Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (III)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
İlk günkü gibi Mazda 616 diyor ama bunu diyebilmek için ikinci ilandaki gibi olmalı.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu paraya neden bu araba, 2004 model olduğu için mi?
Temelde fakirliğimizden hocam. Geri kalanı da fırsatçılık falan filan.

* * *

Samanlık paket. :koptum:

@Handsomesalas isterse fabrika çıkışlı olsun bu arabaya o para çok... Haa, samanlığa, düşük kilometreye, kitapçığa para veririm ben denirse de saygı duyarım.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan

* * *

@Handsomesalas isterse fabrika çıkışlı olsun bu arabaya o para çok... Haa, samanlığa, düşük kilometreye, kitapçığa para veririm ben denirse de saygı duyarım.
Bazen kriterler değişir maddiyat , yada başından gecen yanlış tercihlerden sebep isyan etmeler yada beklentiler, beklentilerde zaman içinde konumu , yaşı aile yapısı vs gibi bu sebepler...

Gideni gelişi hızlı olur ;)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir arkadaşım tavsiye etti ama bu araçlardan kullanan var mı? biraz sıkıştırınca hararet problemi olabiliyormuş herhalde..araç Dacia scala
Yola çıkmadan harareti düşündüren bi araba ile nasıl yola çıkılabilir ki :rolleyes:

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah

* * *

Aynen Veli abi iyi tespit Fakirlik.125 liraya Dacia iyi diye düşündüm 100 liraya Broadway ve doğan şahin cenaze paket tek airbag dacia hastane paket

Bazen kriterler değişir maddiyat , yada başından gecen yanlış tercihlerden sebep isyan etmeler yada beklentiler, beklentilerde zaman içinde konumu , yaşı aile yapısı vs gibi bu sebepler...

Gideni gelişi hızlı olur ;)

Yola çıkmadan harareti düşündüren bi araba ile nasıl yola çıkılabilir ki :rolleyes:
Kriterler ve maddiyat ihtiyaçla birleşince insan çoğu şeyi görmezden geliyor Kadir Hocam. Bi arabada en çok korktuğum hararettir zaten ama 1-2 hafta bekleyeceğim bakalım aklımda bir alternatif daha var gibi..

Son düzenleme:

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah

Onu alacağıma ben bunu ya da bunun gibi bişey alırdım. Daha güvenli olduğunu düşünüyorum.
Eyvallah sağolasın hocam.aynen Hocam güvenlik ve sağlamlık konusunda Dacia bu araçların yanından bile geçemez ama şehir içi kullanacağız çoğunlukla ve de hanımın ehliyet de yeni pratik birşeyler olsun dedik tabi biraz da ekonomik.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Eyvallah sağolasın hocam.aynen Hocam güvenlik ve sağlamlık konusunda Dacia bu araçların yanından bile geçemez ama şehir içi kullanacağız çoğunlukla ve de hanımın ehliyet de yeni pratik birşeyler olsun dedik tabi biraz da ekonomik.
Burotbey bakın ilk etapta.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Direksiyon çalışacak yenge, dambıl değil abi, sen konuyu çok yanlış anlamışsın. Ha yenge kol kası yapsın bizimkinin ümüğünü sıksın istiyorsan o ayrı
Yazdıktan sonra bu mevzu aklıma geldi aslında, "len bırak biraz da emek harcarsın araba sürmeyi öğrenecek" dedim.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
O dönem sümbül ve albea ların cirit attığı taksi piyasasında dacia grubu iyi bir alternatifti, yine de dacia yerine aklımızda bir kaç görsel olsun dersek ,
Chevrolet Aveo olabilir ,

Fiat Palio olabilir ,

Hyundai Accent olabilir ,

Kia Rio olabilir ,

Temiz bulmak güç olsa da Mitsubishi Space star olabilir,

Renault Clio olmazsa olmaz,

Son olarak Seat grubundan Cordoba yı da es geçmeyelim ,

Üst Alt