Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (III)

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Motor: Ruhsatta 154 hp (115 kw) yazmaktadır. Sistemde bu değer bulunmadığı için ilanda 115 hp (85 hp) olarak görünmektedir.

Bir yaşıma daha girdim :p

İstanbul a yarin dönüyorum daha detaylı bakarım.
4 adet orjinal jant dediği bildiğin siyah saç jant ,diğer sportif görünümlü jant nedir bilmiyorum.
Boya orjinal diyor ama o yaştaki aracin bagaj kapağı içi cilalanmış gibi parlamaz.
Bu araci alan herkes hem ic hacmini bilir hemde dolu dolu 500 litre bagajı var der ,öyle bagaj yeterli falan demez.
Bir şeyler ters..

Diğer araca bakamadim ,yarın incelerim.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
İstanbul a yarin dönüyorum daha detaylı bakarım.
4 adet orjinal jant dediği bildiğin siyah saç jant ,diğer sportif görünümlü jant nedir bilmiyorum.
Boya orjinal diyor ama o yaştaki aracin bagaj kapağı içi cilalanmış gibi parlamaz.
Bu araci alan herkes hem ic hacmini bilir hemde dolu dolu 500 litre bagajı var der ,öyle bagaj yeterli falan demez.
Bir şeyler ters..

Diğer araca bakamadim ,yarın incelerim.
Tamamdir abi,lacetti daha yakın seçenek, yarın onun da bı filmini çek sana zahmet.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben olsam lacetti alırdım... Gf kasanın otomatik şanzıman kulakları yıprandığı için titremekten gına gelmişti.
Abi lacetti çok daha yakın görünüyor şu an.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Lacettinin torpido da islem var , o sacma sapan yerleştirilmis double din ve sonra hemen üstundeki havalandirma panellerinin göçük gibi durması keza sürücü sol tarafıda öyle. Far ayar düğmelerinin olduğu yer tornavida ile zorlanmis ve sanki o kisimda yapıştırıcı izleri var.

Üst Alt