Mazda 3 BK (2003-09) Detaylı İç Temizlik

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Klima benim için bir hayat biçimidir :D Benim gibi hiç sigara içmiyor olsaydınız bu tarz problemler olmazdı :)

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
Koltuklar için detaylı temizlik yapan var mı? Isıtmalı koltuğa acaba nasıl yapmalı?

Koltuk yıkama makinesi var bizde.

Sonax almama gerek var mı? Yoksa kosla halı aspirin karışımı yapıp önce biraz silip sonra makineyle çeksem bişe olur mu? Sonax nasıl kullanılıyor tam olarak onu da bilmiyorum.

Isıtmalı koltuğu temizlerken aküyü mü sökecez. Ya da bunların soketleri nerede nasıl çıkıyor acaba?

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Koltuklar için detaylı temizlik yapan var mı? Isıtmalı koltuğa acaba nasıl yapmalı?

Sonax almama gerek var mı? Yoksa kosla halı aspirin karışımı yapıp önce biraz silip sonra makineyle çeksem bişe olur mu? Sonax nasıl kullanılıyor tam olarak onu da bilmiyorum.

Isıtmalı koltuğu temizlerken aküyü mü sökecez. Ya da bunların soketleri nerede nasıl çıkıyor acaba?
Ben halı yıkama makinesiyle giriştim zamanında, makinenin çok iyi çekim gücü olduğu için sadece nem kalıyor, güneşli bir havada kapıları açıp bırakmıştım bir kaç saatte tertemiz olmuştu, hiç bir problem yaşamadım koltuk ısıtmayla ilgili.

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
Ben halı yıkama makinesiyle giriştim zamanında, makinenin çok iyi çekim gücü olduğu için sadece nem kalıyor, güneşli bir havada kapıları açıp bırakmıştım bir kaç saatte tertemiz olmuştu, hiç bir problem yaşamadım koltuk ısıtmayla ilgili.

Isıtma soketlerini söktünüz mü?

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Isıtma soketlerini söktünüz mü?
Hayır hayır, olduğu gibi devam ettim, ama kimseye yanlış yönlendirme yapmayım, ben hiç bir sorun yaşamadım, makine iyi çekiyorsa suyu geri bir sorun olacağını sanmıyorum, hala aklımda tertemiz gibi görünen koltuktan leş gibi su çıkmıştı.

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
Hayır hayır, olduğu gibi devam ettim, ama kimseye yanlış yönlendirme yapmayım, ben hiç bir sorun yaşamadım, makine iyi çekiyorsa suyu geri bir sorun olacağını sanmıyorum, hala aklımda tertemiz gibi görünen koltuktan leş gibi su çıkmıştı.

Girişiyorum o zaman. Ne kullanacaz? Kosla mı?

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
Aynen ben tam hatırlamadım sanırım koslaydı, köpüğü bas geri çek, ama iyi çektir, en çok suyun geri çekmesi yormuştu beni, biriken pis suya inanamayacaksın

Tamamdır. Hafta sonu giriyorum bu işe. Çok kirli olduğundan eminim. İçim rahat edecek en azından. Teşekkürler.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Mazda 3 BK (2003-09) Detaylı İç Temizlik

Arap Sabunu !! :D

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
Bi ağabeye 150 lira verdim. Koltuktan çıkan kir ortada. Güzel temizledi yanlarını altlarını falan. İlk foto kirli su. İkincisi deterjanlı temiz su
EFF3AA52-CF7F-41B0-B27F-A65BB4A0C735.jpeg

7CDFD91C-9BA7-4A04-A17A-151DBEB3ECF7.jpeg

Üst Alt