Otomobil Bakım ve Temizlik Ürünleri Tavsiyeleri Ortak Konu

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
Ekli dosyayı görüntüle 18294 Bugun kullandigim urunle valetpro bilbery, sonax bsd, autofinesse sptriz.
Guzum konussa da keske ona Seni Seviyorum desem

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
@Murat son durumları biliyorsun abi yoksa aklımdasın senin traktörü bi gece yıkamaya götürecem araba nasıl yıkanırmış gösterecemde işte :D

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Bsd uygulamasi yaparken
bezin kaportaya yapismasi nasil
Kayganlik veriyormu
Su iticiligi nasil

@kadir ilk defa denedim bunu su iticiliğini en basit nasıl test edeyim ?
bezin yapışması çok az iz bırakmıyor yani ben beğendim ama karşılaştırma yapacak tecrübem yok açıkcası :)
Su iticilik mukemmel araci yikayin anlicaksiniz zaten. Bsd li araci yikayinca o boncuklar bi saga bi sola ucusuyor yok boyle bisey o kadar zevkli ki yikamak anlatamam video cekmem lazim size.
Bsd uygularken bezde kayganlik hissi yok ve urun aracta iz birakmiyor o ozelligi iyi yorulmuyorsun

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Aliexde 450gsm cila bezi var onu kullanin bim bezini kullanmayin , zaten aliexden o bezi alin demek istedigimi anlayacaksiniz.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Murat abiye sormuştum da, o torpido parlatıcı önerisinde bulunmuştu.
Bu araç içi ve dışı plastik parçaların uzun süreli olarak ilk günkü durumuna döndüren ürün önerisi olan var mı?
Sonax plastik yenileyici ile 3M vinil, deri, plastik yenileyici ürünleri dikkatimi çekti. Sonaxa 2-3 gün etkisi gidiyor demiş birisi. 2-3 ay götürse yeter, soluklukları ilk günkü hale getirsin yeter. Gtechniq G4 ürünü de var da küçücük şey ve aşırı pahalı.

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Murat abiye sormuştum da, o torpido parlatıcı önerisinde bulunmuştu.
Bu araç içi ve dışı plastik parçaların uzun süreli olarak ilk günkü durumuna döndüren ürün önerisi olan var mı?
Sonax plastik yenileyici ile 3M vinil, deri, plastik yenileyici ürünleri dikkatimi çekti. Sonaxa 2-3 gün etkisi gidiyor demiş birisi. 2-3 ay götürse yeter, soluklukları ilk günkü hale getirsin yeter. Gtechniq G4 ürünü de var da küçücük şey ve aşırı pahalı.
Apc ürünü ve son katı Auto Finesse spritz tarzı ürünlerle tamamlayacaksın. ilk gün ki halı olacaktır.
Apc: Genel amaçlı temizleyici

C6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Apc ürünü ve son katı Auto Finesse spritz tarzı ürünlerle tamamlayacaksın. ilk gün ki halı olacaktır.
Apc: Genel amaçlı temizleyici

C6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Apc genel temızleyıcılerı derı koltuklara uygulayabıyor muyuz

Üst Alt