Nokian Lastik Hakkında Her Şey

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Yahu ne fanatikliği. Ben Nokian'ın kışlık lastiği konsunda anca fanatiklik yapabilirim, yazlığı da tercih edilebilir derim. Bu lastiği bir şey kesmemişse (malum çok yumuşak) yok artık diyorum, gönderin distribütöre, Allah korumuş. Bu tip durumlar her yumuşak lastiğin başına da geliyor ayrıca bknz Michelin.
Kışlık lastikleri yarın çekip sana atayım ne haldeler bi gör :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle geçmiş olsun.

Fotoğrafları görünce bir kez daha iyi ki almamışım diyorum. 2 defa "alsam mı ki" diye çok arada kalmıştım.

Bundan sonra da Nokian'ı seçenek olarak değerlendirmem sanırım. Michelin, Lassa, Conti vs diğer markalardan devam.
Benim kışlık lastikler berbat durumda mecburen kullanmaya devam ediyorum parasızlıktan

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Kışlık lastikleri yarın çekip sana atayım ne haldeler bi gör :D
Ben kendim kullandım, aldırdım çok kişi de kullandı, hepsi muazzam deyip teşekkür ediyor. Varsa bir istisna distribütör ile görüş. Resimleri de at merak ettim ne olmuş, kaç yıllık kaç km kullanıldı. Ayrıca (genele; )yazlık lastiği kışın, kışlık lastiği de yazın kullanmaya devam edip gelip buraya bak lastiğe ne oldu demesin kimse (sizi tenzih ediyorum)

Kışlık Nokian'ın aşığıyız :asik:

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
55 bin km olmuş yazlık turanzalara. Bi rot balansa girsem 10 bin daha rahat götürür, diş derinliği çok iyi durumda.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Babababaa... Savunacak bir şey bulamadın, ama bir şey yazmadan da duramadın demi.
Deseydin ya kullanıcı hatası falan diye de, ben kullandım verdim bunu diyen @Murat Yılmaz da saysaydı sana.. :koptum::koptum: Senin ben tekerini... :koptum:
Ondan çok diğeri kullandı sonuç olarak son kullanıcı olanın kullanıcı hatası yani :islik:

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
IMG_20220117_175005.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu durumun Nokian ile ne alakası var, aynı şartlarda ne kullanırsan böyle olacaktır zaten
Normal bir asfalt için lastik üretirler bizde cortlar, kendi yakıtlarına göre motor üretirler bizde tekler. Kendi halkına değer verip ona göre hak hukuk kuralları vardır bize üç beden bol gelir.

Ep dıj güjlerin işi bunla...

Üst Alt