2015 Servis Bahar Kampanyası Hakkında Bilgilendirme

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Veli bey'ın iletisinden Mazda Türkiye'nin de Mazdagarajda temsil edildiğini gördüm. Baktığımda sadece 3 ileti göndermişler ve 17 Aralıktan sonra bir ileti yok.

Acaba iletileri, forumdaki aktiflikleri neden devam etmedi? merak ettim doğrusu..
Bizde merak ediyoruz :D

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
bahar kampanyası planlarım suya dustu :eek:hmy:
...ön tampon tamır gorup boyanacaktı
...z rotlar degısecektı
...davlumbaz degısecektı
...motor arıza ısıgı ve tıtreme sorunu cozulecektı
...ön sol hoporler degısecektı
==>acaba servıste mı yaptırsam yoksa normal sanayıde mı...kampanya olsa dırek servıs düşünüyordum ama...sizın dusuncenızı bılmek ıstıyorum arkadaşlar...sız olsanız servısmı yoksa sanayı mı dersınız

ayııppp [member=98]nilsu07[/member] hocam ayııpp burda kaskoca servis müdürün duruyor sanayi diyorsun , mazdagaraj üyelerini sanayiden kurtarcam arkadaşlar

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
ayııppp [member=98]nilsu07[/member] hocam ayııpp burda kaskoca servis müdürün duruyor sanayi diyorsun , mazdagaraj üyelerini sanayiden kurtarcam arkadaşlar
Allah razı olsun, böyle bir indirim varken bizler için, bence de yan sanayi işini unutabiliriz. En azından imkanı olanlar bundan faydalanmalı.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Ankara tarafına bir yolculuk düşünüyorum eğer olursa bende uğrayacağım O0

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
ya kusura bakma,şartlar böyle gerektırıyor maalesef:( kampanya olsa dırek servıse goturecektım...ankaraya gelme sansım sıfır..yınede çok tesekur ederım mudurm:)

corner

Sessiz
Ben de kampanyayı bekliyordum.
Periyodik bakım, v kayışı ile bujiler için yine sanayi yolu göründü malesef...
Gerçi ustam çok düzgündür ama orijinal buji, kayış ve dexelia yağ için serviste yaptırmak istiyordum...

Artık başka bahara :-\

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ben de kampanyayı bekliyordum.
Periyodik bakım, v kayışı ile bujiler için yine sanayi yolu göründü malesef...
Gerçi ustam çok düzgündür ama orijinal buji, kayış ve dexelia yağ için serviste yaptırmak istiyordum...

Artık başka bahara :-\

Usta bilgilerini paylaşabilir misin? Tavsiyede bulunur musun??

Teşekkürler.

corner

Sessiz
Usta bilgilerini paylaşabilir misin? Tavsiyede bulunur musun??

Teşekkürler.

Hocam paylaşırım tabi ancak kartı aracımda benim araç da çarşambaya kadar başayar serviste, ufak bir kaporta işi var...
Özellikle mazda veya japon ile ilgilenen bir yer değil ama ben ankaraya geldiğimden beri her aracımı, çok özel bir arıza olmadığı sürece, sürekli aynı yere götürürüm, hem işçiliği gayet iyidir hem de uygun fiyatlıdır.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Forum üyeleri olarak Ankara da özel ve güzel servis bulamadık henüz...

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

grafff

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Hocam paylaşırım tabi ancak kartı aracımda benim araç da çarşambaya kadar başayar serviste, ufak bir kaporta işi var...
Özellikle mazda veya japon ile ilgilenen bir yer değil ama ben ankaraya geldiğimden beri her aracımı, çok özel bir arıza olmadığı sürece, sürekli aynı yere götürürüm, hem işçiliği gayet iyidir hem de uygun fiyatlıdır.
Dostum ustan kim. Nerededir. Bizleride bilgilendir.

Discovery cihazımdan gönderildi

Birkan

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Bl 2010
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Kocaeli Haldız yetkili servisten bugün telefonuma gelen mesajı sizlerle paylasıyorum.
...mazda servisi olarak sizleri 20/05/15-06/06/15 Tarihleri Arasında Periyodik bakım Parça:%10 işçilik:%20 Aksesuar:%10 indirimli bahar kampanyamıza bekliyoruz...

Üst Alt