Kışlık Lastik Tercihi

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Bugun Amerika ve yurtdışındaki takip ettiğim site ve forumlarda biraz gezindim..bu yılın kışlık modasi yokohama ve falken..Özellikle falken hs449..skyaktiv gibi patlama yapmış :) daha kış tam gelmeyince takmadim henüz..takınca yorum yapacaz artık

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın...

Ben hala kafama göre bir yer bulupta lastik alamadım. Lastik bulup alayım derken minibüs aldım. Şimdi minibüsün 4 tekerine kışlık lastik alacağım bu arada M6 yada birşşeyler yaparım...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın...

Ben hala kafama göre bir yer bulupta lastik alamadım. Lastik bulup alayım derken minibüs aldım. Şimdi minibüsün 4 tekerine kışlık lastik alacağım bu arada M6 yada birşşeyler yaparım...
Özellikle bu yıl fiyat endeksli konuşursak Falken çok ideal tüm modeller için, minibüse de Falken alabilirsin.

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
Ne ilginç adamsın Özkan! Daha aracı almadan lastiklerini alan bir seni gördüm. Bir gün lastiklerinle gel de bir cilalatalım onları...

Hayırlı olsun, güle güle kullan.

Bende biraz önce Falken'leri sipariş geçtim. N11.com 100 tl indirim yapıyor toplamda 1060 tl'ye geldi. Üzerine maximum card 111 tl puan verdi, ee lastik zaten 18" boyut için hesaplı, almayanı dövüyorlar gibi oldu gerçekten:)

http://www.n11.com/falken-21545-r18-93v-eurowinter-hs449-lastik-P31525089

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ne ilginç adamsın Özkan! Daha aracı almadan lastiklerini alan bir seni gördüm. Bir gün lastiklerinle gel de bir cilalatalım onları...

Hayırlı olsun, güle güle kullan.

Meraktan kudurduk gari, Özkan meraktan çatladım gerçekten bu lastiklerin takılacağı guzu ne??

Lütfen bu kadar işkence yeter artık... :p

Üst Alt