Otomobil Bakım ve Temizlik Ürünleri Tavsiyeleri Ortak Konu

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Kadir bezleri makineye mi ation elle mi yikion makineye atiyosan kac derecede yikiyon bi de leke cikarici koyuyor musun makineye. Ben bu kuzu postu eldiveni makineye atmiyom elle yikiyom
Elle durulayıp makıne en düşük derece deterjan yok yumuşatıcı kısmına beyaz sirke ama deterjan kısmına Dalin bebek deterjanı koyabilirsin az bişey

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Camlar icerden gunese bakildiginda bez izleri yagli yagli olur bunu engellemek icin biri cok islak digeri kuru Bim bezi ile temizliyoruz ürün kullanmadan. Markasi Mr. green ikilidir 4 tl felan. Bezin ozelluginden dolayi iz birakmiyor ben duskabine bile kullaniyorum. Birinci bez cok islak olcak ikinci kuru birinciyle siliyoruz ikinciyle kuruluoyoz hemen

Ekli dosyayı görüntüle 26811

Bunlar mı reis? :D @ozgur35

6F1F043A-8C6E-43EB-BAAE-7271576BC015.jpeg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu bezi ben, ön konsoldaki tozları almak için kullanıyorum, hiç bir kimyasal madde kullanmadan, sadece bezi sürüyorum ve oluşturduğu elektriklenme ile ne kadar toz varsa bünyesinde topluyor, sonrasında çırpıyorum yetiyor, üç dört ayda bir yıkıyorum o kadar... ;)

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Bunlar abi bunlar demin bende evdeki tüm camlari sildim bunla miss gibi oldu evin camlari :D isin bittikten sonra Bezleri yikarken elle yikicaksan kati sabun kullanma kuruyunca toz yaptiryor sivi sabun kullnacan veya kadirin dedigi gibi duruluma + makine sirke ile. Makineye yuksek derecede atarsan o tuylu olanlarin tuyleri sertlesio ozelligi kayboluyo.

cam bezi çok güzel kullanmıştım.hiç iz bırakmıyor.insanın sildikce silesi geliyor.:D
:D

Bu bezi ben, ön konsoldaki tozları almak için kullanıyorum, hiç bir kimyasal madde kullanmadan, sadece bezi sürüyorum ve oluşturduğu elektriklenme ile ne kadar toz varsa bünyesinde topluyor, sonrasında çırpıyorum yetiyor, üç dört ayda bir yıkıyorum o kadar... ;)

Cok guzel bez abi bosuna demiyoz yani :D

Üst Alt