Mazda'dan 2016 Kış Servis Kampanyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Çare Mazda TR, yarından tezi yok arayın mail yağmuruna tutun, ne anladık bu indirimden

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Kimse birşey alamadı herhalde. Bu nasıl iş anlamadım...

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Az önce Yeni Mazda'yı cepten aradım. :D Telefonu açan beyefendiye özetle durumu anlatmak üzereyken bir sorayım dedim;

- Müsait miydiniz? Saat de geç oldu ama. İsterseniz yarın sabah arayayım. ( Niye bu saatte arıyorum ki o zaman) :D
- İyi olur gerçekten, trafikteyim çünkü şimdi.

:D :D

Özetle jant için daha önce aradığımı fakat dönüş olmadığını ilettim. İsmimi aldı, yarın sabah 9 gibi arayacağını söyledi. Yarın bu jant işini çözüme kavuşturmazsam rahat uyuyamam artık. :D

@bayraktar, Hamdi şu jantı ciddi ciddi düşünüyorum. Ne dersin? İçimde kalacak yoksa. :D Lastikleri de anca yaza alırım. :D

592.jpg

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Yeni Mazda ile Jant için görüştüm. Net olarak uyup uymayacağını söyleyemediler. Bir de işçilik olmadan parça satın alamıyormuşuz. İlla ki servis girişi ve iş emri olması gerekiyormuş. Jant işi yattı şimdilik.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
ne yalan soyleyeyimm; görüntünün degısmesı için üç parçaya 1700 tl veremem...o para benim bir yıllık kömür param...
Hocam clio falan alsaydın uzun süre yetecek kömürün olurdu :p Şaka bir yana bu iş zevk işi. Telefona 3-4 bin TL verenlerde var mesela.

drozumit

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX-3
Araç Renk ve Tip
Beyaz-Crossover SUV
Mazda servislerinde bakım filan normal gibi duruyor sıkıntı yok ama malesef aksesuar işin içinde olunca fiyat inanılmaz rakamlara ulaşıyor dışardan alanlar bayağı indirimli alıyor valla banada yardım edecek biri olsada dışardan da olsa alsak aksesuarları

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mazda servislerinde bakım filan normal gibi duruyor sıkıntı yok ama malesef aksesuar işin içinde olunca fiyat inanılmaz rakamlara ulaşıyor dışardan alanlar bayağı indirimli alıyor valla banada yardım edecek biri olsada dışardan da olsa alsak aksesuarları
Bir kere alış veriş yapmayı öğrenince insan, gerisi geliyor hocam...

drozumit

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX-3
Araç Renk ve Tip
Beyaz-Crossover SUV
Bakalım daha hiç yapmadım normal kredi kartı ile oluyor mu bilmiyorum birde maksimum fiyat filan varmı gümrük filan insanın kafası karışıyor yani tek seferde mi almak lazım tek tek mi bilmiyorum

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bakalım daha hiç yapmadım normal kredi kartı ile oluyor mu bilmiyorum birde maksimum fiyat filan varmı gümrük filan insanın kafası karışıyor yani tek seferde mi almak lazım tek tek mi bilmiyorum
Yurt içinden nasıl alış veriş yapılıyorsa yurt dışından da öyle kolay ve güvenli oluyor hocam... Tek parça ile 75 dolar barajını aşarsan gümrük vergisi çıkma ihtimali büyük, dediğim gibi bir kez yapınca, gerisi çorap söküğü gibi geliyor.

Bende aynı şekilde mesafeli ve şüpheliydim yurt dışı alış verişlerine ancak, bir kez başarınca bir sürü gerekli gereksiz şey aldım 2 yıldır. :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS

Aliexpress kısmi olarak Türkçe ve her şey çok kolay, benim toplamda 104 siparişim olmuş. Son siparişlerim yolda, onun öncesinde 94 siparişten gelmeyen olmadı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt