2015 Servis Bahar Kampanyası Hakkında Bilgilendirme

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
HYILhl.jpg

Mazda, her sene baharın gelmesi ile birlikte geleneksel servis kampanyasını başlatıyordu.

Binek ve ticari tüm Mazda araçları için geçerli olan kampanyada, kaza parçaları haricindeki tüm parçalar ve işçiliklerde indirim uygulanıyordu. İndirim oranı 3 yaş ve altı araçlar için %20, 3 yaş üstü araçlarda ise %30 oluyordu.

Üzülerek söylemek istiyorum ki bu baharda servis kampanyası yapılmayacak.

Mazda Garaj Haber Servisi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mazda servislerine ve orijinal parçaların önemine güvenen Mazda sahipleri için üzücü haber... Nedenleri ve sonuçları bir kenara, geleneksel olması güzeldi bu kampanyaların...

Her zaman olduğu gibi vardır bir bildikleri diyorum ama bildikleri şeyler kime fayda sağlıyor onu bilmiyorum... Son kullanıcıya sağlamadığı ortada, servisler zaten kan ağlıyor o da bir gerçek... :(

Neyse, vardır bir hayır diyelim biz yolumuza devam edelim...

İstanbul ve çevresi için Adem Usta'yı tavsiye edebilirim, hem gerektiği yerde orijinal parça temini yapabiliyor hem de servisler gibi işinin uzmanı... (Mazda Garaj Reklam Servisi)

:D

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Mazda sahipleri için tam bir hayal kırıklığı, Mazda Türkiye için ise fiyaskodur. Bu kampanyanın olmasını bekleyen kaçtane araç sahibi var ve şimdi çoğu sırf bu kampanya olmayacak diye servise gitmeyecek.

En dandik markaların bile yaptığı servis kampanyasını Mazda'nın yapmaması bence yakışmadı. Böyle kampanyalardan kaçarak, ancak müşteri kaybederler...

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
üzülerek bahar bakım kampanyası uygulaması başka bir bahara kaldı

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Aracım eski model de olsa bu kampanyalar sayesinde servisten orijinal parça alma imkanımız oluyordu. Üzüldüm sağlık olsun. İki taraf içinde kayıp diye düşünüyorum.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Kampanyayı bekleyenler için elbette ki üzücü bir haber ama sadık servis müşterilerini etkileyeceğini sanmıyorum.

Edith; imlâ hatası...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
sıkıntı yok abi , herzman yanınızdayız

Mazda camiası, özellikle ülkemizde çok geniş değil... Herkesin hemen hemen bir birini tanıdığı bu ortamda, yanında da olabilse ama bu mümkün olmuyor işte...

Sonsuz teşekkürler.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Kampanyayi bekliyor idim anlasilan daha cok beklerim...

osk@r78

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
Aynı şekilde bende yaklaşık 1 aydır bu kampanyayı bekliyordum.Çoğu firma ; araçlarının yetkili servislerde bakım görmesi için bu tür kampanyalar yaparken , Mazdanın bu şekilde bir kampanya yapmaması gerçekten üzücü bir durum..

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Hani diyorumki [member=196]Mazda Türkiye[/member] forumda online olsada bu konu hakkında bir açıklama yapsa ne güzel olurdu ama nerdeeee :(

Son Aktif Olma Zamanı: 22 Aralık 2014, 10:48:49

zoomzoom61

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 Touring 2012
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz -Sedan
Ben beklemeden geçen hafta 20 bin km. Bakımını Trabzonda yaptırdım. 380 TL tuttu.

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
Bende indirim zamanını bekliyordum ön amortisörler için olmayacağını duyunca kötü olmuştu ama sağolsun muğla gören mazda servisi yardımcı oldu normal fiyatı 193lira dedi tanesini %15iskonto yaptı 164'e gelmiş oldu dışarıdan kyb almak istediğim de 285-290-325lira fiyat almıştım şimdi çiftini 328liraya alıyorum bu arada [member=112]mazdacıayhan[/member] abime de teşekkür ederim o da 200liraya kyb bulmuştu serviste te yüksek olsaydı kyb yi alacaktım ama gerek kalmadi

selmazda

Katılımcı
Ben de periyodik bakımı bekleyecektim ama zamanı geçmişti zaten beklemedim. Aksesuar alırım diye düşünüyordum..iyi olmadı bence.

Sanırım artık yılda bir kez Kasımda yapacaklar kampanyalı servis günlerini..

mimar2125

Sessiz
Ben beklemeden geçen hafta 20 bin km. Bakımını Trabzonda yaptırdım. 380 TL tuttu.

Benim araçta şu an 19000 de 20000 bakımı geldi çattı. Erzurum Bayisine sordum Motor yağı filtresi, hava ve polen filtresi, cam suyu ve buji (20 bin de mi değişiyor bilmiyorum trabzon bayisi 40 binde değişecek dedi.) 450 TL fiyat verdi. Trabzon bayisi de 453 TL fiyat verdi.(buji hariç verdi). Bu işte bir yanlışlık var ama anlamadım...

zoomzoom61

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 Touring 2012
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz -Sedan
Polen filtresi değişti ekstradan. Buji değişmedi. Pazarlık ysptım ama.

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2020 - Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bir kaç aydır bekleyenler varki bunlardan biride benim :(
Kötü olmuş bence, özellikle garantisi devam etmeyen müşterileri kaçırmaları olası.

Ayrıca Evo-mazda nın sitesinde eğer eski değilse 24 Mayıs - 14 Haziran yazıyor :-\

Üst Alt