Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (III)

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Burotbey bakın ilk etapta.
Abi duzgunleri 80-100 arası dacianin kliması ve hidrolik direksiyonu var hiç olmazsa
Direksiyon çalışacak yenge, dambıl değil abi, sen konuyu çok yanlış anlamışsın. Ha yenge kol kası yapsın bizimkinin ümüğünü sıksın istiyorsan o ayrı
Ha ha...hay sen çok yaşa ercay bey..
O dönem sümbül ve albea ların cirit attığı taksi piyasasında dacia grubu iyi bir alternatifti, yine de dacia yerine aklımızda bir kaç görsel olsun dersek ,
Chevrolet Aveo olabilir ,

Fiat Palio olabilir ,

Hyundai Accent olabilir ,

Kia Rio olabilir ,

Temiz bulmak güç olsa da Mitsubishi Space star olabilir,

Renault Clio olmazsa olmaz,

Son olarak Seat grubundan Cordoba yı da es geçmeyelim ,
Eyvallah Naim abi özenle seçilmiş araçları siralamissin yine teşekkür ederim...

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Abi duzgunleri 80-100 arası dacianin kliması ve hidrolik direksiyonu var hiç olmazsa

Ha ha...hay sen çok yaşa ercay bey..

Eyvallah Naim abi özenle seçilmiş araçları siralamissin yine teşekkür ederim...
Bir de kısa sürede nasıl buluyor de mı , bence Naim abinin bor programi var temiz araçlar favorilerine ekleniyor :) :)

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Benim ki biraz TÜİK in enflasyon sepeti tadında :cool::cool:
Misal bu var,

Ve tabi ki bu da var :):):cool:
Mazda 3ü kiraya verip 323 alma salakliginda bulunmuştum. Salaklık kısmı 323 değildi tabi 3ü kiraya vermekti. Neyse ben 323ü getirdiğimde hanım ağa ben bunu kullanmam dedi, dedim ki 3 gün kullan beğenmezsen tamam , 3 güne gerek kalmadı ,ilk günün sonunda bayıldı arabaya.

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
ilana mesaj atmıştım

Ekli dosyalar

• ilan.jpg
    ilan.jpg
    49.3 KB · Görüntüleme: 25

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Geldik günün yorumuna :)
Bir aile dostumuz için ne alsak diye bakınırken , fikir açısından ilk önce Ataşehir de bulunan Micra cenneti Gold Auto ya gittik. İyi güzel hangi rengi ararsanız var , içimize sindi yalnız daha mı büyük bir şey olsa diyerek yine orada bulunan VW Golf 2004 e de baktık.

Sonrasında biraz yerden yüksek olsa diye konuşurken direksiyonu Mazda Ozan 'a çevirdim ve orada bulunan ,
Nissan Qashgai 1.6 dizel , Land Rover Freelander 2.2 ye de göz attık. ilanda bulunan 2012 CX 5 ağır hasar kayıtlı olduğundan konu dışı kaldı.
Gönlümüz Freelander dan yana olsa da ben bunların yanına BMW X3 2.0 dizel ve Honda CRV 2.0 ı da ekledim.
Bunların arasında sadece Freelander vergi dezavantajı ile sıkıntılı gibi olsa da ;
% 70 uzun yolda ve ortalama 10 yıl kullanacak olsanız sizlerin kişisel tercihi ne olurdu merak ettim.

Araçlar ,

Not : Honda sadece km sinden dolayı yaklaşık piayasadan 70 80 bin daha fazla.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
BMW hem kalite hem görünüm olarak ağır basıyor.
Ağır hasarlı cx5 için sahibindeyken pazarlık yapmıştım , 340 bin liraya. Detaylı Exper raporunu gönderince araba almaktan vazgeçmiştim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Geldik günün yorumuna :)
Bir aile dostumuz için ne alsak diye bakınırken , fikir açısından ilk önce Ataşehir de bulunan Micra cenneti Gold Auto ya gittik. İyi güzel hangi rengi ararsanız var , içimize sindi yalnız daha mı büyük bir şey olsa diyerek yine orada bulunan VW Golf 2004 e de baktık.

Sonrasında biraz yerden yüksek olsa diye konuşurken direksiyonu Mazda Ozan 'a çevirdim ve orada bulunan ,
Nissan Qashgai 1.6 dizel , Land Rover Freelander 2.2 ye de göz attık. ilanda bulunan 2012 CX 5 ağır hasar kayıtlı olduğundan konu dışı kaldı.
Gönlümüz Freelander dan yana olsa da ben bunların yanına BMW X3 2.0 dizel ve Honda CRV 2.0 ı da ekledim.
Bunların arasında sadece Freelander vergi dezavantajı ile sıkıntılı gibi olsa da ;
% 70 uzun yolda ve ortalama 10 yıl kullanacak olsanız sizlerin kişisel tercihi ne olurdu merak ettim.

Araçlar ,

Not : Honda sadece km sinden dolayı yaklaşık piayasadan 70 80 bin daha fazla.
Mustafa hocam ile benzer şeyleri düşünmüşüm abi.

İşletme maliyeti önemli değil derseniz de Freelander derim. Honda ve Nissan oyun dışı kaldı bende. :)

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Bende 1-nissan(yeni kasa yeni model az sıkıntı az sorun güncel kasa ve piyasası hızlı) 2-honda (konfor sağlamlık), diğerleri sürpriz yumurta(ne çıkacağı veya cikaracaklari belli olmaz)

Üst Alt