Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (III)

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
LPG den dediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca zor tutuyorum kendimi xedos konusunda onu da belirteyim
Xedos güzel araç ama türkiyede değil ustası bulunsa parçası yok ki bulunsada parçasının fiyatı belli cok kupon bi araba olmadıktan sonra xedos büyük risk xedos alasaya kadar 2000-2001 E200 komp. Bakmanı tavsiye ederim abi her iki aracıda kullanmış biri olarak donanım konfor sağlamlık konusunda E200 xedosun belini kırar

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
Xedos güzel araç ama türkiyede değil ustası bulunsa parçası yok ki bulunsada parçasının fiyatı belli cok kupon bi araba olmadıktan sonra xedos büyük risk xedos alasaya kadar 2000-2001 E200 komp. Bakmanı tavsiye ederim abi her iki aracıda kullanmış biri olarak donanım konfor sağlamlık konusunda E200 xedosun belini kırar
Elbette mersedesin avantajları var ama xedos bir başkadır. Arabasına denk gelmek lazım tabi.

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
Elbette mersedesin avantajları var ama xedos bir başkadır. Arabasına denk gelmek lazım tabi.
Tercih meselesi abi xedosun bende de farklı bi yeri var unutamadığım araçlardan lakin şuan binilecek bi araba değil artık mercedese binmeden önce senin gibi xedos bi başkadır diyordum ama her iki aracıda kullanınca anladım
Arabasına denk gelmek lazım dediğin gibi benim xedosun 4. Sahibiydim ve orjinal 215 bindeydi üstündeki motor sanzıman daha hiç revize görmemişti ve hala sıhattliydi ömer alıncak usta biliyor aracın ciğerini inceleyip kullandığında nerden buldun bu kadar temizlikte olanını demişti :)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Araç eniştemizin , kefil olduğum bir araçtır.
Km orjinal , garaj aracından daha fazla garaj aracıdır , fiyatı bana da ilk önce yüksek gelse de muadillerine baktığımda benzer fiyatları görünce olabilir dedim.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan

Bu guzunun parçaları ile 1.6 nın parçaları aynı mıdır, alınır mı , yürütmek kolay olur mu, xedostaki gibi uğraşmak istemiyorum :) :)

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
O daha duruyormu yahu :) :)
Akşam yazarim , ona göre sorarsın , boşa zahmet vermeyeyim sana.
arkadaş küçük otomatik araç bulamadı araçsız kalmamak için otomatik küçük araçlarla takas bakıyor bizim bu taraflarda da mazda araçları pek bilen kullanan yok takasa sıcak bakmıyorlar o da beklesin diyor öyle kalıyor.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Bu guzunun parçaları ile 1.6 nın parçaları aynı mıdır, alınır mı , yürütmek kolay olur mu, xedostaki gibi uğraşmak istemiyorum :) :)
Aynı değildir hocam, bundaki motor; ilk kasa 6'larla aynı olabilir belki. Bakmak gerekirse emrine amadeyim... :hhhhhh:

Üst Alt