Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (III)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Arkadaş daewoo ve başka bir sonataya bakmış, çöp çıkmış araçlar.
sahibinden.com üye girişi
bu önerilen sonataya bakamadı henüz.

Ford Galaxy gözüne takılmış, bir tandığa baktıracak

Sizce nasıldır?

Uzay Yıldızından önce; Galaxy'de dolaşmıştım :D, 2.3 motor olması nedeniyle, şehir içi tüketimini göze alamadım, bir de; önden görünüşü beni cezbetmemişti...

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Limiti aşıyor maalesef abi.
Aslında arkadaşın kendisine kalsa polo,corsa tarzı bir şey alıp geçecek;ancak abla istemiyor. Düzgün bir şey bulamazsa polo alacakmış
97 polo var benim komisyon hariç 42 bin lira... :huhuu:

54156

touch the sky

Katılımcı
İzmir de oturan akrabamıza Mazda tavsiye ettim
Bakımlı bir araç arıyoruz aklınızda olsun
Bütçe 50 civarı
İyi akşamlar

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Baktılar satış olmuyor birde Fast and Furious un yerli malı görselini deneyelim demişler.

Gerçekten yazıldığı gibiyse en kötü ihtimalle 60.000 ₺ ye alınır, şu piyasa şartlarında aynı model Clio veya Pejo 206 anlamıyorsun bu paraya...Ama elde patlarsa tadından yenmez orasıda ayrı

------------+++++++++-----------------++++++++++

Otomatik Chery Kimo hakkında bilgisi olan varmıdır?

Piyasa şartlarında en uygun ve modeli otomatik küçük araç olduğu için bir akrabam almayı düşünüyor

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Bir iki kez uzaktan görmüşlüğüm var sadece, onun yerine belki Chevrolet Spark veya Fiat panda ya da Daihatsu Sirion ve Coure bakılabilir.

Spark veya panda önerisine katılıyorum. :hhhhhh:

50-55'lik araç bakıyorlar modeli yüksek olduğu için bütün yollar Chery'e çıkıyor gibi

Bayan kullanacak günlük 30+30 km yol yapacak

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

Arkadaşlar bu araç hakkında yorum yaparmısınız. Fiyat edermi? Teşekkürler

Araç gümrük girişli olmalı dolayısı ile geçmişini bulabilmek çok zor.
Bariz görünenler, sağ arka stopta kırık var sol arka stopta ise sanki sul amışta su orada bir süre kalmış gibi bir leke var.
Özellikle saklanmaya çalışılan sürücü tarafı b sütunu emniyet kemerinin takılı olduğu kısımdaki plastik trimde kırık var.
Ön yolcu kısmı üst direkte ,tavan kenarı kapının üst orta kısmında ciddi bir ezik var.
Not: dışarıda yağmur yağmıyor yalnız o arkadaş neden aracın içinde sürekli kameraya bakmış anlamadım.

muty

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç gümrük girişli olmalı dolayısı ile geçmişini bulabilmek çok zor.
Bariz görünenler, sağ arka stopta kırık var sol arka stopta ise sanki sul amışta su orada bir süre kalmış gibi bir leke var.
Özellikle saklanmaya çalışılan sürücü tarafı b sütunu emniyet kemerinin takılı olduğu kısımdaki plastik trimde kırık var.
Ön yolcu kısmı üst direkte ,tavan kenarı kapının üst orta kısmında ciddi bir ezik var.
Not: dışarıda yağmur yağmıyor yalnız o arkadaş neden aracın içinde sürekli kameraya bakmış anlamadım.
Teşekkürler. Yani bunlar çok büyük eksiklik değil aslında ama gümrük girişli ise geçmişi sıkıntı diyorsunuz anladığım

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Dışarıda yağmur yağmıyor yalnız o arkadaş neden aracın içinde sürekli kameraya bakmış anlamadım.
Acemi galerici desek, 11 yıl diyor abi, ilginç... :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler. Yani bunlar çok büyük eksiklik değil aslında ama gümrük girişli ise geçmişi sıkıntı diyorsunuz anladığım
Gümrük olayının başka bir görünmeyen yüzü de; araçların yıpranmamış gibi görünmesi.
Ecnebilerde güneşin yakıcı etkisi ve güneşli geçirilen gün sayısı bize göre çok az olduğundan kozmetik olarak yıpranmıyorlar, araçların yürüyen aksamları da bizdeki gibi mükemmel yollar !! olmadığı için daha az yıpranıyor, motor desek ha keza uzun kilometrelerde kullanılmadan araçlar terk ediliyor... Kötü kullanılmış bir araç, bu güzel özelliklerden dolayı bize kendini göstermiyor, alan uyanık !! yurdum insanı da, kilometreyi düşürüp piyasaya sunuyor.

Düzgün iş yapanları, helal haram olgusunu bilenleri, ahlaklı ve güzel insanları tenzih ederim.

muty

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Acemi galerici desek, 11 yıl diyor abi, ilginç... :D

Gümrük olayının başka bir görünmeyen yüzü de; araçların yıpranmamış gibi görünmesi.
Ecnebilerde güneşin yakıcı etkisi ve güneşli geçirilen gün sayısı bize göre çok az olduğundan kozmetik olarak yıpranmıyorlar, araçların yürüyen aksamları da bizdeki gibi mükemmel yollar !! olmadığı için daha az yıpranıyor, motor desek ha keza uzun kilometrelerde kullanılmadan araçlar terk ediliyor... Kötü kullanılmış bir araç, bu güzel özelliklerden dolayı bize kendini göstermiyor, alan uyanık !! yurdum insanı da, kilometreyi düşürüp piyasaya sunuyor.

Düzgün iş yapanları, helal haram olgusunu bilenleri, ahlaklı ve güzel insanları tenzih ederim.
Gümrük girişli mi sorgulamak lazım ozaman. Teşekkürederim veli bey

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Gümrük girişli mi sorgulamak lazım ozaman. Teşekkürederim veli bey
Gümrük girişli diyerek mesafeli yaklaşmak gerekir hocam, dikkat edilmesi gereken noktalara bakmak gerekir, yoksa; kafadan bu araç gümrük girişli olmaz demek de yanlış olur.

Çeki demiri varsa o konuda ne kadar ezilmiş bir araç
Donanımının bizdekilerle ne kadar benzer olduğu
Piyasasının bizdeki araçlarla ne kadar örtüştüğü
Gümrük araçları hakkında satıcı ne kadar hakim

Gibi konular araştırılmalı hocam.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Yorum alabilirmiyim
Bana km inandırıcı gelmedi. :rolleyes:

@mustafayk

Şimdi baktım piyasasına pert olanı bile 80 bin üzeri fiyatlarda, bu arkadaş ya arabayı bilmiyor, ya piyasayı veya araba cacık ötesi. Bi yanlışlık var. Ya da kaporacı... :utan:

Son düzenleme:

Üst Alt