Lastik ve Jant- Fikir Alışverişi

civler

Katılımcı
Araç Markası
2000-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri Hatcback
Good year seni fazlasıyla memnun eder geçen sene kullandım , bridgestone alırsan süspansiyonların taş gibi olacak demedi deme , ama bridgestone 100bin km yapar goodyear 50-60 da yenileme ister

tapatalk by zenfone2
Evet bridgestone oldukça sert, üç yıl oldu hala dişleri aşınmadı, ama epey serrtleşti.

HAKAN24

Katılımcı
Araç Markası
2007 Mazda 3 Dynamic
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri
Bridgestone çok sert bir lastik. Dolayısıyla araç içi ses kaçınılmaz. Özellikle mıcırlı asfaltta hiç çekilmiyor. Ben de goodyear almayı düşünüyorum. Ya da michelin...

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Çok kafa karıştırıyor lastik modelleri... Mesela good year; aynı ebat, farklı model lastik hem 175 tl hem 350 tl :D aynı marka ve ebat içerisinde bu kadar fark olması kafamı karıştırıyor...
Yaz lastiği olarak efficent grip performance bizim araçlar için en uygun lastik , diğer lastikler hız limiti yüksek sportif lastiklerdir sanırım ama sizin aracınıza ne tavsiye edilir bir lastikçiye danışmanızda fayda var , şuanda continental cpc5 var aracımda ondanda memnunum fiyat olarak yakın goodyear a . Bridgestone tavsiye etmem

tapatalk by zenfone2

civler

Katılımcı
Araç Markası
2000-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri Hatcback
Nokian fiyat olarak nasıl diğerleriyle, daha mı pahalı?

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Ben yeni lastik aldim. Nokian ve yokohamalar ayni fiyat olunca yokohama aldim. Tavsiye ederim , gayet memnunum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
195/55/15 için tavsiyelerinizi bekliyorum :)
Öncelik fiyat ise; ortalama bir marka işini görebilir... Ama guzunun; üzerindeki lastikler kadar uzun süre ayağında kalacaksa iyi bir marka ve fiyat derim.

Nokian, Continental, Yokohoma, Goodyear, Lassa gibi.

Üst Alt