Mazda'dan 2016 Kış Servis Kampanyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Cepte kalan 200-300 ise ne kadar fiyat isterler merak ettim. :) Sis farı var mıdır ki bir de?
Sis farı geçen sene sorduğumda adet fiyatı 650 TL'ydi abi. Şimdi 750 olsa 500 e alırsın tekini :)
200-300'ün yanında vereceğim de cebimde kalsın. Serum hortumuna devam. :)
Gecen sene yada bir önceki kampanya döneminde facede gruptaki bir abi Gören'e takım fiyatı sormuştu indirim varken 800 civarı bir rakam vermişlerdi diye hatırlıyorum.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Sis farı geçen sene sorduğumda adet fiyatı 650 TL'ydi abi. Şimdi 750 olsa 500 e alırsın tekini :)

Gecen sene yada bir önceki kampanya döneminde facede gruptaki bir abi Gören'e takım fiyatı sormuştu indirim varken 800 civarı bir rakam vermişlerdi diye hatırlıyorum.

Fitile bak sen hele, farlardan pahalı... :)

Mali41

Sessiz
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Hb
Bu indirimden yararlanarak ben de otomatik şanzıman yağını ve filtresini değiştireyim. Herterde yağın tamamını değiştiriyorlar sanırım. Orada çalışan bir tanıdık var mıdır acaba bilgi alabileceğimiz?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu indirimden yararlanarak ben de otomatik şanzıman yağını ve filtresini değiştireyim. Herterde yağın tamamını değiştiriyorlar sanırım. Orada çalışan bir tanıdık var mıdır acaba bilgi alabileceğimiz?
Herter Servis ile irtibata geçerseniz yardımcı olurlar. Gözü kapalı tavsiye ettiğimiz Ankara'daki tek yetkili servistir kendileri.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Aslında garaj olarak bir tane panelvan kiralasak 1 aylığına, sonra bu panelvan ile gönüllü bir kişi yurt dışına çıkıp bütün eksik gedik ne varsa toplayıp getirse ne kadar da güzel olur :D :D Kiraya masraflara rağmen her şey çok daha ucuza gelmiş olur :)
İyi fikir :D
Çok uzağa gitmeye gerek yok Bulgaristan çok uygun bu iş için ama yeni kasaları bilmem tabi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Süper olur. :) :)

Aslında garaj olarak bir tane panelvan kiralasak 1 aylığına, sonra bu panelvan ile gönüllü bir kişi yurt dışına çıkıp bütün eksik gedik ne varsa toplayıp getirse ne kadar da güzel olur :D :D Kiraya masraflara rağmen her şey çok daha ucuza gelmiş olur :)

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
1-19 Kasım tarihleri arası üç yaş altı araçlarda yedek parça işçilik ve aksesuarda %20 , Üç Yaş üstü araçlarda ise yedek parça işçilik ve aksesuarda %30 indirim verilecektir.

Ankarada bulunan Mazda kullanıcılarını kampanya döneminde servisimize bekleriz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatörün son düzenlenenleri:

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
1-19 Kasım tarihleri arası üç yaş altı araçlarda yedek parça işçilik ve aksesuarda %20 , Üç Yaş üstü araçlarda ise yedek parça işçilik ve aksesuarda %30 indirim verilecektir.

Ankarada bulunan Mazda kullanıcılarını kampanya döneminde servisimize bekleriz.

Böyle olmaaaazzzz. Cep telefonlarına mesaj göndermen lazım, Bana taaaa Muğla gören den mesaj geldi ona göre.

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
Asalet abi bilgi verir. Aksesuarda uzaktan alımlarda indirim geçerli mi? Ve aksesuar diye arabanın yaşı göz önüne alınır değil mi? :)

İndirim için servise giriş yapılması gerekiyor ama ben bi cözüm bulcam

Az önce sordum indirimli haliyle marşpiyel + spoiler işçilik dahil 1700 kağıt

C6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nerden aldınız abi fiyatı merak ettim

Moderatörün son düzenlenenleri:

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Bugün servise uğradım, fiyatlar konusunda önceden bilgim olsun diye. Almayı düşündüklerim: cam çıtaları, en azından bagaj kapağı fitili, motor kulaa. Kampanyalı yaklaşık fiyatları açıklıyorum: yaklaşık 200 (takımı değil tabi, tanesi); 300 küsür (bagaj sadece); 600 küsür (teki) :) bu arada, arabam 98 626. Bir kez daha, premium marka sahibi olmanın gururuyla, servisten gülümseyerek çıktım:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt