Alınık Kupon Araçlar - ''Ortak Konu''

isler.ramazan

Katılımcı

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
İzmir'deki meşhur Dizel 323 Astina tekrardan satışa çıkmış ama bu sefer sahibide fiyatıda değişmiş.

Bu aracı almak isteyen, düşünen ve bilgi isteyenler için kısa bir özet: Araç sol arkadan sağlam bir darbe alıp kaza geçirmiş ve gümrüğe bırakılmış. Gümrükten ise İzmir'in meşhur japon hurdacı ve çıkmacısı alarak aracı hayata döndürmüş. Ben bizzat aracı incelemiştim, öyle fotoğraflarda göründüğü gibi değil. Bildiğim kadarı ile sol arka çamurluk tavandan kesilerek yenilenmiş, arka tarafta baya bir işlem olup ayrıca bagaj kapağıda değişmiş. Son olarakta araç komple boyalıdır. Bunları bana bizzat araç sahipleri ve yapan ustaları söylemişti. Eğer bunlar olmasa araç şimdi bendeydi. Ayrıca aracın komple camları manuelmiş sonradan oralara düğmeler uydurulup otomatik hale getirilmiş. Bilginize...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-aracim-gumruk-cikisli-dizeldirr-234673413/detay

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
O fiyata alacak mantıklı insan da bulmak hayli zor zaten :)

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2020 - Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Sahibi dizel olduğu için öne çıkacağını düşünmüş ama bence o yaşta bir dizel yerine LPG candır :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sahibi dizel olduğu için öne çıkacağını düşünmüş ama bence o yaşta bir dizel yerine LPG candır :)
Evet her daim bu konuya bakış açım budur...

LPG her daim dizele göre bir kaç adım öndedir bana göre... Düzgün montaj, bilinçli kullanım, düzenli bakım ve sıralı sistem ise; aracınızın lpg li olduğunu anlamazsınız bile... :)

S.Taykara

Sessiz
Moderatörün son düzenlenenleri:

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
Denildiği gibiyse güzel kacirilmayacak bi arac

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ogzhn38