Mazda'dan 2016 Kış Servis Kampanyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

drozumit

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX-3
Araç Renk ve Tip
Beyaz-Crossover SUV
Aliexpress kısmi olarak Türkçe ve her şey çok kolay, benim toplamda 104 siparişim olmuş. Son siparişlerim yolda, onun öncesinde 94 siparişten gelmeyen olmadı :)
Normal kredi kartı mı kullanıyorsunuz peki

drozumit

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX-3
Araç Renk ve Tip
Beyaz-Crossover SUV
Online Alışveriş 2014 2015 2016 Mazda için CX-3 CX3 CX 3 Paslanmaz çelik Itişme Plaka Kapı Eşiği Karşılama Pedalı Koruyucu Araba Styling aksesuarları| Aliexpress | Aliexpress Mobil
Yani bu ürünü hiç bir şeye takılmadan normal kredi kartım ile alabilirim o zaman süper bir ara pay pal filan vardı ya kafa yormadım üşendim ama dediğin gibi ise süper bir şey valla burda serviste yapsak kafadan 700 yazar aşağı yukarı zaten maşallah 700 den aşağı ağız açmıyor lar

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Online Alışveriş 2014 2015 2016 Mazda için CX-3 CX3 CX 3 Paslanmaz çelik Itişme Plaka Kapı Eşiği Karşılama Pedalı Koruyucu Araba Styling aksesuarları| Aliexpress | Aliexpress Mobil
Yani bu ürünü hiç bir şeye takılmadan normal kredi kartım ile alabilirim o zaman süper bir ara pay pal filan vardı ya kafa yormadım üşendim ama dediğin gibi ise süper bir şey valla burda serviste yapsak kafadan 700 yazar aşağı yukarı zaten maşallah 700 den aşağı ağız açmıyor lar

Biraz araştırın belki daha ucuza bile bulabilirsiniz :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu güne özel 30 dolar. Şaka gibi... :) Kolay gelsin hocam, hayırlı olsun şimdiden.

alper

Katılımcı
Araç Markası
Ford Mondeo
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri-Sedan
Selamlar,
Bende kar-kış iyicie başlamadan kauçuk paspas ve silecek takımı alayım diyordum.
şimdi bunları kampanyadan satın almak için arabayla gidip, giriş mi yaptırcaz?,

her nekadar çok maliyetli parçalar değil ama bunlarda aksesuar ve indirimden faydalanmak isteriz?

not: bulunduğum şehirde mazda servisi var ama olmayanlar illa bizzat gitmeliler mi diye insanın aklına gelmiyor değil:)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Kampanyaya garanti uzatma da dahil mi caba :D

Selamlar,
Bende kar-kış iyicie başlamadan kauçuk paspas ve silecek takımı alayım diyordum.

her nekadar çok maliyetli parçalar değil ama bunlarda aksesuar ve indirimden faydalanmak isteriz?

not: bulunduğum şehirde mazda servisi var ama olmayanlar illa bizzat gitmeliler mi diye insanın aklına gelmiyor değil:)

Forumda bizlere yardımcı olan Ankara Herter Yetkili Servis ile itibata geçerseniz bu ve benzeri soruları aydınlatarak yardımcı olurlar muhtemelen... :)

Herter İletişim Bilgileri.JPG

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Selamlar,

Kauçuk paspas neyse de, silecek için telli isterseniz bosch eco serisi 25 tl civarlarında, aerotwin muz tipi silecekleri de n11.den 57 tl ye alabilirsiniz.

alper

Katılımcı
Araç Markası
Ford Mondeo
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri-Sedan
Forumda bizlere yardımcı olan Ankara Herter Yetkili Servis ile itibata geçerseniz bu ve benzeri soruları aydınlatarak yardımcı olurlar muhtemelen... :)

Ekli dosyayı görüntüle 10357
Teşekkürler, zaten ankaradayken garanti kapsamında hep hertere gittim. ufak çaplı bir-iki kazayı da kaskodan herterden yaptırmıştım. en son sağ ayna kapağım düşmüştü, onu da herterden temin ettim. sağolsunlar ilgililer. dün başka bir konuyla ilgli mesaj atmışıtım. durumu öğrenirsem burdan bilgilendirme yaparım.
Kauçuk paspas neyse de, silecek için telli isterseniz bosch eco serisi 25 tl civarlarında, aerotwin muz tipi silecekleri de n11.den 57 tl ye alabilirsiniz.
Tam 1 yıl önce bosch aerotwin aldım netten ve kendim taktım.60 lira civarıydı sanırım.
Ama 8-9 ay sonra su koyu verdi. Göz hizasını(hem sürücü hem yolcu) tam silmiyor ve en sevmediğim durumdur ön camda silecek izi:mad:
Her yıl bosch'a 60 lira vereceğime 6 ayda bir 20 liralık alır takarım diyorum artık.
serviste makul bir fiyata olursa alırım. Daha önce servisten orjinal olanını 4 sene falan kullanmıştım Ankarada. hem de araç hep açıktaydı.
bosch sileceği ise istanbulda ve hem ev hem de iş yeri kapalı otoparkta olmasına rağmen 1 yıl efektif kullanamadım.

yinede tavsiye için teşekkürler.

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
Yardımcı olalım ama olmayan malzemeyi ısrar ile isteme durumunda yardımcı olamıyorum

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
orjinal silecek lastigi 60tl falandi sanirim indirimsiz

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 GH
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
130 bin bakıma girdim bugün yağ,yağ filtresi,hava filtresi,polen filtresi 305 tl...polen yoktu normalde bakıma 200 tl dediler,aldığımdan beri değiştirmemiştim biraz koku oluyordu fanı açınca,onuda eklettim ama pahalıymış biraz

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
130 bin bakıma girdim bugün yağ,yağ filtresi,hava filtresi,polen filtresi 305 tl...polen yoktu normalde bakıma 200 tl dediler,aldığımdan beri değiştirmemiştim biraz koku oluyordu fanı açınca,onuda eklettim ama pahalıymış biraz
Servis fiyatı olarak güzel bence. Kazasız günlerde eskitmek nasip olsun. :)

javier

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Şampanya
arkadaşlar ben yarın hazır son günken indirimin, gidip bi triger set fiyatı sormayı düşünüyorum. Acaba serviste mi yaptırsam yoksa ustanın bana dediği gibi "abi sen parçaları al ben halledeyim" dediği şekilde mi yapayım?

bu arada jant almak istedim 626 aracıma, mazda 3'ün, hayır satamayız dediler.. var mı böyle bişey ilginç yani.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
arkadaşlar ben yarın hazır son günken indirimin, gidip bi triger set fiyatı sormayı düşünüyorum. Acaba serviste mi yaptırsam yoksa ustanın bana dediği gibi "abi sen parçaları al ben halledeyim" dediği şekilde mi yapayım?

bu arada jant almak istedim 626 aracıma, mazda 3'ün, hayır satamayız dediler.. var mı böyle bişey ilginç yani.

Şasi numarasından çıkan aksesuarları satıyorlardır belki :) Belki kampanyasız olarak alınabilir, ama kampanyada şasi numarası girildiği için sıkıntı olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt