Mazda 3 BL (2009-13) Bakım Ve Fiyatları

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Mann W67/1 yağ filtresi - 72,00 TL
Mann C3220 hava filtresi - 115,00 TL
Mann CU26008-2 polen filtresi - 206,00 TL
Denso Buji takımı - 129,00 TL
Motul 8100 Eco Nergy 5W30 4 LT - 266, 00TL

Malzemeler 788,00 TL tuttu.

Şimdi Ekrem ustaya uğrama vakti :)

emresengul55

Sessiz
Araç Markası
2012 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Merhabalar , 2012 BL kasa dizel aracım için ağır bakım yaptıracağım , önerebileceğiniz yağ markası numarası ya da diğer parçalar hakkında bilgi ve önereceğiniz İstanbul Anadolu yakasında tamirci , ve bakım parçalarını ben mi alsam uyguna gelir usta mı ? Araç 156 bin km ' de

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Merhabalar , 2012 BL kasa dizel aracım için ağır bakım yaptıracağım , önerebileceğiniz yağ markası numarası ya da diğer parçalar hakkında bilgi ve önereceğiniz İstanbul Anadolu yakasında tamirci , ve bakım parçalarını ben mi alsam uyguna gelir usta mı ? Araç 156 bin km ' de
Bir önceki değişim bilgileri var mı?

Hangi viskozitede yağ kullanılmış?
Yağ eksiltme var mı?
Varsa ne kadar?

Her şey normalse, 5-30 liqui Moly ve yağ filtresini temin ederek herhangi bir periyodik bakım servisinde değişim yaptırabilirsin.

emresengul55

Sessiz
Araç Markası
2012 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
İnanın unuttum Araç yağ kartında yazıyordur belki bakmam lazım , ama yağ eksiltme yok ,
Bir önceki değişim bilgileri var mı?

Hangi viskozitede yağ kullanılmış?
Yağ eksiltme var mı?
Varsa ne kadar?

Her şey normalse, 5-30 liqui Moly ve yağ filtresini temin ederek herhangi bir periyodik bakım servisinde değişim yaptırabilirsin.

integral4x

Sessiz
Araç Markası
2011 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Metalik Gri Sedan
Merhabalar mazda ailesi mazda3 2011 bl kasa aracım var ve 100.000 bakımı çok yaklaştı yüz bin bakımı için Antalya civarı usta tavsiyesi alabilir miyim?

not:(Antalya mepaz mazda servisi 14.500 fiyat istedi bu fiyat yüksek geldi bana)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Merhabalar mazda ailesi mazda3 2011 bl kasa aracım var ve 100.000 bakımı çok yaklaştı yüz bin bakımı için Antalya civarı usta tavsiyesi alabilir miyim?

not:(Antalya mepaz mazda servisi 14.500 fiyat istedi bu fiyat yüksek geldi bana)
Ömer usta var Antalya'da sıkça tavsiye edilen. Forumda usta tavsiyeleri bölümünde telefon ve adresi mevcut.

Bahadırmetin

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz
Selamlar, İzmir de önerebileceğiniz özellikle ilgili ve Mazda dan anlayan bir servis varsa yazabilir misiniz

touch the sky

Katılımcı
1698428674781_084439.jpg

Bahadırmetin

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz
Selamlar, 3 hafta önce araçta kalkış sırasında cansızlık oldu 1 kez sonrasında kontağı kapattım tekrar açtım 1. viteste yolda kaldı araç, hiç böyle bir durum olmamıştı, Bornova Modern Oto Car'a götürdüm aracı ve bir kaç gün sigorta gelmesini bekledik fakat çözüldü, bugün yine kalkışta araç vuruntu yaptı fakat toparladı, sonra kontak kapatınca yine cansız şekilde çalıştı fakat yürüdü. Elektrik aksamı ile ilgili bir sorun var muhtemelen bugünde silecekler yağmur olmamasına rağmen 2-3 kez kendi kendine devreye girip durdu. Daha önce bu tarz problem yaşayan var mı

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Selamlar, 3 hafta önce araçta kalkış sırasında cansızlık oldu 1 kez sonrasında kontağı kapattım tekrar açtım 1. viteste yolda kaldı araç, hiç böyle bir durum olmamıştı, Bornova Modern Oto Car'a götürdüm aracı ve bir kaç gün sigorta gelmesini bekledik fakat çözüldü, bugün yine kalkışta araç vuruntu yaptı fakat toparladı, sonra kontak kapatınca yine cansız şekilde çalıştı fakat yürüdü. Elektrik aksamı ile ilgili bir sorun var muhtemelen bugünde silecekler yağmur olmamasına rağmen 2-3 kez kendi kendine devreye girip durdu. Daha önce bu tarz problem yaşayan var mı
Akü bağlantı kablolarını kontrol edin, aküyü ölçtürün, şarj ediyor mu diye şarj dinamosunu kontrol ettirin.

Cenk Behram Su

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3

Ömer Usta’ya gittiniz mi?

Üst Alt