Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (III)

ramorotti

Sessiz
Araç Markası
Citroen C5 - 2011
Araç Renk ve Tip
Sedan - Beyaz
Merhaba, daha önce kırmızı bir mazda 3 için sizden fikir almıştım fakat mantıklı olmadığına karar verdim. İlanda ki araç hoşuma gitti fakat ben İzmit'te araç Ankara da. Ankara da ikamet edip benim adıma araca bakabilecek bir hayırsever arıyorum. Mazda 3 lerin kronik torpido erimesi gibi hususlara dikkat edecek ve benim adıma ekspere götürecek biri olursa çok mutlu olurum. (eksper ücretini göndereceğim, değerli vaktini ayıran arkadaşımıza yemek ısmarlarım ayrıca maddi talebi olursa onu da karşılamak isterim)
Ben araç sahibi ile konuşmadım, yardımcı olacak arkadaş çıkarsa öncelikle ben görüşeceğim durumu anlatacağım. Teşekkür ederim.
ilan

baykalbilgin

Katılımcı
Araç Markası
2011 Chevrolet Captiva
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUV
2001 Civic baktım ama 70'ten aşağıya düşüremedim. Detayları sonra paylaşırım ama bir kaç Subaru hikayem oldu. Anlatsam roman olur :)

Araç ile ilgili görüşleri bekliyorum.Malum piyasa da alınabilirliği makul araçlardan biri olarak görünüyor. Araç hakkında düşünceleri alayım ve Trabzon civarı kontrol edebilecek arkadaşlar varsa çok çok memnun olurum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
2001 Civic baktım ama 70'ten aşağıya düşüremedim. Detayları sonra paylaşırım ama bir kaç Subaru hikayem oldu. Anlatsam roman olur :)

Araç ile ilgili görüşleri bekliyorum.Malum piyasa da alınabilirliği makul araçlardan biri olarak görünüyor. Araç hakkında düşünceleri alayım ve Trabzon civarı kontrol edebilecek arkadaşlar varsa çok çok memnun olurum.

2001 cıvık 70 bini okuyup, 6'nın fiyatını görünce, çölde vaha gibi geldi bana. Bir zamanlar Trabzon'da @hus3yn vardı ama bir zamanlar.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

Lpg tankı yeni değişmiş ,yani 10 yıldır aktif kullanılmakta ve M3 ler kadar olmasa da yıpranma payı düşünülmeli,
Klima kompresörü için 800 tl masraf demiş ama bu masrafı bilen bir ustaya danışıp 800 mü -8000 mi ortalama rakamı bulup ona göre pazarlık yapılmalı,
Profiline göre Damla Lunch çalışıyor satıcı ,eğer her şey uygun gelişirse gidilir alım satım yapılır yeni içilir geri dönülür :)

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Bu M6 bana anormal geldi, 2005 model Facelift ilk defa görüyorum hemde HB kasa. Ön tampon normal kasanın tamponu, koltuklar deri değil, sunroof yok, konsol ve jantlar makyajlı kasanın ama araç havada duruyor gibi. Anahtarda normal anahtar değil kumandası ayrı.

Valla çok garip bir araç gümrük girişli de olabilir, dikkat edilmeli. Eğer Mazda Ozan dan satılık olmasa iki aracı birleştirmişler diyeceğim...

Dikkatli bakınca detay gördüm hız kadranı Mil, demek ki gümrük aracı...

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Araç ekspertiz tarihi 06/07/2020
KM - 266.930
İlandaki fotoğraflarda KM - 270.756
2 ayda 3826 km.
Kol dayamanın arka kısmında sanırım orada küllük benzeri bir yuva olmalı işte orası derme çatma bir kapakla kapatılmış gibi,
13. fotoğrafta ,sağ arka kapı ya içeriden bakıldığında kelebek camının çıtası yok veya yarım gibi,
Airbag yok ,ABS muhtemelen yok , klima olup olmadığı yazılmamış..
Sağdan sürtünme kaynaklı hasarlı , zaten eksperde de yazıyor.

Farkedebildiklerim bunlar, fiyatı azdır çoktur alınır alınmaz o konuda bir şey diyemem.

chaos

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
Bu M6 bana anormal geldi, 2005 model Facelift ilk defa görüyorum hemde HB kasa. Ön tampon normal kasanın tamponu, koltuklar deri değil, sunroof yok, konsol ve jantlar makyajlı kasanın ama araç havada duruyor gibi. Anahtarda normal anahtar değil kumandası ayrı.

Valla çok garip bir araç gümrük girişli de olabilir, dikkat edilmeli. Eğer Mazda Ozan dan satılık olmasa iki aracı birleştirmişler diyeceğim...

Dikkatli bakınca detay gördüm hız kadranı Mil, demek ki gümrük aracı...

Evet gümrük çıkışlı muhtemelen. BOSE ve yağmur-silecek sensörü de yok.

frdierl06

Sessiz
Araç ekspertiz tarihi 06/07/2020
KM - 266.930
İlandaki fotoğraflarda KM - 270.756
2 ayda 3826 km.
Kol dayamanın arka kısmında sanırım orada küllük benzeri bir yuva olmalı işte orası derme çatma bir kapakla kapatılmış gibi,
13. fotoğrafta ,sağ arka kapı ya içeriden bakıldığında kelebek camının çıtası yok veya yarım gibi,
Airbag yok ,ABS muhtemelen yok , klima olup olmadığı yazılmamış..
Sağdan sürtünme kaynaklı hasarlı , zaten eksperde de yazıyor.

Farkedebildiklerim bunlar, fiyatı azdır çoktur alınır alınmaz o konuda bir şey diyemem.
çok teşekkürler güzel fikirleriniz için

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Evet gümrük çıkışlı muhtemelen. BOSE ve yağmur-silecek sensörü de yok.

Yüzde bir milyon gümrük aracı. Bu ilan ile birlikte Mazda Ozanında aracın detayını yanlış gösteren ilan paylaştığını şahit oldum. Yazık...

Son düzenleme:
Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Evet arkadaşlar hemen favori listelerine göz atalım lütfen :) 70 bin TL bütçe dahilinde alınabilecek araç önerilerinizi alalım

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan