Otomobil Bakım ve Temizlik Ürünleri Tavsiyeleri Ortak Konu

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Performans nasil 1.7 ile ?

Bende valet pri nun carpetini 1.7 yaptimki kimi yerde 1.80e kadar yolu var yaziyor ;)

Carpeti begendim koltuklari sildi be ugrasmadan cok hizli finish verdi.
Daha hic kullandim valla kutusunda 1:10 yazio ben 1: 7 yaptim haftaya kullancam arac iyice pislensin

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
image.jpg
image.jpg

Yagmur sonrasi

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Karneleri dagıttık tatil başlasın. İşe koyulmadan önce abilerimize selam verelim. Denemissinizdir belki ama düşünen varsa ben denedim matkap adaptörlü polisaj süngeri wax ve farlar için baya kullanislıymış tavsiye ederim. Tr de pahalı aliexpress de 20 tl civarı dolu.

20170609_161049.jpg

20170609_161110.jpg

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Karneleri dagıttık tatil başlasın. İşe koyulmadan önce abilerimize selam verelim. Denemissinizdir belki ama düşünen varsa ben denedim matkap adaptörlü polisaj süngeri wax ve farlar için baya kullanislıymış tavsiye ederim. Tr de pahalı aliexpress de 20 tl civarı dolu. Ekli dosyayı görüntüle 18262 Ekli dosyayı görüntüle 18263 Ekli dosyayı görüntüle 18263 Ekli dosyayı görüntüle 18262

Mazdan varsa ;
-bagajda detayling urunleri
-cebinde rutin bakim ve gaz/benzin/mazot parasi
-arkanda mazda garaj olsun kafi ;)

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Mazdan varsa ;
-bagajda detayling urunleri
-cebinde rutin bakim ve gaz/benzin/mazot parasi
-arkanda mazda garaj olsun kafi ;)
Aynen öyle hissediyorum :D
İtiraf ediyorum Bi daha dünyaya gelsem hirosima da mazda genel merkezine yakın biyerlerde doğup büyümek isterdim misss :mzkdnlmk::mzkdnlmk:

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Aku kapagina sarp uygulamasi yapmistim yarisina , unutmus gitmisim
Uygulama tarihi 12.05.2017
Guncel tarih 10.06.2017

IMG_20170610_101607.jpg

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
@ozgur35 sonax BSD den memnun musun ona alternatif veya daha iyi bir quick detailer varmı bildiğin ?iyisi illaki vardırda bu fiyatlarda

Son düzenleme:

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
@ozgur35 sonax BSD den memnun musun ona alternatif veya daha iyi bir quick detailer varmı bildiğin ?iyisi illaki vardırda bu fiyatlarda
40 tl ye 750 ml urun sonax bsd tek kelimeyle mukemmel. Urunu uyguladikan sonra insanlar araca yaklasiyor sifir mi satilik mi diye muavbette giriyorlar o derece dikka cekiyor urun araca derinlik katiyor. Gri renkde baya iyi ben memnunum. Fiyat performans olarak en iyi ürün bence.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
@ozgur35 eyvallah teşekkür ederim

evet ürün güzelmiş beğendim bugün boşdum hem vakit geçirmek hem aracı tanımak için zamanı değerlendireyim dedim migrosa gittim bir baktım tek başına duruyor orda sonax bsd :Dkaptım hemen
daha acemiyim bu konuda birazda orucun etkisi var ama güzel bir derinlik katıyor beğendim

aracımda bol çizik ve harelenmeler var aslında pasta ile başlamalı oda olur zamanla acelemiz yok :D
daha acemiyim bu konuda birazda orucun etkisi var ama güzel bir derinlik katıyor beğendim

evet buyrun bir iki foto :)

_IMG8080.JPG

_IMG8094.JPG

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
40 tl ye 750 ml urun sonax bsd tek kelimeyle mukemmel. Urunu uyguladikan sonra insanlar araca yaklasiyor sifir mi satilik mi diye muavbette giriyorlar o derece dikka cekiyor urun araca derinlik katiyor. Gri renkde baya iyi ben memnunum. Fiyat performans olarak en iyi ürün bence.

%50 %50 yapip finale ile karsilastirirmisin?

Edit; sende finale yokmuydu?

evet ürün güzelmiş beğendim bugün boşdum hem vakit geçirmek hem aracı tanımak için zamanı değerlendireyim dedim migrosa gittim bir baktım tek başına duruyor orda sonax bsd :Dkaptım hemen

aracımda bol çizik ve harelenmeler var aslında pasta ile başlamalı oda olur zamanla acelemiz yok :D

evet buyrun biri foto :)

Ekli dosyayı görüntüle 18274
Bsd uygulamasi yaparken
bezin kaportaya yapismasi nasil
Kayganlik veriyormu
Su iticiligi nasil

Moderatörün son düzenlenenleri:

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Bsd uygulamasi yaparken
bezin kaportaya yapismasi nasil
Kayganlik veriyormu
Su iticiligi nasil
@kadir ilk defa denedim bunu su iticiliğini en basit nasıl test edeyim ?
bezin yapışması çok az iz bırakmıyor yani ben beğendim ama karşılaştırma yapacak tecrübem yok açıkcası :)

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
@kadir ilk defa denedim bunu su iticiliğini en basit nasıl test edeyim ?
bezin yapışması çok az iz bırakmıyor yani ben beğendim ama karşılaştırma yapacak tecrübem yok açıkcası :)
Az bi su dok sise ile o sira video kaydi yap ama bsd siz su dokunce nasil tepki verdiginide bilmen gerekir.

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb

evet buyrun bir iki foto :)

Ekli dosyayı görüntüle 18274
Ekli dosyayı görüntüle 18277
Harika olmus gule gule kullan hareler icin aslind abi polisaj yapsan hicbisey kalmaz bende hare cok az vardi el pediyle gecirdim

Üst Alt