tanıyorum dürüst biri, o da pek açıklayamıyor şasi yi, 132 ye düştü ama alasım kalmadı

Vazgeçtim, satıcıya daha önce mazda satmıştım, tanıyorum dürüst biri, o da pek açıklayamıyor şasi yi, 132 ye düştü ama alasım kalmadı hagakure ye teşekkür ayrıntılı yorum için

Son düzenleme:

drakyuz

Katılımcı
Araç Markası
2000 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan

ÖzgürSeyyar

Katılımcı
Araç Markası
1998 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - HB

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah

Serkan bey'e benim 3 aylık kullanımım ve arabayı alış aşamalarımla ilgili gerekli açıklamalar ve expertiz raporu sunulmuş olup, satıcı abimizle alakalı da gerekli bilgiler verilmiştir. Ama piyasaya baktığımda da en uygun ve temiz olanlardan bir araç artık gerisini kendi bilir..bana kalsa forumdan ve çevremden herkese gözüm kapalı tavsiye edebilecegim bir araç.

hitci20

Sessiz
Araç Markası
1998 Mazda 323 Familia
Araç Renk ve Tip
Kızıl Kahve Sedan
Teşekkür ettim abi,cansın.

Serkan bey'e benim 3 aylık kullanımım ve arabayı alış aşamalarımla ilgili gerekli açıklamalar ve expertiz raporu sunulmuş olup, satıcı abimizle alakalı da gerekli bilgiler verilmiştir. Ama piyasaya baktığımda da en uygun ve temiz olanlardan bir araç artık gerisini kendi bilir..bana kalsa forumdan ve çevremden herkese gözüm kapalı tavsiye edebilecegim bir araç.
Zamanınızı ayırdırnız, bilgi de verdiniz,sağolun. Taşlar yerine iyice oturdu. Bundan sonrası kısmet.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Hafta sonu sakin sakin süreyim ,azıcık gözler üzerimde olsun ,biraz klasik olsun Yıldız olsun ve tabi ki çok çok pahalı da olmasın diyenler için buyurunuz Mercedes 280 SE

Üst Alt