Mazda 3 BM Skyactiv Geri Görüş Kamerası

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
Yanlışlık olmuş, maçlarda üst çekimleri yapan uçan kamera dediklerinin fiyatı bu.

Geçen ben de aracıma kauçuk paspas sordum (Mazda değil) yanlışlıkla el dokuma ipek halı fiyatı vermişler.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
[size=14pt]800₺ montaj ve KDV dahil ise normal görülebilir[/size]
[size=14pt]Olsunda 800₺ olsun hiç olmamasından iyidir[/size]

Böyle düşünenlerde var... Herkesin görüşü farklı olabilir ama bu görüş farklılığının temeli; parayı kazanma zorluğu ile doğrudan ilintili sanırım... 8)

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Veli abi, parasi olanada olmayanada bence pahali..hicbir sistem yada kablolama yapilmicak arkaya bir kamera ve yazilim bumu 820 tl? 820 tl ye ben full hd kamera koyarim arkaya arkadan hafizaya kayitta yapar yani..bu kadar insanlari yontmanin hicbir geregi yok diye dusunuyorum..kamerayida navigasyonuda ben kendim halledicem insallah..yazdim buraya :)

Böyle düşünenlerde var... Herkesin görüşü farklı olabilir ama bu görüş farklılığının temeli; parayı kazanma zorluğu ile doğrudan ilintili sanırım... 8)

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Helal olsun [member=97]ktaskan[/member] O0

Baharı bekleyin %20 indirimle 640 TL ye taktırırsınız :p

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan

Mantık bu olduğu sürece yontan çok olur abi. Hiç olmama gibi bir şey söz konusu değil herşeyi yurtdışından almak mümkün. Yurt içindekinin fiyatı makul düzeyde olacakki bir işe yarasın.

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
800'ü yolda bulsam o kameraya vermem! O fiyata kamerayı bırak, film çekeriz.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Veli abi, parasi olanada olmayanada bence pahali..hicbir sistem yada kablolama yapilmicak arkaya bir kamera ve yazilim bumu 820 tl? 820 tl ye ben full hd kamera koyarim arkaya arkadan hafizaya kayitta yapar yani..bu kadar insanlari yontmanin hicbir geregi yok diye dusunuyorum..kamerayida navigasyonuda ben kendim halledicem insallah..yazdim buraya :)

Bence de pahalı ötesi... Ama bu arabaya sahip olanların içinde "hiç olmamasından iyidir" cümlesini o fiyatın sonuna kurabilenler de var diyorum...

Belkide adam darphaneyi özelleştirdi parayı kendisi basıyordur, başka türlü o fiyata alınacak hizmeti uygun bulmanın mantığını ben şahsen çözemedim...

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Mazda Türkiye aksesuar sayfasından geri görüş kamerasını kaldırmış. Acep fiyat eleştirilerimizi duyup güncelleme mi yapacaklar yoksa? Yada satmaktan vazmı geçtiler?

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Aldığım istihbaratlara göre fiyat 300 TL falan olacak :p

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
Çok talep olunca aksesuar sayfasındakini bile satmak zorunda kalmışlar, o sebeple...

Mazda Türkiye aksesuar sayfasından geri görüş kamerasını kaldırmış. Acep fiyat eleştirilerimizi duyup güncelleme mi yapacaklar yoksa? Yada satmaktan vazmı geçtiler?

Refleks

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Böylesıne saygılı bır forumda bu nasıl bır dusunus ve söylem.bu naviyi almak demek paranın kolay kazanırlıgımıle ne ılgısı olabılır.siz ne iş yapıyosunuz bılmıyorum ama herkes ııcn para kazanma zor ve sız benım ne iş yaptıgımın nasıl zorluklarla ve ınsanlarla karsılastıgımı bılmıyorsunuz.şöyle bısey dıyebılırım sızde azımlı ve akıllı olup iyi bir iş sahıbı olsaydınız keşkede bu parayı verebılseydınız

Bu arada gerı görus kamerası sıteden kalkmadı yerı değişti.artık aksesuar guvenlık kısmı içersinde

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Böylesine saygılı bır forumda bu nasıl bır dusunus ve söylem.bu naviyi almak demek paranın kolay kazanırlıgımıle ne ılgısı olabılır.siz ne iş yapıyosunuz bılmıyorum ama herkes ııcn para kazanma zor ve sız benım ne iş yaptıgımın nasıl zorluklarla ve ınsanlarla karsılastıgımı bılmıyorsunuz.şöyle bısey dıyebılırım sızde azımlı ve akıllı olup iyi bir iş sahıbı olsaydınız keşkede bu parayı verebılseydınız

Bu arada gerı görus kamerası sıteden kalkmadı yerı değişti.artık aksesuar guvenlık kısmı içersinde

Yazdığın üslupla sana cevap vermek isterdim ama ne beni ne de forumu tanımıyorsun... Sana avans vereyim ve burayı ben pas geçeyim... ;)

Sağlıcakla.

Refleks

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ben gerçekleri sıkıntı yok.ancaaakk burda para kolay kazananlar ancak alır gıbı bır ıfadeyı destekler ısenız taraflı davranırsınız

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Ben cevap verim o zaman..Bunun eziklik ile bir alakası yok. Bizim bütün söylediklerimiz satılan ürünler ile fiyatlarının doğru orantılı olmamasıydı..Bizim eleştirimiz fiyat politikasına oldu, burada hiçbir arkadaşımız diğerinin para kazanması yada aldığı ürünlerle alakalı eleştiride bulunmaz aksine sevinir. Mazda'nın aksesuar konusundaki fiyat politikasını siz niye üstünüze alındınız onuda anlamış değilim. Ayrıca son bir şey daha, aynı araca bizde sahibiz fiyatını hakeden aksesuarı servisten, etmeyeni dışardan tedarik ediyoruz ve bunun içinde kusura bakmayın ama eziklik hissetmiyoruz. Veli abi'nin dediği gibi böyle bir cevap vermek yerine forumda yazılanları okuyup, kişileri tanıyıp buna göre cevap yazsaydınız daha mantıklı olurdu.

Üst Alt