Mazda 626 GF (1997-02) Çamurluk Lastiğe Sürtüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
50 yazan merkezden dışa ofseti değiştirme ama jant genişliğini 6.5jj alabilirsin hatta öle al derim. 7jj biraz fazla olur ama 50 ofsette sürtme yapmaz. merkezden dışa ofset teker bilyasını erken bozmasına sebep verir.ama jant genıslıjı buna sebep olmaz.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
626'ların jant ölçüsü 15 değil, 14 diye biliyorum.

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Hafızam benimi yamultuyor acep... ::) Benim guzunun 14 tü sanki. Kafam karıştı bak.
Benim emekli memurun da orjinali 14 abi. ama işte sonraki kasada 15 oldu. ama lastık ebatı hakkında net bılgım yok 195 60 15 yada 195 65 15 benim pertte 65 yanak vardı ama 136 hp die mi öleydi yoksa kendi mi yaktı bilmiyorum. Haliyle uzun süre takılamadan rahmetli oldu

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Est. Bilginin değeri değişmez hocam. Her bilgi kıymetlidir seninkiler de öyle.

Bu değeri jant aldığım yere söyleyeceğim bana 6.5jj ve 50 ofsetli jant lazım diye.
http://www.mazdagaraj.com/emymzd-78bm369-t430.0.html;msg5233#msg5233 bu linkte benim aracın fotoları var üstündeki jant 6.5jj 15 inç çapında ve 50 ofset örnek olsun.
Ben alırken adama 15 inç 114.3*5 bijon aralığında 6.5jj jant die tarif ettim. ofseti söylemeye gerek yok ofsetli olsun demedikçe vermez zaten.

ahmoztrk

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
http://www.mazdagaraj.com/emymzd-78bm369-t430.0.html;msg5233#msg5233 bu linkte benim aracın fotoları var üstündeki jant 6.5jj 15 inç çapında ve 50 ofset örnek olsun.
Ben alırken adama 15 inç 114.3*5 bijon aralığında 6.5jj jant die tarif ettim. ofseti söylemeye gerek yok ofsetli olsun demedikçe vermez zaten.

Ben de aynısını söylerim o zaman. Sizin jantlar çok güzel görünüyor markası nedir? Bu ofseti hangi durumlarda istiyorlar?

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Ben de aynısını söylerim o zaman. Sizin jantlar çok güzel görünüyor markası nedir? Bu ofseti hangi durumlarda istiyorlar?
küçük jant çapıyla tekerin dışta durmasını isteyenler ofsetli istiyor. benim jantın markası hrw mi hwr mi öle bişey. ama 15 ebatında alırsanız sizin araçta zayıf gösterir bence. çünkü GF kasa GEye göre daha kalıplı duruyor.

ahmoztrk

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
küçük jant çapıyla tekerin dışta durmasını isteyenler ofsetli istiyor. benim jantın markası hrw mi hwr mi öle bişey. ama 15 ebatında alırsanız sizin araçta zayıf gösterir bence. çünkü GF kasa GEye göre daha kalıplı duruyor.

Anladım teşekkür ederim açıklama için şimdi daha net oldu. Sizinkinin markası hrs olabilir. 16 jant kaldırır mı bilmiyorum, ben öyle çok görüntüye önem vermiyorum galiba öyle olsa almazdım bu hurdayı :)

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Anladım teşekkür ederim açıklama için şimdi daha net oldu. Sizinkinin markası hrs olabilir. 16 jant kaldırır mı bilmiyorum, ben öyle çok görüntüye önem vermiyorum galiba öyle olsa almazdım bu hurdayı :)

Benim Gf kasa dursaydı bu janttan almayı düşünüyordum Honda jant 16inç liğinden alacaktım.

http://kolayurl.com/x8z

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt