Mazda'dan 2016 Kış Servis Kampanyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Kusura bakmayın, biraz karışık oldu. Tek camın altındaki çıta 200 ü geçiyor, dört cam için yaklaşık bin lira. Bagaj fitili 300 küsür. Tek motor kulağı 600 küsür. Bunlar kampanyalı fiyatlar. Başka şey sormaya korktum zaten:)
4 cam çıtasını yaklaşık 3 sene önce 200 gibi bir rakama almıştım abi :) Motor kulaklarının ve fitillerin geneli pahalı serviste.
Serviste bazı şeyler uygun bazı şeyler pahalı bizde ona göre hareket ediyoruz uygun olanlar servisten pahalı olanlar piyasadan :)

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
4 cam çıtasını yaklaşık 3 sene önce 200 gibi bir rakama almıştım abi :) Motor kulaklarının ve fitillerin geneli pahalı serviste.
Serviste bazı şeyler uygun bazı şeyler pahalı bizde ona göre hareket ediyoruz uygun olanlar servisten pahalı olanlar piyasadan :)

Cam çıtası piyasada bulunmuyor Oğuzhan. motor kulağının orjinalinde içi yağlı oluyor dedi usta. aslında bütün parçaların orjinal kullanılması lazım da, işte bi dünya para istiyolar..

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Spoiler ali dayıdan sipariş vermiştim, daha sizin oraya gelmeden önce :D Ama bugün Asaletle görüştüm spoiler ve marşpiel siparişini Herter'den vereceğim. Gelen spoileri de netten satarım veya forumdan ihtiyacı olan birisi alır ;)
Spoleri ben alabilirim servisler den hiç birşey almamaya karar verdim.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
92/97 Mazda 626 için yetkili servisten alınmış fitil takımı ve bardaklık indirimli fiyatları. Merak eden varsa buyursun :)

8dbc7f2d4176fa6ed851b5313dd911d7.jpg

javier

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Şampanya
Arkadaşlar ben de indirimden faydalanayım, hem de artık arabada bi çelik jant olsun diye eskişehir mazda'yı aradım, mazda 626 ya uygun jant yok dediler. sizin aracınız ne ise, o koda ilişkin jant verebiliriz, başka olmaz dediler. Böyle birşey var mı?

Mazda 3'ün jantları olmuyor mu? 156 liraya olan var 15'lik, gayet uygun fiyata geliyor..

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Arkadaşlar ben de indirimden faydalanayım, hem de artık arabada bi çelik jant olsun diye eskişehir mazda'yı aradım, mazda 626 ya uygun jant yok dediler. sizin aracınız ne ise, o koda ilişkin jant verebiliriz, başka olmaz dediler. Böyle birşey var mı?

Mazda 3'ün jantları olmuyor mu? 156 liraya olan var 15'lik, gayet uygun fiyata geliyor..
Ölçüler tutuyorsa neden olmasın

javier

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Şampanya
Ölçüler tutuyorsa neden olmasın

ölçüler tutuyor, 15'lik jant zaten. 5 bijonludur sanırım o da.. Telefonda konuştuğum bayan sadece aracınızın üzerinde olan modelden verebiliriz dedi. Ben şimdi gidip bu mazda 3 jantlarını istiyorum desem, bana "hayır satmıyoruz" deme durumları var mı?

Yani bunu şunun için soruyorum, telefondaki bayan sanki satmak istemezmiş gibi davrandı, olmaz veremeyiz gibi konuştu.

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan

Servis den bişey alınmaz,indirim den yararlanmak için aksesuar sordum 10 gündür telefon bekliyorum arayan soran yok ,nasıl bir satış polikaları var ben çözemedim.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
ölçüler tutuyor, 15'lik jant zaten. 5 bijonludur sanırım o da.. Telefonda konuştuğum bayan sadece aracınızın üzerinde olan modelden verebiliriz dedi. Ben şimdi gidip bu mazda 3 jantlarını istiyorum desem, bana "hayır satmıyoruz" deme durumları var mı?

Yani bunu şunun için soruyorum, telefondaki bayan sanki satmak istemezmiş gibi davrandı, olmaz veremeyiz gibi konuştu.
Bayilere bir gariplik dönüyor zaten, servise aracınızla giriş yaptıktan sonra alabilirsin bence, kaydı yaptığın halde hayır senin paran burada geçmez edası olursa Mazda Tr ye durumu bildir

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
İstediğiniz jantı satın alabilirsiniz öyle saçmalık olmaz.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bahsedilen Jant bu sanırım. Ben de ciddi ciddi almayı planlıyorum bunu. Üstündeki rakamdan %30 ise harika olabilir. İzmir Yeni Mazdayı aramıştım hala dönmediler bana.

image.png

Alaşımlı jant 15" - Mazda Butik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt