2015 Servis Bahar Kampanyası Hakkında Bilgilendirme

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
ben beklemiyordum kampanyayı ama kampanya olmayacağını duyunca bakım malzemelerini alabileceğim aklıma geldi :) Mutlaka üzülenle üzülecek bir şey bulmalıyım yoksa rahat olamıyorum :D

CeNDeL

Katılımcı
Bende 5 aydır kampanyayı bekliyordum paramda hazırdı borç aldım hatta çok kötü oldu benim içinde.Alacaklarım da hep pahalı malzemelerdi :( İnşallah vazgeçerler bu kararlarından...

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
bu arada yedek parça isteği olan olursa indirimli sekilde gönderimi yaparım , msjda atabilirsiniz (şase yazmayı unutmayın :))

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Benim araca uygun yağ ve hava filitresi lazım %30 indirimli fiyat alabilirmiyim?

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
inanmıyorum yaaa....ben kaç aydır bahar kampanyasını bekliyordum...butun ıhtıyaclarımı lıstelemıstım....3-4 bın lıralık lıstem vardı...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Üzücü bir haber oldu maalesef. Bir çok kişi bu kampanya için bütçe ayırıp hesap kitap yapıyordu. Benim gibi normal şartlarda masraf etmeyi düşünmese bile kampanyadan yararlanmak için normalde almayı düşünmeyeceği şeyleri de almak için imkanlarını zorlayacak olanlar vardı. Kısa vadede biz kaybetmiş oluruz belki ama, uzun vadede kaybedecek olan Mazda Tr dir. Umarım ikinci bir haberle kampanyanın olacağını duyururlar.

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
bahar kampanyası planlarım suya dustu :eek:hmy:
...ön tampon tamır gorup boyanacaktı
...z rotlar degısecektı
...davlumbaz degısecektı
...motor arıza ısıgı ve tıtreme sorunu cozulecektı
...ön sol hoporler degısecektı
==>acaba servıste mı yaptırsam yoksa normal sanayıde mı...kampanya olsa dırek servıs düşünüyordum ama...sizın dusuncenızı bılmek ıstıyorum arkadaşlar...sız olsanız servısmı yoksa sanayı mı dersınız

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
bahar kampanyası planlarım suya dustu :eek:hmy:
...ön tampon tamır gorup boyanacaktı
...z rotlar degısecektı
...davlumbaz degısecektı
...motor arıza ısıgı ve tıtreme sorunu cozulecektı
...ön sol hoporler degısecektı
==>acaba servıste mı yaptırsam yoksa normal sanayıde mı...kampanya olsa dırek servıs düşünüyordum ama...sizın dusuncenızı bılmek ıstıyorum arkadaşlar...sız olsanız servısmı yoksa sanayı mı dersınız
bence forumdan bilgi almandan çok servisin çıkaracağı fatura daha önemli hocam :) gönül ister ki servis olsun ama bu işlemleri serviste kaç bin liralık bir duygusallıkla çözeceğiniz önemli,tamamen duygusal yani :) Kampanya olmayacağını duyunca Nilsu hocam duymasın dedim :) indirim olsaydı en azından makul düzeylere inerdi.

grafff

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Bende merakla bekleyenlerdendim. Üzücü bir haber. Umarım kısa surede düzeltme yaparlar.

Discovery cihazımdan gönderildi

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
bence forumdan bilgi almandan çok servisin çıkaracağı fatura daha önemli hocam :) gönül ister ki servis olsun ama bu işlemleri serviste kaç bin liralık bir duygusallıkla çözeceğiniz önemli,tamamen duygusal yani :) Kampanya olmayacağını duyunca Nilsu hocam duymasın dedim :) indirim olsaydı en azından makul düzeylere inerdi.
daha 100 bın bakımda cabası yanda...hangı bırısını yaptıracam kı... :'( kampanya benım ıcın bır nımetti:)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
daha 100 bın bakımda cabası yanda...hangı bırısını yaptıracam kı... :'( kampanya benım ıcın bır nımetti:)

Sen tası tarağı topla hocam, nakiti ve vakiti ayarla Ankara Herter'e doğru yol al... Ankara Herter Yetkili Servis, Mazda Garaj üyelerine; satış servis parça ve işçilikte özel indirim uyguluyor... ;)

HÜSNÜ GÜRSU

Katılımcı
Araç Markası
2010 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı
Veli kardeşim,
Gördüğüm kadarıyla mazda kullanıcılarının tamamı, bahar kampanyası uygulanmamasından üzgün birazda kızgın durumda. 703 kişilik bir kuvvet durumundayız.Formumuz adına veya adres verilirse bireysel olarak Mazda tr. ye bu uygulamanın neden yapılmadığını sormamız gerekir. Baskı olunca bahar kampanyasını tekrar başlatacaklarını sanıyorum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Veli kardeşim,
Gördüğüm kadarıyla mazda kullanıcılarının tamamı, bahar kampanyası uygulanmamasından üzgün birazda kızgın durumda. 703 kişilik bir kuvvet durumundayız.Formumuz adına veya adres verilirse bireysel olarak Mazda tr. ye bu uygulamanın neden yapılmadığını sormamız gerekir. Baskı olunca bahar kampanyasını tekrar başlatacaklarını sanıyorum.

Abi tamamen haklısın, bizim ailemiz her geçen gün daha da güçlü hale geliyor ancak; bu gücü ve Mazda sahiplerini görmezden gelmeye çalışan başka bir güç var...

Fakat; hiç bir zaman güçlüyüz ve karşıdaki güç ile çarpışalım, kavga edelim, baskı yapalım, yaptıralım, ettirelim gibi düşüncelerimiz ve niyetimiz olmadı olmayacak...

Kendileri bu işin en tepesindeki oluşumdur ve Türkiye'de resmi olarak Mazda'nın temsilcileridirler, kampanya yapmak veya yapmamak kendi insiyatiflerince alınmış bir karardır ve biz saygı duyuyoruz... Senin bahsettiğin tepkiyi de; hem mail olarak hem sosyal medya adresleri üzerinden kişisel bazda veriyoruz...

Fakat bazı şeylerin yanlış olduğunu bütün mecralarda da dile getiriyoruz, getirmeye devam edeceğiz... Ancak; bu dile getirmeden bile rahatsız olanlar var ama bizim bu umurumuzda değil, işimize bakıyoruz...

Biz istiyoruz ki; Mazda bu ülkede halk ile buluşsun, son kullanıcı ile barışsın, daha önce yapılan hatalar onarılsın ama bizden başka bu işin içinde olanların düşünceleri farklı ki, bizim isteğimiz yönünde gelişmiyor bir çok şey... Şimdilik bekliyoruz... Kendi yağımızla kavruluyoruz, kime ne iyilik yaparız, hangi Mazda gönüllüsüne maddi manevi yararımız dokunuz onun derdindeyiz, ileride bu dertlerimiz daha da çeşitlenecek ve bu durumdan kazanan her daim Mazda gönüllüleri olacak...

[member=196]Mazda Türkiye[/member] üyemiz olduğunda sevinmiştik, ilk elden duyurular yapılır, bilgiler alınır, karşılık bir kaynaşma olur irtibat soğuk ve resmi olarak kalmaz diye tahmin etmiştik ama yanılmışız... Biz yokuz tavrını sergilediler ama önemli değil, çünki biz varız çok şükür ve yok olup gitme gibi bir düşüncemiz ataletimiz yok Allah'ın izniyle...

Bizimle birlikte olmak isteyen herkese kapımız açık...

grafff

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Abi tamamen haklısın, bizim ailemiz her geçen gün daha da güçlü hale geliyor ancak; bu gücü ve Mazda sahiplerini görmezden gelmeye çalışan başka bir güç var...

Fakat; hiç bir zaman güçlüyüz ve karşıdaki güç ile çarpışalım, kavga edelim, baskı yapalım, yaptıralım, ettirelim gibi düşüncelerimiz ve niyetimiz olmadı olmayacak...

Kendileri bu işin en tepesindeki oluşumdur ve Türkiye'de resmi olarak Mazda'nın temsilcileridirler, kampanya yapmak veya yapmamak kendi insiyatiflerince alınmış bir karardır ve biz saygı duyuyoruz... Senin bahsettiğin tepkiyi de; hem mail olarak hem sosyal medya adresleri üzerinden kişisel bazda veriyoruz...

Fakat bazı şeylerin yanlış olduğunu bütün mecralarda da dile getiriyoruz, getirmeye devam edeceğiz... Ancak; bu dile getirmeden bile rahatsız olanlar var ama bizim bu umurumuzda değil, işimize bakıyoruz...

Biz istiyoruz ki; Mazda bu ülkede halk ile buluşsun, son kullanıcı ile barışsın, daha önce yapılan hatalar onarılsın ama bizden başka bu işin içinde olanların düşünceleri farklı ki, bizim isteğimiz yönünde gelişmiyor bir çok şey... Şimdilik bekliyoruz... Kendi yağımızla kavruluyoruz, kime ne iyilik yaparız, hangi Mazda gönüllüsüne maddi manevi yararımız dokunuz onun derdindeyiz, ileride bu dertlerimiz daha da çeşitlenecek ve bu durumdan kazanan her daim Mazda gönüllüleri olacak...

[member=196]Mazda Türkiye[/member] üyemiz olduğunda sevinmiştik, ilk elden duyurular yapılır, bilgiler alınır, karşılık bir kaynaşma olur irtibat soğuk ve resmi olarak kalmaz diye tahmin etmiştik ama yanılmışız... Biz yokuz tavrını sergilediler ama önemli değil, çünki biz varız çok şükür ve yok olup gitme gibi bir düşüncemiz ataletimiz yok Allah'ın izniyle...

Bizimle birlikte olmak isteyen herkese kapımız açık...
Veli eline sağlık. Güzel söze ne hacet..

Discovery cihazımdan gönderildi

selmazda

Katılımcı
Veli bey'ın iletisinden Mazda Türkiye'nin de Mazdagarajda temsil edildiğini gördüm. Baktığımda sadece 3 ileti göndermişler ve 17 Aralıktan sonra bir ileti yok.

Acaba iletileri, forumdaki aktiflikleri neden devam etmedi? merak ettim doğrusu..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Veli bey'ın iletisinden Mazda Türkiye'nin de Mazdagarajda temsil edildiğini gördüm. Baktığımda sadece 3 ileti göndermişler ve 17 Aralıktan sonra bir ileti yok.

Acaba iletileri, forumdaki aktiflikleri neden devam etmedi? merak ettim doğrusu..

Bu ve benzeri konular hakkında sayfalarca yazabiliriz, konuşabiliriz ama değişen çok şey olmayacaktır... Bu sebeple hep şunu söylerim; Allah herkesin yolunu, işini, gücünü açık etsin... ;)

Allah; insanlara zerre kadar faydası dokunan her kim varsa ihya etsin, içinde zerre kadar kötü niyet olanlara da fırsat vermesin...

Üst Alt