Mazda Yedek Parça Siteleri

xdrive55

Sessiz
Araç Markası
2019 - Mazda CX30
Araç Renk ve Tip
Siyah
Reklam öncesi tanışsaydık keşke :)

İnternetten yedek parça siparişine bu kadar uzak olan birisi, kendi şehrinde bulunan firmanın direkt mağazasından değil de neden web sitesinden sipariş verir onu da anlamadım.
Otoparçasan, oto sesli'ye ait ve bu firma Samsunda. Sizin de konum Samsun olunca şaşırdım biraz :)

Tanıdığım insanlar. 3 seneden beri de ciddi zaman ve insan ayırdılar. Dostluk arkadaşlık bir yana gerçekten işime yaramasa tavsiye de bulunmazdım. Hemşehricilik yapmıyorum emin olun :).

Linea75

Sessiz
Araç Markası
Fiat Linea
Araç Renk ve Tip
Beyaz
Merhaba, Mazda yedek parçaları için https://www.otodeposu.com adresimizi de ekleyebilirsiniz listenize.

AF1QipNrIWvVfOU104H6h9bdkyw8a3KWDAXmAeBWJkl6=s1024

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Merhaba, Mazda yedek parçaları için https://www.otodeposu.com adresimizi de ekleyebilirsiniz listenize.

AF1QipNrIWvVfOU104H6h9bdkyw8a3KWDAXmAeBWJkl6=s1024
Siteyi eklemek için öncelikle sitenizin "aracını bul" bölümünde Mazda seçeneğinin de olması "daha iyi" olmaz mı? :rolleyes:

* * *

Yanlış mı görüyorum acaba diye üç kez kontrol ettim... Keşke yanlış görüyor olsaydım... :)

Bizim için çok önemli değil bu detay ama sizin için önemli olmalıydı. Neyse. :)

Linea75

Sessiz
Araç Markası
Fiat Linea
Araç Renk ve Tip
Beyaz
Siteyi eklemek için öncelikle sitenizin "aracını bul" bölümünde Mazda seçeneğinin de olması "daha iyi" olmaz mı? :rolleyes:

* * *

Yanlış mı görüyorum acaba diye üç kez kontrol ettim... Keşke yanlış görüyor olsaydım... :)

Merhaba, yorumunuz için teşekkürler. Haklısınız Japon&Kore parçaları stoklarımızda pek yoktu fakat yeni açtığımız şube ile artık bu grup üzerinde de hizmet vermeye başladık. Bir ay içerisinde yeni düzenlemelerle bu araç kategorilerini de ekleyip güncel stoklarımızı online platformlara aktaracağız inşallah.

Amca

Sessiz
Araç Markası
1999- Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Sedefli Yeşil- HB

* * *

Abi konuyu nereye açacağım bilemedim. Yedek parça ile ilgili olduğu için buradan sorayım dedim.
1999 Mazda 323 1,5 ZL Motor Hatchbak manuel

Krank sensör okuyucu

Parça No
BP4W11408

Bu parçayı bulamıyorum. Disk şeklinde bir parça. Yurtdışı siteler çıkıyor. Yurtdışı hiç alım yapmadım. Öncelikle Türkiye'den bunu nasıl buluruz bir fikriniz var mı? Arama siteleri, yetkili servis vs... Türkiye'den olmuyorsa da yurtdışı güvenilir nereden nasıl alırız? Yaklaşık 2 aydır parça arıyorum :(

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Abi konuyu nereye açacağım bilemedim. Yedek parça ile ilgili olduğu için buradan sorayım dedim.
1999 Mazda 323 1,5 ZL Motor Hatchbak manuel

Krank sensör okuyucu

Parça No
BP4W11408

Bu parçayı bulamıyorum. Disk şeklinde bir parça. Yurtdışı siteler çıkıyor. Yurtdışı hiç alım yapmadım. Öncelikle Türkiye'den bunu nasıl buluruz bir fikriniz var mı? Arama siteleri, yetkili servis vs... Türkiye'den olmuyorsa da yurtdışı güvenilir nereden nasıl alırız? Yaklaşık 2 aydır parça arıyorum :(

hemen İlgileniyorum.

Amca

Sessiz
Araç Markası
1999- Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Sedefli Yeşil- HB

Alperen taş

Sessiz
Araç Markası
1999 Mazda 323 Astina
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hatchback
Gaz kelebeği üzerindeki sensörü nerden temin edebilirim yan sanayi pek önermiyorlar çıkma orjinal olarak veya kalitelisi dediğiniz bi ürün olarak öneride bulunacak yardımcı olabilecek olan var mı aracım 1999 model 1.5 16 valf astina

Ekli dosyalar

• 8C8BB75D-70D6-4A60-A841-7202D8C46D18.jpeg
    8C8BB75D-70D6-4A60-A841-7202D8C46D18.jpeg
    157.1 KB · Görüntüleme: 8

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Gaz kelebeği üzerindeki sensörü nerden temin edebilirim yan sanayi pek önermiyorlar çıkma orjinal olarak veya kalitelisi dediğiniz bi ürün olarak öneride bulunacak yardımcı olabilecek olan var mı aracım 1999 model 1.5 16 valf astina
Mesajının taşındığı bu Konuyu incelemekte fayda var.

ÖzgürSeyyar

Katılımcı
Araç Markası
1998 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - HB
Arkadaşlar merhaba;
Bende bir parça konusunda fikrinizi isteyeceğim. Aşağıda resimdeki soketi bulma şansım nedir? Nereden bulurum? Soketin ayağı kırılmış. Tam oturmuyor farlarda titreme yapıyor. Ampülü değişirken farkettik. Adam ampülün kesilmesine neden olabilir dedi.
d2fd7a92-3ba3-4ad3-a6eb-71e137ce51be.jpg

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Arkadaşlar merhaba;
Bende bir parça konusunda fikrinizi isteyeceğim. Aşağıda resimdeki soketi bulma şansım nedir? Nereden bulurum? Soketin ayağı kırılmış. Tam oturmuyor farlarda titreme yapıyor. Ampülü değişirken farkettik. Adam ampülün kesilmesine neden olabilir dedi.
Ekli dosyayı görüntüle 62314
Sanayide oto parçacılara baktın mı, Mazda'ya özel bir parça değil.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Henüz bakmadım çünkü ampulü değiştiren arkadaş bunun sıfırını bulman zor demişti. (Oto ses sistemi, kamera sistemi vs. yapan bir arkadaşımız.)
Mazda'ya üretim yaptıktan sonra fabrika batmadıysa, dünya genelinde bu soket ve benzeri muadilleri sakıncalı bulunup yasaklanmadıysa bulunur elbette.

ÖzgürSeyyar

Katılımcı
Araç Markası
1998 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - HB
Selamın aleyküm. N11 de şu şekilde bir ilan buldum. GF lerde BOSCH marka far var mı? Adamlar yanlış bilgi mi vermiş arkadaşlar?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

enginliman

Sessiz
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Arkadaşlar iç sol stop lambası lazım internet üzerinden nerden bulabilirim teşekkürler

Ekli dosyalar

• MAZDA-3-HB-SOL-İÇ-STOP.jpg
    MAZDA-3-HB-SOL-İÇ-STOP.jpg
    30.3 KB · Görüntüleme: 1

Üst Alt