JavaScript devre dışı. Daha iyi bir deneyim için, önce lütfen tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Katılım
Beğeniler
21

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

  • 2 -Ben 1996 yılında üretilmiş 2 parçalı ve sürücüye dönük göğüse sahip olan jenerasyonu daha çok beğeniyorum, kapı eteklerinde de çıtalar olmayacak tabi ki. Sormak istediğiniz başka bir şey olursa seve seve yardımcı olmaya çalışırım.
    1 - Beni memnun etmeyen hiç bir ayrıntısı yoktu, 1.8 diye gittim 2.0 olduğunu görünce hemen aldım, eksiklerini giderdim, yanlışları düzelttim, keyifle biliyordum ama ekonomik sebepler ve eşimin arabamla aramda olan bağı yanlış bulması sebebi ile ilişkimiz istediğim kadar uzun sürmedi kırmızı guzu ile. 2.0 ile ilgili tavsiyem düzgün değilse alacağın kişi araçla problemi olduğu için satıyorsa uzak durman, çünkü Türkiye'de %90 oranında parçası yok, 1.8 ile sadece kaporta ve iç trim parçaları aynı, helezonlarından, soğutma ünitesine kadar herşey farklı. Haliyle parça tedarik etmek zor oluyor, ya yetkili servise danışarak işleri yürüyeceksin yada yabancı alışveriş siteleri ve forumların gediklisi olacaksın. Ben ikinci seçeneği daha çok kullandım. Benim naçizane fikrim eğer bu durumları kaldıracak bir bütçeniz yoksa 2.0 dan uzak durmanız olacaktır. 1.8 düzgün ve dolu bir Lantis ile de yeterince mutlu olursunuz.
    peki satma nedenin neydi?yani araç memnun etmedi mi seni?gidişi yakıtı yedek parçası sorun çıkardımı?bi tane daha vardı sanırım kırmızı sunrooflu.nasip olursa 2.0 olmazsa 1.8 düzgün bi tane alıp uzun yıllar sürmek istiyorum.
    Dostum merhaba, aracı geçen yıl sattım, benden sonraki sahibi de ilana koymuştu sanırım sattı o da. Son hali nedir bilemiyorum, lakin anlayan ellerde olduğunu umuyorum, inşallah düzgün birindedir.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt