Mazda 3 BL (2009-13) Dizel Impressive -Touring Farkı

veziroglu28

Sessiz
Herkese merhaba arkadaşlar mazda3 dizel almayı düsünüyorum fakat pek bir bilgim yok kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum ayrica imressive ve touring arasindaki farklar nelerdir keyifli forumlar

badilcan

Katılımcı
Herkese merhaba arkadaşlar mazda3 dizel almayı düsünüyorum fakat pek bir bilgim yok kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum ayrica imressive ve touring arasindaki farklar nelerdir keyifli forumlar
  • Koltuk Isıtma
  • Kör Nokta
  • LAstik Basınç Sensörü
  • 17inc jant
  • +2 hoparlör(emin değilim)
  • Park Sensörü
  • Adaptif Arka Sinyal Sistemi (ESS)
  • Benzinli modelinde Sunroof
  • Sanırım birde viraja duyarlı ön farla vardı

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Jant lar model yılına göre farklılık gösterebiliyor, benim aracım 16" mesela. Ön cam ısıtma ve far yıkama da var. Başka merak ettiğiniz, bir şey varsa yardımcı olurum.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Dizellerde sunroof yok diye biliyorum

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
[member=56]ezmocesteri[/member] tsekkr ederim baska fark var mi peki Cunku beyaz impiressive dsnyrum Ama blmkta zrlniyrum touring ise var tavsiye alirim
Aklıma gelen başka fark yok şu anda. Diğer başlıkta da bahsedildiği gibi makyaj farkları var modeline göre. Touring de Mazda da bu modelde boş paket gibi dursa da gayet dolu bir donanıma sahip aslında. Aklıma gelen bildiğim bir araç yok, benimkini de satmayı düşünmüyorum :D
Hayırlısı olsun bakalım illaki bulunur, dizel impressive alan satmak istemez tabi o bakımdan piyasa da satılık çok yok.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
bir de mirai nin diğerlerinden farkını yazarsanız makbule geçer:eek:

hus3yn

Katılımcı
90.yıl özel üretim diye bi seri var, gözlemlediğim biraz makyajlı ve jantları farklı desen 17 sanırım. diğer Impressive ile bu 90 yıl özel üretim denilen serinin farkları nelerdir merak ettim...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
90.yıl özel üretim diye bi seri var, gözlemlediğim biraz makyajlı ve jantları farklı desen 17 sanırım. diğer Impressive ile bu 90 yıl özel üretim denilen serinin farkları nelerdir merak ettim...
Tam detay olarak bilmiyorum ama 90. Yıl serisinin makyajlı ve Mirai donanımlı olandan bile daha dolu olduğu kesin. 90. Yıla özel dolu bir araba yapmışlar ama sonradan bazı özellikleri geri almışlar.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Birde; sadece HB kasa üretim yapılmış diye biliyorum... Hafızam beni yamultuyor da olabilir...

isler.ramazan

Katılımcı
Ön ve arka tampon farklı,17" jAntlar ,spor koltuklar , bulütut kapı kolları da kaplamaydı sanırım birde göstergeler hatırladıklarım

Moderatörün son düzenlenenleri:

Üst Alt