Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (III)

Oğuzhann

Katılımcı
Cruze larda evet gitmeme sorunu var.
Dediğim gibi ben Elantra fiyat bandını ele alarak Lacettileri de seçenekler arasında bulundurmani tavsiye ettim. Daha uyguna daha oturaklı bir araç olduğu için.
Lacettiler Daewoo nün bir önceki nesil D segment aracı leganzanin makyajlı hali gibi. Sanıyorum Chevrolet o kasayı makyajlayip C segmentte sokusturmus.
Üstte bir 626 ilanı var adam 67 yazmış,Gf Mazdaya. 70 bine düzgün Sonata,Lacetti varken kim alıyor bu fiyatlara anlamıyorum.
Maalesef yazıyolar valla artık her araca her fiyatı, değerlendirilebilir araç da çok kalmıyo bu durumda, Sonata da çok güzel bir seçenek tabi, bikaç ay içinde yine elantra fiyatı bandında ya da biraz daha yüksekte alınabilecek d sınıfı ya da suv önerilerinizi almak için fikirlerinize başvurcam, çok teşekkür ediyorum

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Maalesef yazıyolar valla artık her araca her fiyatı, değerlendirilebilir araç da çok kalmıyo bu durumda, Sonata da çok güzel bir seçenek tabi, bikaç ay içinde yine elantra fiyatı bandında ya da biraz daha yüksekte alınabilecek d sınıfı ya da suv önerilerinizi almak için fikirlerinize başvurcam, çok teşekkür ediyorum
Devir artık Crossover/SUV dönemi, dünya genelinde sedanlar artık önemini yitirdi, yeni dünya düzeni Crossover & Elektrik üzerine kurulu.

Oğuzhann

Katılımcı
Devir artık Crossover/SUV dönemi, dünya genelinde sedanlar artık önemini yitirdi, yeni dünya düzeni Crossover & Elektrik üzerine kurulu.
Suv alma düşüncesi yer ediyo zamanla, bi kaç ay içinde netleşecek, neredeyse her türlü ihtiyaca karşılık veren tasarımlara sahip oldukları için de mantıklı geliyo, biz de yöneliyoruz oraya doğru, derin araştırmalara başlamanın zamanı geldi suvlar, markalar ve modeller hakkında

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Suv alma düşüncesi yer ediyo zamanla, bi kaç ay içinde netleşecek, neredeyse her türlü ihtiyaca karşılık veren tasarımlara sahip oldukları için de mantıklı geliyo, biz de yöneliyoruz oraya doğru, derin araştırmalara başlamanın zamanı geldi suvlar, markalar ve modeller hakkında
Bir gün herkes SUV/Crossover almak isteyecek. Zamanı gelince kriterlerini söylersin, çözeriz o işi de :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Suv herkes ister ama piyasada olanların çoğu suv değil bence :D otomobil desen değil, jip desen değil - bence- arada kalmış şekilsiz şeyler :) suv deyince range rover olur, toyota land cruiser olur... C sınıfı olanlar bir nebze ama B sınıfı olanlar gerçekten çok tuhaf geliyorlar gözüme.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Suv herkes ister ama piyasada olanların çoğu suv değil bence :D otomobil desen değil, jip desen değil - bence- arada kalmış şekilsiz şeyler :) suv deyince range rover olur, toyota land cruiser olur... C sınıfı olanlar bir nebze ama B sınıfı olanlar gerçekten çok tuhaf geliyorlar gözüme.
Zaten onlar SUV değil aslında Crossover, ama TR'de ya derdini kolay anlatmak için ya da havalı durduğu için her şeye SUV deniyor. Adam 4x2 Captur alıyor SUV aldım diyor, Land Cruiser binen duysa ağlar :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Zaten onlar SUV değil aslında Crossover, ama TR'de ya derdini kolay anlatmak için ya da havalı durduğu için her şeye SUV deniyor. Adam 4x2 Captur alıyor SUV aldım diyor, Land Cruiser binen duysa ağlar :)

Hee işte onu diyorum :D adam B segment arabaya biniyor hava F segment :D

Bu olay önceden kuş serisinden tempra/tipo/uno serisine geçenlerde de bolca vardı :D

Son düzenleme:

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
O zamanın bi an önce gelmesini istiyorum ben de, aklımızdaki 2006, 2007 Crv ama cebimiz aklımıza uymuyo bu piyasa koşullarında, artık bakıcaz
99-01 lerini arıyor genelde Hondacilar. Sebebini bilmiyorum ama.
D segmentte şu an en alınası model Sonatalar hocam. 2004-2006 arası jaguar kasaları 70 bine bulunabilir. Hız sabitleyiciye kadar dolu araçlar. Sürmedim ama bindim, gemi gibi gerçekten. Çok rahat ve konforlu.

Oğuzhann

Katılımcı
99-01 lerini arıyor genelde Hondacilar. Sebebini bilmiyorum ama.
D segmentte şu an en alınası model Sonatalar hocam. 2004-2006 arası jaguar kasaları 70 bine bulunabilir. Hız sabitleyiciye kadar dolu araçlar. Sürmedim ama bindim, gemi gibi gerçekten. Çok rahat ve konforlu.
Kaporta olarak o modeller daha sağlam ama otomatiği için iyi şeyler duymadım 200 bin km den sonra sıkıntılar başlıyormuş...
Sonata D segmentin en iyilerinden

Kriterlerin seçenekleri belirleyecek
Bütçe de kriterleri belirliyo:hhhhhh:

Son düzenleme:

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Protege Lx, araç 4x4 essahtan :)
Direksiyon sagdan çevirme.

Galip60

Sessiz
Araç Markası
1990 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Krem Sedan
Mazda 626 2.0 motor 1990 model motor yeni yapılmış 22.000 tl alınırmı ve nasıl bir araba yakıt yakma durumu

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mazda 626 2.0 motor 1990 model motor yeni yapılmış 22.000 tl alınırmı ve nasıl bir araba yakıt yakma durumu
Kurcalanmamış ise alınır tabi ama gelinen piyasa şartlarında fiyatı itibariyle sorunları var sanki. (bu benim tahminim, yanılıyor olabilirim)

Ele avuca gelecek Gd kasa 626 lar 30 binlere ilanlarda çünkü.

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan

Merhaba arkadaşlar, bu aracı tanıyan var mı aranızda? Bir arkadaşım sordu fikirlerinizi alabilir miyim?

Üst Alt