Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (III)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Tüh be modeli tutturamadık :D gerçi muhtelemelen lancer, galant'ın yeni adıdır :D
Evet öyle sanırım... :harika:
toyotaya çok benziyor bu yaştan sonra sürprüzü çok olur parça vs. toyota olsa bulunur edilir de..
Arama yöntemini bilince zor bulunur diye bir şey olmaz bu araçlarda. ;)

Şimdi baktım, misalen 3 bilya 2 kayıştan oluşan triger seti (bu devirde) 420 lira. Devirdaim 200-300 lira

Clio bilmem kaç triger setleri 600 ila 1200 lira arası ve tek kayış tek rulman.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Haklısınız , sizin gibi ben de bunların 10-14 bin tl zamanlarını biliyorum ama şu an için durum bu ,
Meraklısına Honda Accord

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
Dostlar merhaba,

Mazdagaraj da bu soru ne kadar doğru olur bilemem ama yine de soracağım. Bu konuda üstadımız @Erçay da neye dikkat etmem konusunda bilgi verirse çok sevinirim. Bu araç 125hp

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Dostlar merhaba,

Mazdagaraj da bu soru ne kadar doğru olur bilemem ama yine de soracağım. Bu konuda üstadımız @Erçay da neye dikkat etmem konusunda bilgi verirse çok sevinirim. Bu araç 125hp

Arıza lambası yanıyor olmaz :) :)
Abi gel Faso ağayı götür , ne uğraşıyon foresterle.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
LPG den dediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca zor tutuyorum kendimi xedos konusunda onu da belirteyim
Ben ciddiyim , hatta bi Mazda 6 ile takas olayı var.
Benim gözümde forester xedostan çok daha çetrefilli bı araç, bir yerini yapiyorsun başka bir yerden arıza veriyor.

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Dostlar merhaba,

ben gamyon sevmeyen biriyim. Gamyoncular arasında bu motor da pek tutulmaz. XT 177hp turbo beslemeli veya 2006-2007 160hp olan atmosferikler daha revaçta diyebilirim. Şimdi Xedos'a da yükseliyorum deyince aracı günlük kullanacağınızı tahmin ediyorum. Tek soru sormak isterim, bir insan hergün gamyona neden binmek ister :D

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
ben gamyon sevmeyen biriyim. Gamyoncular arasında bu motor da pek tutulmaz. XT 177hp turbo beslemeli veya 2006-2007 160hp olan atmosferikler daha revaçta diyebilirim. Şimdi Xedos'a da yükseliyorum deyince aracı günlük kullanacağınızı tahmin ediyorum. Tek soru sormak isterim, bir insan hergün gamyona neden binmek ister :D
Ben de gamyon sevmem, cevabınız ve sorunuz herşeyi anlatıyor. Allah gamyon severe nasip etsin diyelim. Eyvallah.

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Ben de gamyon sevmem, cevabınız ve sorunuz herşeyi anlatıyor. Allah gamyon severe nasip etsin diyelim. Eyvallah.
Rica ederim, Subarunun en iyi aracı bence legacy'dir, ben biraz dağ bayır da gezecem derseniz Outback'e yönelin tabi subaru markasından veriyorum örnekleri genel konuşmuyorum...

Üst Alt