Otomobil Bakım ve Temizlik Ürünleri Tavsiyeleri Ortak Konu

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
image.jpg

Ayakkabi görunuyorsa sikinti yok urunler görevini yapiyor :D

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Ayakkabılarımı da silikon yağlayıcı ile siliyorum miss. Bıktık senin silikon yağlayıcı dan diyebilirsiniz. Haklısınız. Ama ben de haklıyım o yüzyılın icatlarindan biri. Bagajında bulundurmayanlarla arkadaşlık kurmuyorum artık çok seciciyim :hihi:

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
O n
Ayakkabılarımı da silikon yağlayıcı ile siliyorum miss. Bıktık senin silikon yağlayıcı dan diyebilirsiniz. Haklısınız. Ama ben de haklıyım o yüzyılın icatlarindan biri. Bagajında bulundurmayanlarla arkadaşlık kurmuyorum artık çok seciciyim :hihi:
O neki

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Mastercare Gıcırtı Önleyici Silikon Sprey 098850 - n11.com

O bir halk kahramanı. Her plastiğe sık ve temiz bir bezle bastırmadan hafifçe sil. Bakim yapıyor. İlk günkü haline getiriyor. Özellikle kapı fitilleri için on numara. 3 kez araba yıkadıktan sonra uyguladım ve ezilmiş yıpranmış kapı fitllerim yeni takılmış gibi şuan. Hatta yenilerinden daha dolgun bütün boşlukları kapatıyor. Foto ceker atarım daha sonra dusunurseniz

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
5 lt halinde almıştım, 2 ürün de elimde var

C6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
5 lt halinde almıştım, 2 ürün de elimde var

Eğer paylaşacak arkadaş sayımız çok ise ben 0,5lt 0,25lt artık nasıl bölebiliyorsak alabilirim, aksi takdirde 1lt 1lt alabilirim.

Hatta eve gidince ürünlerime bakacağım, jant temizleme için bende şuan birşey yok (emin değilim bakmam gerek), mazot sıkıyordum ziftler vs ler için. İron out veya Bilbery varsa ondan alabilirim Spritz yerine. Meguiars Quik Detailer olmasına rağmen AF Finale denemek istiyorum.

Son düzenleme:

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Eğer paylaşacak arkadaş sayımız çok ise ben 0,5lt 0,25lt artık nasıl bölebiliyorsak alabilirim, aksi takdirde 1lt 1lt alabilirim.

Hatta eve gidince ürünlerime bakacağım, jant temizleme için bende şuan birşey yok (emin değilim bakmam gerek), mazot sıkıyordum ziftler vs ler için. İron out veya Bilbery varsa ondan alabilirim Spritz yerine. Meguiars Quik Detailer olmasına rağmen AF Finale denemek istiyorum.
Özel mesaj attım

Üst Alt