Xedos 9 Solar Sunroof Sistemi Hakkında

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Enes ilan sayısı 5 e düştü...
:D ocak olsun bi bekle ben sürekli takipteyim malum siteyi dün bi dynamic vardı beyaz 2006 28500 den ilan verdi vatandaş tam link kopyaladım gönderdim bu araba alınır dedim arkadaşa adam 31 e çevirdi fiyatı :D
Anlık değişiyor herşey bi yöntem söyleyeyim akıllı telefon kullanıyorsan sahibinden uygulamasını yükle ilanları favori ye al araç ilandan kalksa bile ilan süresi dolsa bile uygulamada o ilanı açabiliyorsun ama bilgisayar üzerinden açılmıyor...Kimisi süre bitince yenilemiyor öyle kalıyor halbuki adam hala satıcı aslında o yüzden takibi bırakma gözüne kestirdiklerini ya bu şekilde yada telfon yer renk km şeklinde biryere not al...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
:D ocak olsun bi bekle ben sürekli takipteyim malum siteyi dün bi dynamic vardı beyaz 2006 28500 den ilan verdi vatandaş tam link kopyaladım gönderdim bu araba alınır dedim arkadaşa adam 31 e çevirdi fiyatı :D
Anlık değişiyor herşey bi yöntem söyleyeyim akıllı telefon kullanıyorsan [size=16pt]sahibinden uygulamasını yükle ilanları favori ye al araç ilandan kalksa bile ilan süresi dolsa bile uygulamada o ilanı açabiliyorsun ama bilgisayar üzerinden açılmıyor[/size]...Kimisi süre bitince yenilemiyor öyle kalıyor halbuki adam hala satıcı aslında o yüzden takibi bırakma gözüne kestirdiklerini ya bu şekilde yada telfon yer renk km şeklinde biryere not al...

Tüyolar için teşekkürler Enes...

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Şu telefonu bir yenilesem iyi olacak.Akıllı, 1 yıllık telefon ama türkselin kampanyasından aldığım maxi plus adlı bu niteliksiz alet hem çok yavaş hem sürekli kapanıyor.
Şu indirimler bölümünde telefon tavsiyesi var mı bir bakayım...
Enes geçenlerde phılıps ütü linki vermştin,baktığım gün o sayfaya yazamadım ama şimdi belirteyim; 1.5 senedir kullanıyoruz 350 tlye almıştım,harika bir ütü...
Buradan ütüleri benim yaptığım anlamı çıkmasın,binde bir yapıyorum sadece :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Şu telefonu bir yenilesem iyi olacak.Akıllı, 1 yıllık telefon ama türkselin kampanyasından aldığım maxi plus adlı bu niteliksiz alet hem çok yavaş hem sürekli kapanıyor.
Şu indirimler bölümünde telefon tavsiyesi var mı bir bakayım...
Enes geçenlerde phılıps ütü linki vermştin,baktığım gün o sayfaya yazamadım ama şimdi belirteyim; 1.5 senedir kullanıyoruz 350 tlye almıştım,harika bir ütü...
Buradan ütüleri benim yaptığım anlamı çıkmasın,binde bir yapıyorum sadece :D

Biz onuda düşündük hocam, buyur...

http://www.mazdagaraj.com/akilli-telefon-onerileriniz-t89.0.html

Ayrıca ütü linkini veren bendim, geçen yıl bende 180 liraya almıştım... ;) Sana katılıyorum, ütü yapmak nedir hiç bilmem. :)

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Tüyolar için teşekkürler Enes...
Ne demek abisi :D bu şekilde ben 6 ay önceki ilan sahibiyle pazarlığa tutuştum adam satmıyordum ama siz arayınca yeniden bi hanımla görüşeyim yeni 3 de fena değil filan demeye başladı adamın ayarlarıyla oynadım resmen ama 5 parça boyalı arabasına 36 dan aşağı fiyat vermedi dedim mal senin olsun hocam eyvallah :D

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Veli Abi bu nasıl iştir yarı fiyatına almışsın,hem de arasında sadece 6 ay süre var...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Veli Abi bu nasıl iştir yarı fiyatına almışsın,hem de arasında sadece 6 ay süre var...

Bir şeye ihtiyacım olduğunda acele etmem araştırırım, dükkandaki fiyat ile internet fiyatını karşılaştırırım, kampanyaları takip ederim...

Media Markt da 1400 TL etiketi olan telefonu 6 ay taksitlendirme fiyatı ile birlikte 510 liraya almışlığım var mesela...

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Veli abi ben senin yaptığını becerebilsem Amerikaya kredi açarım yeminlen :D
Ama çok sinir bozucu.Yarı fiyatına veriyorlar ya ürünleri daha sonra, zararına da vermeyeceklerine göre en az yüzde yüz kar mı yapıyorlar. Dinimiz 6 ay geçmeden satılan malda(canlı mal hariç) yüzde yüz karı haram kılmış.Gerçi phılıps gavur,hangi ürünler Türk ki...
Benim ayarlar şaştı, bir de solar sunrooftan buraya kim getirdi bu muhabbeti...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Yorumlar açılmıyor bayağı merak ettim çünkü videonun altında Arif'in Manchestere attığı gol diyor,videoda ise Songül bacının süt ayrana nasıl çevriliri uygulamalı gösterdiği bir video var...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yorumlar açılmıyor bayağı merak ettim çünkü videonun altında Arif'in Manchestere attığı gol diyor,videoda ise Songül bacının süt ayrana nasıl çevriliri uygulamalı gösterdiği bir video var...

Özeti şu hocam;

Bu videonun yorumlarında birisi şöyle yazmıştı;

"Ben Arif Erdem'in Manchester'a attığı golü arıyordum bu videoya nasıl geldim"

:D

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Arif erdem manchester united'a attığı gol Kalı'nın 3 tane videosu çıkıyor,birinde songül'ün manchester'a attığı gol yazıyor,biri de o ayran yapma videosu.Ya bu Arif golü Songül'e hediye mi etmiş zamanında :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Arif erdem manchester united'a attığı gol Kalı'nın 3 tane videosu çıkıyor, birinde songül'ün manchester'a attığı gol yazıyor,biri de o ayran yapma videosu.Ya bu Arif golü Songül'e hediye mi etmiş zamanında :D

Özeti bir üstteki mesajımda hocam, ayranı, sütü mütü karıştırmaya gerek yok, kesilecek yoksa... :D

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Haklısın abi, MAAŞALLAH diyelim...
Ben öyle yazınca neden böyle videoların çıktığına dair yorumumu yaptım abi...Adamın suçu yok yani, onu da temize çıkaralım.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Son fiyat kaç dedi? Mahsuru varsa özelden de yazabilirsin...

Üst Alt